تزریق فیلر بینی

تزریق فیلر بینی

خانه / تازه های سلامت / تزریق فیلر بینی

امروزه بسیاری از افراد برای اینکه بینی خود رو زیباتر سازند از روش زیبایی تزریق فیلر بینی استفاده میکنن. در واقع این روش یکی از عمل های زیبایی برای بینی به شمار میره که برخی از افرادی که از بینی خود و شکل ظاهری اون رضایت ندارند میتونن از این عمل زیبایی یعنی تزریق فیلر استفاده کنند.

آنچه خواهید خواند:

تزریق فیلر بینی

امروزه بسیاری از افراد برای اینکه بینی خود رو زیباتر سازند از روش زیبایی تزریق فیلر بینی استفاده میکنن. در واقع این روش یکی از عمل های زیبایی برای بینی به شمار میره که برخی از افرادی که از بینی خود و شکل ظاهری اون رضایت ندارند میتونن از این عمل زیبایی استفاده کنند.

البته یکی از نکاتی که در مورد تزریق فیلر بینی اهمیت بسیاری داره و باید بهش توجه زیادی داشته باشید. اینه که تزریق اون رو به پزشک متخصصی که در این زمینه تخصص بسیاری داره بسپارید. به طور کلی برای اینکه شما با تزریق فیلر بینی آشنایی بیشتری داشته باشید.

در ادامه توضیحاتی رو که مربوط به این مورده رو ارائه میدیم تا شما دانش بیشتری در تزریق کردن فیلر بینی داشته باشید.

مطلب پیشنهادی : لیفت بینی با نخ

تجربه تزریق ژل به باسن | هزینه و عوارض پروتز باسن در کلینیک آرمان الهیه

تجربه تزریق فیلر بینی در کلینیک آرمان الهیه

اگر این روش نظر شما را جلب کرده و برای انجام آن مشتاقید، به شما پیشنهاد میکنیم تا با پر کردن و ارسال فرم زیر برای ما، با پزشکان متخصص و مجرب ما ارتباط برقرار کنید و از آن ها مشاوره بگیرید.

(معمولا در همان روز با شما تماس گرفته می شود)

فرم ثبت درخواست مشاوره

ماندگاری تزریق

ماندگاری تزریق فیلر بینی

بسیاری از کسانی که از تزریق فیلر بینی برای زیبایی خود استفاده میکنن، این پرسش مهم در ذهنشون به وجود میآید که ماندگاری اون تا چه میزانه و تا چه مدت در بینی اونا ماندگار هست. شما اگه میخواید از این روش زیبایی برای زیباتر شدن بینی خود استفاده کنید، باید بدونید که ماندگاری اون از 6 ماه تا 1 سال هست. البته باید بدانید که تزریق ژل بینی در مدت زمان ماندگاری با تزریق فیلر تفوات دارد. اطلاعات بیشتر را در خود صفحه تزریق ژل بینی مطالعه بفرمایید.

اینکه برای چه افرادی تا 6 ماه و برای چه افرادی تا 1 ساله امری هست که نمیتونیم در این مورد مشخص کرد، چرا که سیستم بدنی هر فردی با بدن افراد دیگر متفاوته و هر فردی ویژگی های متنوعی در بدن خود داره. تجزیه پیدا کردن فیلر بینی بعد از مدتی در طول زمان از بین میره و افراد به خوبی خودشون میتونن این تجزیه پیدا کردن رو در بینی خود مشاهده کنند.

از دیگر خدمات آرمان الهیه: تزریق ژل و چربی بدون عوارض | مراقبت و هزینه های تزریق چربی

تجزیه تزریق فیلر بینی در برخی از افراد با سرعت بیشتری رخ میده و در برخی از افراد سرعت زیاد بالایی نداره و تا حدودی ماندگاری اون بیشتره.

فیلمی در این باره تماشا کنید

شما با تماشای فیلم تزریق فیلر بینی با این روش زیبایی بدون شک آشنایی بیشتری خواهید داشت. چرا که شما به صورت تصویری میتونید مشاهده کنید پزشک به چه نحوی فیلر رو در بینی افراد تزریق میکنه و از این طریق اطلاعات شما در مورد این روش زیبایی بسیار بیشتر میشه، به همین دلیل فیلم تزریق کردن فیلر به بینی رو قرار میدیم تا شما به صورت تصویری بتوانید اون رو مشاهده کنید.

این نوع تزریق چگونه عمل میکنه ؟

پزشکی که در زمینه تزریق فیلر بینی تخصص داره به بهترین نحو ممکن این روش زیبایی ار انجام میده و با صحیح تزریق کردن فیلر به بینی میتونه بالا و پایین برجستگی بینی رو به بسیار صاف و یکدست کنه، در واقع از این طریق زیبایی بینی بسیار بیشتر میشه.

تزریق چگونه عمل میکنه ؟

اگه در اطراف نوک بینی هم فیلر تزریق بشه و پزشک برای این قسمت ها هم فیلر مناسبی رو تزریق کنه، نوک بینی هم باریک تر و زیباتر نشون داده میشه. با تزریق کردن فیلر به داخل بینی، نوک بینی بالاتر میره و عضله ای که در بینی وجود داره به سمت پایین کشیده میشه.

همونطوری که متوجه شدید تزریق فیلر نسبت به روش های دیگر حساسیت بیشتری داره و به همین دلیل پزشکی که میخواید این روش زیبایی رو برای بینیتون انجام بده باید تخصص و دانش بسیاری در این زمینه داشته باشد.

فواید تزریق فیلر بینی نسبت به جراحی زیبایی بینی چیست؟

 همه ما به خوبی میدونیم تنها روشی که با اون میتونید بینی زیبایی داشته باشید. جراحی نیست و روش های بسیار زیاد دیگری هم هم وجود داره که با وجود خطر بسیار کمتر در زیبایی بینی نقش بسیار مهمی ایفا میکنن. تزریق فیلر از اون دسته روش های بی خطر به شمار میره که بسیاری از افراد از این روش برای زیبایی بینی خود استفاده کرده اند و رضایت داشته اند.

عوارض جانبی این روش بسیار کمتره همچنین باید بدونید که دوران نقاهت اون هم بسیار کوتاه تر هست. در واقع شما اگه از جراحی بینی میترسید و نمی خواهید بینی خود رو جراحی کنید، باید بدونید که تزریق از بهترین انتخاب های شما به شمار میره.

تزریق فیلر بسیار آسانه و شما تنها چند دقیقه بعد از تزریق میتونید تغییرات و زیبایی بسیاری رو در بینی خود مشاهده کنید. در واقع بدون اینکه شما درد بکشید ظاهر بینی خود رو میتونید زیباتر کنید.

تزریق فیلر بینی

از جمله مهمترین فوایدی که این روش زیبایی نسبت به جراحی داره، اینه که شما بلافاصله بعد از تزریق میتونید تغییرات در بینی خود رو مشاهده کنید و اگه از اون رضایت نداشتید میتونید به پزشک بگویید که اون مشکل رو اصلاح کنه تا از بینی خود رضایت کافی به دست آورید.

اگه نتیجه این تزریق رو دوست نداشته باشید ، چه گزینه هایی پیش رو دارید؟

شما باید بدونید که نتایج تزریق فیلر بینی به صورت دائمی نیست، به همین دلیل اگه نتیجه اون رو دوست نداشتید میتونید تا چند ماه صبر کنید و یا اینکه از پزشک بخواهید شکل اون رو تغییر بده، بسیاری از خانم ها و یا آقایان که فکر میکنن نتیجه این فیلر دائمی هست باید بدانند که این روش بعد از 6 ماه الی 1 سال بسته به نوع سیستم بدنی افراد از بین میره. میتونید تا حدوددی در نتیجه این روش به کمک تزریق ژل لب تغییراتی بوجود بیاورید.

در واقع به همین دلیله که میگن این روش زیبایی بینی مزیت های بسیاری رو نسبت به جراحی داره، چرا که به راحتی میتونید این روش رو روی بینی خود اصلاح کنید و از پزشک بخواهید نتیجه اون رو برای شما به شکل دیگری در آورد.

مطالب مرتبط: تزریق فیلر زیر چشم و درمان سیاهی و گودی زیر چشم

تزریق فیلر بینی به چه شکلی انجام میشه؟

برای تزریق فیلر بینی ابتدا باید شما نزد پزشک مراجعه کنید و بعد از اینکه نوبت تزریق به شما داده بشه، باید به اتاق پزشک مراجعه کنید و روی تخت مخصوصی که پزشک به شما معرفی میکنه دراز بکشید، سطحی که شما روی اون دراز میکشید باید بسیار تمیز باشد.

بعد از اون پزشک با استفاده از سوزن هایی که برای تزریق مورد استفاده قرار میگیره اسید هیالورونیک رو درون اون سوزن میریزد و اون رو به بینی تزریق میکنه. این روش یکی از مزیت هایی که داره اینه که پزشک به زیبایی تمامی میتونه بینی شما رو و هر نقصی که در اون وجود داره رو با استفاده از تزریق زیباتر کنه.

بعد از اینکه پزشک فیلر رو به بینیتون تزریق کرد با دست خود اون ناحیه رو ماساژ میده تا فیلر به خوبی در جای خود بنشیند. پس از اینکه تزریق شما انجام بشه، برای اینکه از عوارض اون جلوگیری کنید باید به تمامی دستورالعمل هایی که پزشک به شما میده عمل کنید.

به عنوان مثال شما به هیچ عنوان بعد از تزریق فیلر بینی هرگز نباید از عینک آفتابی استفاده کنید، چرا که به بینی شما صدمه وارد میکنه. کل مدت زمانی که طول میکشد این روش زیبایی روی بینی شما انجام بشه 10 یا 15 دقیقه که پزشک متخصص به بهترین نحو ممکن فیلر شما رو تزریق میکنه.

آیا این نوع تزریق درد داره؟

یکی از مهمترین ویژگی ها و مزیت هایی که میتونیمیم برای تزریق فیلر بینی بیان کنیم و شما از اون اطلاع داشته باشید. اینه که شما اگه بخواهید از این روش استفاده کنید هیچ دردی رو احساس نخواهید کرد. شما تنها زمانی که سوزن به بینی تون تزریق میشه احساس سوزش خواهید کرد که اون هم برای یک لحظه.

پزشک متخصصی که در تخصص زیادی در این زمینه داره به خوبی میداند باید چگونه سوزن رو در بینی فرو کنه تا درد نداشته باشد. همچنین باید بدونید در فیر که به بینی شما تزریق میشه مقداری داروی بی حسی وجود داره که همین دارو موجب میشه شما در بینی خود احساس درد نداشته باشید.

ماندگاری نتایج تزریق فیلر بینی چه مدته؟

بنابراین به هیچ عنوان نیازی نیست نگران دردناک بودن این روش زیبایی باشد، چرا که این روش تنها مقداری سوزش در بینی شما به وجود میاره. و بعد از اون دیگر هیچ دردی نخواهید داشت.

ماندگاری نتایج این نوع تزریق چه مدته؟

همونطوری که بیان کردیم ماندگاری تزریق فیلر بینی در هر فردی و روی بینی هر فرد متفاوته. ولی به صورت کلی اگه بخواهیم در این مورد ماندگاری اون رو بیان کنیم، باید بدونید که ماندگاری این روش زیبایی بین 12 ماه تا 18 ماه هم میرسه.

چرا که بینی حرکت زیادی نداره، به عنوان مثل پیشونی شما حرکت زیادی داره و به همین دلیل شما باید هر 3 الی 4 ماه یک بار بوتاکس پیشونی خود رو انجام بدید، ولی بینی حرکت زیادی نداره و به همین دلیل نیازی هم نیست که خیلی سریع فیلر اون رو تزریق کنید، تنها سالی یک بار کافیه که اون رو ترمیم کنید.

این نوع تزریق چقدر امینت داره؟

بدون شک شاید بسیاری از شما این سوال در ذهنتون به وجود آید که آیا این نوع تزریق امنه و ضرری برای شما نداره؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که فیلرهای که در بینی تزریق میشوند با محصولات زیست محیطی سازگاری بسیار بالا و زیادی دارند، به همین دلیل نگران نباشید.

اونا برای بدن اصلا مضر نیستند و به صورت کاملا طبیعی بعد از مدتی از بدن شما جدا میشوند و خارج میگردند. شکل این فیلرها به صورت ژل هست که به بدن آسیبی نمیرسونه، فردی که این روش زیبایی رو بر روی بینی خود انجام میده میتونه بعد از تزریق به کارهای روزانه خود رسیدگی کنه.پ

تنگی دریچه و احساس سنگینی بینی با این نوع تزریق:

یکی از مهمترین عوارضی رو که برای تزریق بیان کرده اند و بسیاری از افراد از این عوارض در هراس هستن، اینه که دریچه های بینی اونا تنگ میشه و احساس میکنن بینی شون سنگین شده.

در واقع این مشکل شاید برای افراد به وجود آید ولی باید بدونید که این مشکل از جمله عوارض جانبی هست و بعد از دو هفته درمان میشه، اگه این مشکل شما درمان نشد میتونید با پزشک تماس بگیرید و مشکل خود رو با پزشک در میان بگذارید.

این نوع تزریق از جمله گزینه های مناسب برای زیبایی بدون جراحی :

همونطوری که بیان کردیم اگه شما از جراحی و عمل اون در وحشت هستی و نمی خواهید بینی خود رو عمل کنید، بدون شک به دلیل مزیت هایی که این نوع تزریق مانند سریع نتیجه دادن، سریع انجام شدن و .. این روش رو برای زیبایی بینی خود انتخاب کنید، البته که باید بهترین پزشک رو برای انجام تزریق به بینی خود انتخاب کنید که در این زمینه تخصص کافی داره.

زیبایی بدون جراحی با تزریق فیلر بینی چگونه انجام میشه ؟

زیبایی بدون جراحی با تزریق فیلر بینی چگونه انجام میشه ؟

اینکه زیبایی بینی شما بدون جراحی چگونه انجام میشه و شما میتونید بینی زیبایی داشته باشید. فیلرها به دلیل مواد ماندگار و عالی که در خود دارند میتونن به بهترین نحو ممکن در زیبایی بینی شما نقش داشته باشند و بینی استخوانی و یا گوشتی شما رو فرم دهند.

جراحی شاید برای بسیاری از افراد گزینه مناسبی نباشد، به همین دلیل اونا میتونن تزریق رو برای زیبایی بینی خود انتخاب کنند.

این نوع تزریق چه تاثیری در زیبایی بینی شما داره؟

 اگه شما روش زیبایی تزریق رو برای زیبایی بینی خود انتخاب میکنید بادی بدونید این روش نسبت به جراحی مزیت هایی داره که این مزیت ها در جراحی وجود نداره. از جمله مهمترین مزیت های آنهاه که، این روش درد، خونریزی، دوران نقاهت، کبودی و .. نداره و اگه شما از اون رضایت نداشته باشید. میتونید همان لحظه از پزشک خود بخواهید که اون رو اصلاح کنه.

عمل زیبایی به کمک این نوع تزریق و تفاوت های اون با جراحی بینی

تفاوت هایی که تزریق به بینی با جراحی داره عبارت هست از اینکه، در این روش خونریزی و دوران نقاهت سختی بیمار نخواهد داشت و نیازی نیست چندین روز استراحت کنه، چرا که در همان لحظه میتونید به فعالیت های خود رسیدگی کنه. قیمت فیلر بینی نسبت به جراحی بسیار کمتره و همچنین در این روش زیبایی شما میتونید هر لحظه اون رو ترمیم کنید، در صورتی که در جراحی این اختیار رو نخواهید داشت.

گذراندن مراحل تزریق ای نوع ژل به بینی

 تمامی مراحلی که در تزریق فیلر به بینی وجود داره توسط پزشک انجام میشه و تنها شما باید یک جلسه پیش از اینکه تزریق خود رو انجام بدید برای مشاوره نزد پزشک مراجعه کنید تا پزشک مشکل بینی شما رو متوجه بشه و با بهتریم مواد فیلرها مشکلاتی که در بینی شما وجود داره رو درمان کنه.

پزشک از سون های مخصوصی استفاده میکنه و اون رو به بینی شما تزریق میکنه که در زمینه تزریق تخصص بسیاری داره و به همین دلیل نیازی نیست شما نگران مراحل تزریق به بینی خود باشید.

چه مشکلاتی از بینی به کمک این نوع تزریق قابل درمانه؟

 اگه بینی شما گوشتی و یا استخوانی هم باشد میتونید برای درمان و زیبایی اون به پزشک مراجعه کنید تا با بررسی مشکل بینی شما از فیلرها استفاده کنه و بینی شما رو زیباتر سازد. بدون شک شما هر بینی داشته باشید ، پزشک میتونه اون رو درمان کنه، تنها باید دقت داشته باشید که با پزشک در این مورد مشورت کنید تا بهترین فیلر رو از بین فیلر بینی استخوانی و فیلر بینی گوشتی برای بینی شما انتخاب کنه.

پزشک چه صلاحیت هایی باید داشته باشد؟

پزشکی که تزریق کردن فیلر به بینی شما رو انجام میده باید در این زمینه تخصص داشته باشد، از آنجایی که امروزه بسیاری از پزشکان عمومی میخواهند این روش زیبایی فوق العاده حساس رو انجام دهند، شما باید در مورد تخصص پزشک خود اطمینان کافی به دست آورید و سپس برای تزریق فیلر به او مراجعه کنید، بنابراین شما باید بدونید تنها پزشکی که صلاحیت تزریق رو به بینی شما داره پزشک با تجربه و متخصص هست.

کدام نواحی بینی برای تزریق فیلر بی خطره؟

اینکه کدام نواحی بینی شما برای تزریق فیلر بی خطر هست رو پزشک باید مشخص کنه، ولی با این وجود باید بدونید که کناره های بینی خطر کمتری نسبت به روی بینی داره، در واقع پزشک هر ناحیه ای رو که در هر بینی نیاز به اصلاح داشته باشد انتخاب میکنه و سپس تزریق رو روی اون بینی انجام میده.

اصلاح مشکلات بینی با تزریق

شما باید به خوبی بدونید که مشکلات بینیتون در هر مدل و شکلی باشد با تزریق درمان میشه. بنابراین این مسئله شما بینی گوشتی و یا استخوانی داشته باشید. برای پزشک اهمیتی نداره و میتونید مشکلاتی که در بینی شما وجود داره رو درمان کنه و زیبایی صورت شما از این طریق بیشتر بشه، به همین دلیل شما هر مشکلی که در بینی خود داشته باشید. رو میتونید با این روش زیبایی اصلاح کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دریافت مشاوره

جهت اخذ نوبت در کلینیک آرمان الهیه کافیست فرم زیر را با کامل نمایید

مطالب پیشنهادی

مشاوره حضوری رایگان