کلینیک تخصصی پوست و مو

راهکارهای افزایش زیبایی پوست با طب سنتی

1402/02/11
بدون نظر

زیبایی پوست

یک کارشناس طب سنتی راهکارهای افزایش زیبایی پوست را توضیح دادند.

برای زیبایی پوست و برای کسانی که پوست بسیار چربی دارند، اسپری کردن آب در هر ساعت به ‌وسیله اسپری به پوست صورت سبب مرطوب شدن پوست و کاهش چربی پوست صورت می‌شود. البته لازم به یادآوری است که صورت را نباید کاملا خیس کرد بلکه فقط صورت را مرطوب کند. یکی دیگر از بهترین راه ها جوانسازی پوست با لیزر می باشد که این روز ها شدیدا پر طرفدار نیز هست.
زیبایی پوست

اسپری‌کردن آب بر صورت به زیبایی پوست هم صورت کمک می‌کند چرا که آب، ماده‌ای خنثی است و مانند مواد قلیایی و اسیدی موجود در صابون‌ها و مواد شوینده، باعث تحریک غدد چربی نمی‌شود در نتیجه بعد از مدتی، میزان چربی پوست به میزان طبیعی می‌رسد؛ در واقع این عمل به باز شدن منافذ پوست (راه های تنفس پوست) که بر اثر مصرف کرم‌ها یا داروهای هورمونی یا … بسته شده‌اند، کمک شایانی می‌کند.

حتما بخوانید: پیر نشدن پوست با این کرم روزانه!

افرادی که دچار خارش‌های پوستی، جوش و دمل‌های پوستی، خشکی بدن، خشکی مخاط هستند, خوردن هندوانه می‌تواند به کاهش مشکلات پوستی ناشی از افزایش حرارت بدن کمک کند, این‌گونه افراد دچار یبوست و تشنگی شدید هم می‌شوند که مصرف هندوانه می‌تواند برایشان مفید واقع شود. بهتر است تا راهکار هایی برای درمان دمل چرکی هم بلد باشید.
مصرف خاکشیر جهت رفع اکثر بیماری‌های پوستی بسیار کمک کننده است همچنین خاکشیر را می‌توان در شیر ریخت که مصرف آن به روشن شدن رنگ پوست صورت و بدن و تقویت میل جنسی کمک می کند.

مطالب مرتبط: کرم از بین بردن جای جوش

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

مشاوره حضوری رایگان

دیدگاه شما

بر روی (من ربات نیستم) تیک بزنید

مشاوره حضوری رایگان

مشاوره حضوری رایگان

سوالی دارین ؟ ما آماده پاسخگویی هستیم 🙂پشتیبان آنلاین است.