مشاوره حضوری رایگان

مشاوره حضوری رایگان

کلینیک تخصصی پوست و مو

رفع غبغب با لیزر از جمله روش های مرسوم

1397/11/01
بدون نظر

غبغب یکی از عارضه هایی می باشد و راه حل آن که در نتیجه عوامل بسیاری به وجود می آید . رفع غبغب با لیزر روشی جدید و راحت برای رفع غبغب میباشد.برای مثال می توان گفت می تواند نتیجه ژنتیکی و یا اضافه وزن باشد. رفع غبغب با لیزر روشی بسیار ساده و راحت می شود که در کمتر از 30 دقیقه انجام می شود و هیچ گونه عوارضی را به دنبال ندارد.

غبغب چیست؟

غبغب در ظاهر و صورت افراد تصویر بسیار ناخوشایند و زشتی را به وجود می آورد که علاوه بر اینکه خود شخص از وجود این اضافگی احساس نارضایتی می کند برای فرد مقابل نیز امری ناخوشایند می باشد؛ اما علت ایجاد غبغب چیست و برای از بین بردن و درمان آن چه راه حلی را باید بپیمایید؟ این ها سوال هایی می باشد که بی شک ذهن افرادی که غبغب دارند را مشغول می کند. در پاسخ می توان گفت ایجاد غبغب و دلیل به وجود آمدن آن می تواند امری ژنتیکی و یا به دلیل رژیم غذایی نامناسب در سن رشد و مواردی دیگر باشد. برای جراحی غبغب میتوانید به کلینیک آرمان الهیه مراجعه کنید. رفع غبغب بهترین راه زیبایی میباشد که امروزه بسیار مورد استفاده قرار میگیرد.

اگر تعدادی از افراد خانواده و نزدیکان شما با این امر مواجه هستند پس غبغب شما یک امر ژنتیکی می باشد. در افرادی که غبغب به وجود می آید اشخاص ناامید شده و با فرض این که دیگر این عارضه با آنها ماندگار خواهد بود و راه درمان ندارد بسیار ناراحت و حتی افسرده نیز می شوند که باید گفت این ذهنیت به کل اشتباه می باشد چرا که شما می توانید با راه های بسیار راحت و بدون جراحی از این عارضه رهایی یابید؛ که در ادامه مطلب به راه های درمان این عارضه پرداخته ایم با ما همراه باشید. برای دانستن انواع روش های رفع غبغب میتوانید به این بخش مراجعه کنید.

رفع غبغب با لیزر

انواع روش های رفع غبغب

درمان غبغب

از شایع ترین عواملی که باعث ایجاد غبغب در افراد می شود چربی زیاد و اضافی وزن می باشد اگر اضافه وزن مفرطی دارید بی شک غبغب نیز خواهید داشت. البته توجه داشته باشید نداشتن اضافه وزن دلیل بر نداشتن غبغب نخواهد بود چرا که در بخش قبلی نیز اشاره کردم عوامل بسیاری وجود دارد که احتمال ایجاد این عارضه را در افراد تشدید می کند. حال برای درمان غبغب می توانید از روش های بسیار زیادی اشاره کرد که از جمله این روش ها می توان ماساژ دادن غبغب، عمل جراحی و روش لیزر اشاره کرد؛ که روش لیزر یکی از ساده ترین و پرطرفدارترین روش ها برای درمان غبغب می باشد امروزه درمان با لیزر بسیار مورد توجه افراد واقع شده است و علاوه بر درمان غبغب در موارد بسیار دیگری نیز از لیزر برای درمان استفاده می کنند. یکی از موثرترین روش رفع غبغب با نخ میباشد برای اطلاعات بیشتر روی این مقاله کلیک کنید.  رفع غبغب طب سنتی روشی کار آمد در دران رفع غبغب میباشد.

درمان غبغب با لیزر

جراحی غبغب چگونه انجام میشود؟ در این مقاله گفته شده است.همانطور که در بخش قبلی نیز به این مورد اشاره شد رفع غبغب با لیزر یکی از راحتترین و سریع ترین روش ها برای از بین بردن غبغب می باشد. بسیاری از خانم هایی که اضافه وزن دارند متقاضیان اصلی رفع غبغب با لیزر هستند چرا که خانم ها نسبت به آقایان بیشتر به زیبایی خود اهمیت می دهند و همیشه به دنبال راحت ترین راه برای رسیدن به هدف خود هستند با توجه به این امر شما شاهد افزایش روز افزون رفع غبغب با لیزر از طرف خانم ها می باشید. همچنین قابل ذکر است که معمولا رفع غبغب با لیزر لیپوساکشن انجام می شود که در این روش برای ورود به یک نقطه نیاز می باشد که بایستی از مکانی که قابل دید نمی باشد این نقطه انتخاب شود. از عوامل موثر و مورد تایید بودن لیزر لیپوساکشن می توان به کوچک بودن ابزار های آن اشاره کرد که سبب ایده آل شدن این لیزر برای قسمت گردن تبدیل شده است. درمان غبغب با لیپولیزر نیز یکی از موثرترین و جدیدترین روش های درمان می باشد که در این روش درمان هیچگونه عوارضی برای آن گزارش نشده است. سریعترین راه های رفع غبغب را در این مقاله مشاهده کنید.

هزینه درمان غبغب با لیزر

برخی از افراد با تصور این که رفع غبغب با لیزر می تواند هزینه بسیار بالایی را در برداشته باشد از اقدام به این روش درمان اجتناب می کنند که این افکار به کل اشتباه می باشد چرا که با توجه به مزیت های بسیار زیاد این روش هزینه ای که در قبال آن باید پرداخت کرد بسیار ارزان و مناسب می باشد و هر فردی از طبقه اجتماع با داشتن بودجه نه چندان زیاد می توانند از رفع غبغب با لیزر بهره مند شوند. اگر شما نیز از جمله افرادی هستید که از داشتن غبغب رنج می برید همین الان پیشنهاد می کنیم جهت رفع غبغب با لیزر اقدام نمایید و به هیچ وجه نگران هزینه های درمان نباشید. برای دانستن دستگاه رفع غبغب و مشخصات آن  این مقاله را بخوانید.

رفع غبغب

دستگاه رفع غبغب

مزایای درمان غبغب با لیزر

درمان غبغب با لیزر دارای مزیت ها و فواید بسیار زیادی می باشد که از برخی مزیت های این روش می توان به موارد زیر اشاره کرد:

فرم دهی بینی بدون جراحی برای زبایی صورت عالی است.حذف چربی ها، سفت و کشیدن پوست، از بین بردن چروکی های زیر چانه و پشت گردن، بدون هیچ گونه درد غیر قابل تحمل، انجام در کمترین زمان ممکن، به جا نگذاشتن اسکار، مناسب برای تمامی انواع پوست ها، به هیچ گونه استراحتی نیاز ندارد، محدودیتی برای تکرار در یک سال وجود ندارد، نتیجه رفع غبغب با لیزر طولانی مدت می باشد و شما می توانید فورا پس از درمان درمان را مشاهده نمایید. با توجه به تمامی مزیت رفع غبغب با لیزر روز به روز خواهان و متقاضیان رفع غبغب با لیزر  افزایش می یابد. همچنین هزینه درمان با لیزر نیز بسیار معقول می باشد که در بخش بعدی به صورت مختصر به آن اشاره کرده ایم. چنان چه قصد آشنایی با روش های مختلف از بین بردن غبغب را دارید به این مقاله مراجعه کنید.

بعد از رفع غبغب با لیزر ظاهر فرد چگونه می شود؟

همانطور که اشاره کردیم در رفع غبغب با لیزر به پوست و ظاهر فرد هیچ آسیبی وارد نمی شود و بعد از درمان با از بین برداشته شدن اضافی در زیر چانه و پشت گردن جوانی و شادابی به صورت خود خواهید بخشید؛ اما در عمل جراحی غبغب احتمال باقی ماندن مکان های بخیه بسیار بالا می باشد و عوارض ناشی از داروی بیهوشی را به دنبال داشته باشید. رفع غبغب با روش های مختلف ورزشی نیز مرسوم میباشد.

نکات دانستنی در درمان غبغب با لیزر

در رفع غبغب با لیزر بایستی یک سری نکان را در نظر بگیرید و اطلاعاتی در این زمینه به دست آورید که در متن ذیل به مواردی اشاره شده است:

برای رفع غبغب با لیزر به سراغ یکی از باتجربه ترین و متخصص ترین پزشک زیبایی پوست و صورت مراجعه نمایید.

با توجه به دستورات پزشک مربوطه رژیم غذایی خود را تنظیم و از مواد غذایی مفید و بدون چربی تغذیه نمایید.

در صورت مواجه شدن بامشکل و دردی بعد از رفع غبغب با لیزر  بدون معطی با پزشک مربوطه خود مشورت و در میان بگذارید. تزریق ژل و بوتاکس برای زیبایی است.

از بین بردن غبغب

جراحی غبغب

مشاوره حضوری رایگان

دیدگاه شما

بر روی (من ربات نیستم) تیک بزنید