مشاوره حضوری رایگان

مشاوره حضوری رایگان

کلینیک تخصصی پوست و مو

فرکشنال RF

1396/06/31
بدون نظر

پوست ما با گذشت زمان دچار تغییراتی می‌شود. عوامل محیطی و بالا رفتن سن تاثیراتی بر پوست ما می‌گذارند. قرار گرفتن بیش از حد در معرض نور آفتاب، پاک نکردن آرایش بعد از مهمانی و خوابیدن با آرایش یا ترکاندن جوش‌های روی صورت می‌تواند باعث آسیب به پوست، باقی ماندن جای زخم و تغییر رنگ پوست شود.

RF یا رادیو فرکوئنسی از سالیان قبل در پزشکی زیبایی کاربرد داشته و روشی تقریباً بی عارضه و کاملاً مؤثر به حساب می‌آید . امروزه دستگاه‌های RF فرکشنال با ترکیب رادیو فرکوئنسی ومیکرونیدلینگ پوست تأثیرگذاری این روش را چندین برابر نموده‌اند. جوانسازی پوست با آر اف فرکشنال یک راهکار بسیار مؤثر برای جوانسازی پوست شکل ظاهری و ساختار پوست به صورت کاملاً طبیعی و نیز برطرف کردن عوارضی از قبیل آثار کشیدگی پوست و جای جوش و آکنه می‌باشد. Rfهای فرکشنال با تحریک کلاژن سازی و نظم بخشیدن به رشته‌های کلاژن موجب سفت شدن و جوان سازی پوست صورت با لیزر پوست می‌شوند. از مزایای این روش می‌توان به قابلیت انجام آن برای بیشتر افراد با هر سنی اشاره نمود. تکنولوژی لاغری با آر اف (RF) به عنوان یک روش درمان بسیار ایمن با حداقل بهبودی می‌توان برای دستیابی به ظاهر دلخواه در نقاط مختلف بدن استفاده کرد.

آر‌ اف فرکشنال چگونه موجب جوانسازی و لیفت پوست می‌شود؟

جوان سازی صورت با آر ‌اف فرکشنال (اف ار اف پوست) یک راه حل مبتکرانه با استفاده از تکنولوژی رو به پشرفت RF است.
جوان سازی پوست با rf با استفاده از انرژی رادیوفرکوئنسی دوقطبی و فرکشنال انجام می‌شود. این انرژی از امپدانس طبیعی بدن برای ایجاد گرما استفاده می‌کند و این گرما موجب تحریک پوست به تولید کلاژن و الاستین می‌شود. با تولید کلاژن بیشتر، فیبروبلاست‌های مربوط به مدل‌سازی مجدد در پوست فعال می‌شوند و تارهای کلاژن و الاستین در حالی تشکیل می‌شوند که فاکتورهای رشد به طور طبیعی در پوست ترشح می‌شوند و پوست بازسازی می‌شود و در نتیجه ظاهری شاداب و جوان پیدا می‌کند.

این روش جوانسازی برای چه پوست‌هایی مناسب است؟

از آنجایی که این روش بر مبنای انرژی نوری کار نمی‌کند (یک روش لیزر درمانی نیست)، می‌توان از آن به نحو موثری در تمامی رنگ پوست‌های مختلف، حتی رنگ پوست‌های بسیار تیره، استفاده کرد. این روش همچنین، برای پوست‌های حساس بسیار کاملا بی‌خطر و ایمن است.

یک جلسه درمانی چه مدت طول می‌کشد؟

هر جلسه‌ی درمانی حدودا بین ۱۵ تا ۲۰ دقیقه طول می‌کشد. در صورتی که پوست بیمار حساس باشد، قبل از انجام درمان، از کرم بی‌حسی استفاده می‌شود و تاثیر کرم بر روی پوست و بی‌حس شدن آن بین ۳۰ تا ۴۰ دقیقه زمان می‌برد. خنک کردن پوست و انجام مراقبت‌های لازم بلافاصله بعد از درمان (زدن سرم و ماسک به پوست)، حدودا ۳۰ دقیقه زمان نیاز دارد. ما برای تاثیرگذاری بیشتر درمان و رسیدن به نتایج بهتر از کرم‌های مرطوب‌کننده و سرم یا ماسک مخصوص لیفت پوست استفاده می‌کنیم. بنابراین هر جلسه‌ی درمانی حدودا بین ۱ تا ۱٫۵ ساعت طول می‌کشد.

مکانیزم تاثیر آر اف فرکشنال بر لایه های پوست و تحریک کلاژنسازی

تاثیر آر اف فرکشنال در جوانسازی و کاهش چروک. البته اگر در سنین سی سالگی شروع شود به عنوان واکسن جوانسازی از چروکهای آینده پیش گیری می کند و پوست سفت می شود.

جهت رفع جای جوش چهار تا شش جلسه آر اف فرکشنال همراه با سابسیژن بسیار موثر است. ماهی یکبار آر اف فرکشنال نیار است.

مشاوره حضوری رایگان

دیدگاه شما

بر روی (من ربات نیستم) تیک بزنید