کلینیک تخصصی پوست و مو

قیمت تزریق ژل لب

1401/12/13
بدون نظر

لب ها از جمله اجزای صورت هستند که تاثیر به سزایی بر روی زیبایی چهره می گذارند و در ایجاد تعادل و تناسب صورت اهمیت فراوانی دارند. لب ها یک از اجزای فعال صورت هستند و از آنجایی که هنگام صحبت کردن و خندیدن توجه مردم به لبهای شما است، زیبایی آنها بسیار مهم است. کلینیک آرمان الهیه با استفاده از مرغوب ترین مواد و حرفه ای ترین پزشکان اقدام به فرم دهی لب شما و ایجاد حالت ایده آل و متناسب با صورت شما می کند. برای دانستن اینکه چه فرمی از لب به صورت شما می آید مقاله انواع مدل های فرمدهی لب را بخوانید.  قیمت تزریق ژل لب به عوامل نوع و برند ژل، میزان ژل مورد نیاز و … بستگی دارد و معمولا قیمت هر سی سی ژل لب از 1.500.000 شروع میشود که هزینه دقیق در جلسه مشاوره پس از تشخیص نیاز و خواسته زیباجو تعیین میشود.

ممکن است برخی مرکزها مقدار کمتری را برای قیمت تزریق ژل لب دریافت کنند. با توجه به این که قیمت تزریق ژل لب به برند و مقدار ژل تزریق شده بستگی دارد، قیمت ها نباید خیلی متفاوت باشند. اگر جایی هزینه‌ی بسیار کمی دریافت می ‌کند، به احتمال زیاد از مواد مصرفی بی کیفیت و حتی تاریخ گذشته استفاده می کند.

اگر محیط مرکزی که مراجعه می کنید استاندارد و استریل نباشد، ژل تزریق شده معتبر نباشد، تاریخ آن گذشته باشد و یا فردی که تخصص لازم را ندارد ژل را تزریق کند و … ممکن است عوارض جبران ناپذیری ایجاد شود از این رو توصیه میشود بدلیل ارزان قیمت بودن به مراکز نامعتبر مانند آرایشگاه ها مراجعه نکنید.

قیمت ژل لب

 

مطالب مرتبط: تزریق ژل زیر چشم

عوامل موثر بر قیمت تزریق ژل لب

همانطور که گفتیم پارامتر و عوامل مختلفی بر هزینه های ژل لب موثر هستند که در ادامه بیشتر توضیح خواهیم داد.

 • نوع و برند ژل

ژل‌های تزریقی انواع مختلفی دارند که هر کدام ویژگی های منحصر به فرد خودرا دارند، مانند کشور سازنده، ترکیبات به کاربرده شده و ماندگاری که در کیفیت و نتیجه آن اهمیت فراوانی دارند.

از همین رو توصیه میشود که نوع و اصالت ژل خود را حتما از پزشک بپرسید و از تزریق هرگونه ژل نامعتبر جدا پرهیز کنید.

 

 • مقدار ژل مورد نیاز

مقدار ژل مورد نیار دومین عامل تاثیر گذار در قیمت تزریق ژل لب است زیرا هزینه هر یک سی سی ژل برندهای مختلف، متفاوت است. اصولا لب‌ها به دلیل حجم کم خود نیازی به تزریق ژل زیاد ندارند و معمولا ۱ سی‌سی کافی است مگر اینکه زیباجو به دنبال حجمدهی بیشتر باشد.

 

 • میزان ماندگاری

عامل موثر بعدی در تعیین قیمت تزریق ژل لب، میزان ماندگاری آن است. طبیعتا، هر چه ماندگاری ژل‌های تزریقی بیشتر باشد هزینه فیلر لب آن نیز بیشتر خواهد بود.

 

 • دستمزد پزشک

یکی دیگر از عوامل موثر در قیمت تزریق ژل لب، دستمزد پزشک و نوع خدمات کلینیک است. قبل از تزریق ژل لب، پزشک و زیباجو یک جلسه مشاوره حضوری خواهند داشت و از خواسته و نیاز صورت زیباجو مطلع میشود و بهترین نوع تزریق ژل لب را به او پیشنهاد میدهد.

 

پیشنهاد مطالعه : جدیدترین متدهای زیبایی و جوانسازی پوست صورت

 

توصیه های مهم قبل تزریق ژل لب

اگر به این نکات توجه کنید نتیجه بهتری از تزریق ژل بدست خواهد آمد، همچنین از بروز عوارض احتمالی جلوگیری خواهد کرد.

 • 10 روز قبل تزریق ژل، از مصرف داروهای ضد انعقادی (مانند آسپرین و وارفارین)، ویتامین E، امگا ۳ و همچنین مصرف دمنوش های گیاهی (زنجبیل، دارچین، چای سبز و قهوه) که باعث ایجاد رقت خون می‌شوند و احتمال ایجاد کبودی و تورم را تشدید می‌کنند؛ پرهیز کنید.

* البته افرادی که ملزم به مصرف دارو هستند استفاده از آنها بلامانع است؛ لازم به ذکر است که رقت خون در انجام کار زیبایی شما تداخل ایجاد نمیکند و صرفا جهت کم کردن تورم و کبودی توصیه میشود.

 

 • اگر دچار به بیماری خاصی هستید، داروی مصرف میکنید و یا حساسیت دارید حتما قبل تزریق، پزشک خودرا مطلع کند.

 

 • حداقل ۲۴ ساعت قبل از تزریق ژل، نوشیدنی‌های الکلی و سیگار مصرف نکنید؛ زیرا احتمال کبودی و حساسیت را افزایش میدهد.

 

 • قبل تزریق ژل لب هرگونه لوازم آرایشی و مرطوب کننده روی لب و اطراف آن را پاک کنید.

 

 • احتمال ایجاد کبودی و تورم، هرچند کم اما وجود دارد، توصیه میشود به گونه ای برنامه ریزی کنید که نخواهید تا 7 روز در مراسم و یا رویداد خاص شرکت کنید.

 

 • اگر سابقه‌ی تبخال (ابتلا به ویروس هرپس سیمپلکس) دارید، حتماً به پزشک بگویید. با اینکه تزریق ژل باعث تبخال نمی‌شود اما ممکن است برای پیشگیری از تبخال نیاز باشد که دارو مصرف کنید.

لب تزریق شده با ژل

مزایای تزریق ژل لب

 

 • حجم دهی و فرم دهی لب ها در کمترین زمان ممکن و متناسب با سلیقه فرد انجام میشود. البته فرم طبیعی لب ها و مهارت پزشک در نتیجه، تاثیر مستقیم دارند. تزریق ژل لب در زمان بسیار کوتاهی انجام میشود و نتیجه آن از همان لحظه مشخص است.

 

 • کاهش چین و چروک اطراف لب. چین و چروک ها معمولا بر اثر کاهش حجم لب ها ایجاد میشوند و پس از تزریق ژل از بین میروند؛ همچنین با توجه به ساختار خاصی که دارند، ژل هیالورونیک اسید پس از تزریق با افزایش کلاژنسازی و آبرسانی باعث جوانسازی لب ها میشود.

 

 • قرینه سازی لب ها با تزریق ژل ممکن است. گاهی اوقات به دلایل مادرزاد و یا بر اثر اتفاق، ممکن است لب ها قرینه نباشند تزریق که با تزریق ژل میتوان آن را اصلاح کرد.

 

 • نتیجه طبیعی و ظریف خواهد بود. از آنجایی که ساختار فیلرهای جدید تغییر کرده است، اگر پزشک مهارت و تکنیک لازم را داشته باشد میتوانید نتیجه ای بسیار عالی از تزریق ژل لب بدست آورید.

 

 • با بی حسی موضعی انجام میشود و شما دردی حس نخواهید کرد.

 

 • بدون عوارض و کاملا ایمن است. از آنجایی که ساختار فیلرهای جدید متناسب و سازگار با بدن هستند و بیهوشی انجام نمیشود پس از تزریق ژل مشکلی برای شما پیش نخواهد آمد.

عوارض تزریق ژل لب

اگر تزریق ژل در کلینیک و محیط مناسب و توسط پزشک متخصص انجام بگیرد عوارض جدی در پی نخواهد داشت و پس از تزریق شما میتوانید فعالیت های روزمره خودرا انجام دهید، زیرا با تغییر در ترکیب فیلرها و روی کار آمدن ژل های هیالورونیک اسید از آنجایی که این ماده با بدن سازگار و قابل جذب است، عارضه ای ایجاد نمی کند.

البته در برخی افراد بدلیل مکانیسم خاص بدن، فعالیت ها و خوراکی هایی که مصرف کرده اند ممکن است دچار کبودی و تورم شوند که با انجام برخی مراقبت ها در اسرع وقت از بین میروند.

عوارض احتمالی پس از تزریق ژل

درد و احساس ناراحتی: تزریق ژل لب با بی حسی موضعی انجام میشود اما به خاطر تزریق سوزن بدون درد نیست، این ناراحتی ها بسیار طبیعی می باشد و در هر فردی متفاوت با دیگری است و حتی شاید کسی هیچ درد و ناراحتی حس نکند. این احساس پس ازگذشت چند روز از بین میرود و بعد از تزریق می‌توانید از یخ استفاده کنید تا احساس درد کمتری داشته باشید.

 

کبودی: یکی از اتفاق هایی است که اکثریت افراد بدلیل ترس از ایجاد آن، از انجام بسیاری از روش های زیبایی اجتناب می‌کنند. اصلی ترین علت ایجاد کبودی به میزان رقت خون شما است به همین دلیل معمولا توصیه میشود قبل و بعد از تزریق ژل یا بوتاکس از مصرف دارو و مواد خوراکی که ضد انعقاد و رقیق کننده خون هستند، خودداری کنید.

 

قرمز شدن و تورم: به دلیل اینکه لب ها یکی ازحساسترین ناحیه ها درصورت می باشد، تورم و قرمزی طبیعی است و در هر زیباجو متفاوت است. معمولا 12 تا 24 ساعت ازبین خواهند رفت.

برای کاهش عوارض احتمالی تزریق مراقبت های بعد از تزریق ژل را حتما رعایت کنید.

علت ایجاد عوارض پس از تزریق ژل

همانطور که گفتیم تزریق ژل روشی ایمن و غیر تهاجمی است؛ اما اگر پزشک مهارت و تجربه لازم را برای تزریق ژل نداشته باشد و محیط مناسب تزریق ژل نباشد و همچنین اگر ژلی که تزریق می شود کیفیت مناسبی نداشته باشد یا تاریخ مصرف آن گذشته باشد ممکن است باعث بروز عوارض جدی و خطرناک زیر شود:

 • بد فرم شدن و غیر قرینگی
 • عفونت
 • تزریق اشتباه در رگ خونی
 • ایجاد زخم
 • گلوله شدن ژل یا سفت شدن لب‌ها
 • قرمزی، تورم یا خارش شدید

لب فرم ذهی شده با ژل

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

مشاوره حضوری رایگان

دیدگاه شما

بر روی (من ربات نیستم) تیک بزنید

مشاوره حضوری رایگان

مشاوره حضوری رایگان

سوالی دارین ؟ ما آماده پاسخگویی هستیم 🙂پشتیبان آنلاین است.