کلینیک تخصصی پوست و مو

جراحی های زیبایی بازو

1401/12/12
بدون نظر

 

بازوهای شل، آویزان و حجیم می تواند مشکل اکثر افرادی که اضافه وزن دارند یا حتی وزن نرمالی دارند ولی پوست آن ها دچار افتادگی و شلی شده است وجود داشته باشد.

داشتن بازوهای حجیم و آویزان چه برای آقایان و چه خانم ها امری نا خوشایند است که می تواند اعتماد به نفس فرد را در مراسم ها بیش تر از پیش بگیرد .

خبر خوب اینکه چه برای درمان و از بین بردن شلی پوست بازو ها و چه برای کم کردن حجم چربی در ناحیه بازو می توانید از روش های متفاوتی    استفاده کنید . در این متن سعی داریم روش های مختلف را توضیح مختصری دهیم تا شما عزیزان با توجه به نظر پزشک مشاور خود بهترین راه را برگزنید.

لیپولیز:

لیپولیز یکی از روش های لاغری موضعی است که برای قسمت های مختلف بدن از جمله بازو ها قابل انجام است. این روش  که سبب تخریب سلول های چربی می شود  و از طریق تولید گرما سبب لیفت پوست می شود.

چه افرادی برای انجام لیپولیز مناسب هستند؟

افرادی که افتادگی خفیف تا متوسط پوست در ناحیه بازوها  دارند، می توانند جزو کاندیداهای مناسب برای انجام لیپولیز باشند و همچنین افرادی که ضخامت چربی در بازوهای آن ها بین یک تا شش سانتیمتر باشد نیز برای انجام این کار فرد مناسبی هستند

مزایای لیزر لیپولیز نسبت به دستگاه لیپوساکشن:

• کار لیزر لیپولیز بسیار ظریف  و بعد از انجام آن درد و تورم بسیار خفیف است . به علت ظرافت کار با لیزر  لیپولیز نتایج کار معمولا بسیار ایده ال  و مطابق نظر مراجعه کننده بوده و ناهمواری روی بدن ایجاد نمی شود.

•  لیزر لیپولیز علاوه بر از بین بردن چربی های اضافه در زیر پوست سبب تحریک و ساخته شدن کلاژن و لیفت  همزمان پوست می شود.

• لیزر لیپولیز در درمان سلولیت نیز موثر است.

لیپوساکشن :

لیپوساکشن با استفاده از کشیدن چربی ها آن ها را از بدن خارج می سازد. در هنگام لیپوساکشن لوله های باریک  و کوچک با سر پهن که کانولا نام دارد از طریق برش های کوچکی روی بدن وارد بدن می شود و پزشک لوله را در زیر پوست حرکت می دهد تا به قسمی برسد که چربی در آن جا تجمع پیدا کرده است و بعد از آن از طریق این لوله چربی ها  از بدن خارج می شود.

 

لیپوساکشن بازو برای چه افرادی مناسب است؟

بهترین گزینه  برای انجام لیپوساکشن افراد با  اضافه وزن تقریبا نرمال هستند و پوست آن ها  هنوز انعطاف و خاصیت کشسانی خود را دارد. معمولا این افراد وزن تقریبا نرمالی دارند و فقط در قسمتی از بدن مانند بازو ها با مشکل چربی های اضافه روبه رو  هستند.

 

لیپوماتیک :

بسیاری از افراد لیپوماتیک را با لیپوساکشن اشباه میگیرند اما باید بدانید که در لیپوماتیک از روش حرارتی برای تخریب چربی استفاده نمی شود و این کار با وارد کردن ضربات مستقیم به چربی و تخریب آن ها انجام می شود.

فرد انجام دهنده لیپوماتیک نیاز به بستری ندارد و بعد از انجام لیپوماتیک می تواند به منزل برود .

 

 

 

جراحی زیبایی بازو ( براکیوپلاستی) :

 

در عمل جراحی بازو یا همان براکیوپلاستی دو نوع از مشکلات فرد قابل رفع و درمان است.

فردی که دچار افزایش حجم چربی در این قسمت از بدن  است. برای این افراد معمولا براکیوپلاستی قابل انجام است.

افرادی که پست آن ها در ناحیه بازوها دچار افتادگی و شلی شده است می توانند با استفاده از براکیو پلاستی لیفت بازو را انجام دهند .

معمولا برش های مربوط به جراحی زیبایی بازو در ناحیه ای است که قابل دید نیست و برای زیبایی بدن فرد مشکلی ایجاد نمی کند .

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

مشاوره حضوری رایگان

دیدگاه شما

بر روی (من ربات نیستم) تیک بزنید

مشاوره حضوری رایگان

مشاوره حضوری رایگان

سوالی دارین ؟ ما آماده پاسخگویی هستیم 🙂پشتیبان آنلاین است.