مشاوره حضوری رایگان

مشاوره حضوری رایگان

کلینیک تخصصی پوست و مو

جوانسازی VIP

آقای دکتر حاتمی - آقای دکتر جعفری - آقای دکتر مهام


لیفت VIP (ویژه) قویترین و جالب ترین متد لیفت با نخ است. کلیه تکنیک ها از کلاسیک، دوبل و معکوس گرفته تا تکنیک v و کشش گونه در این نوع لیفت یافت می شود.
در لیفت VIP بکارگیری نخ در زوایای فک با یک هلال رو به بالا باعث دوام قابل توجه لیفت می شود زیرا در این زاویه حرکت و فشار کششی به نخ بسیار کم است و این باعث دوام قابل توجه لیفت می شود.
تفاوت اصلی لیفت VIP و دوبل در شیوه لیفتینگ و تعداد نخ ها می باشد.
تقریبا تمام افراد قبل از لیفت دچار غیر قرینگی صورت می باشند. علت آن عادات غذا خوردن با یک سمت و یا خوابیدن بر روی صورت است لذا در لیفت هم میزان کشش متفاوت است. گاهی جهت قرینه سازی از نخ بیشتری در یک طرف صورت استفاده می شود. به هر حال پس از لیفت در حد نود درصد قرینگی قابل قبول است. در لیفت به VIP علت تعداد نخ بیشتر غیر قرینگی کمتری اتفاق می افتد.
مناسب ترین افراد برای انجام لیفت VIP مراجعین خارج از کشور هستند و یا افرادی که جهت مراجعه برای ترمیم مشکل دارند. لیفت VIP انتخابی مناسب برای افرادی است که با وجود عدم مشکل برای مراجعه جهت ترمیم قصد دارند لیفت قوی تر و چشم گیر تری داشته باشند.
ورم ناشی از نخ گذاری و تزریق بی حسی بین یک تا سه هفته خواهد بود معمولا این ورم خفیف است و به چشم نمی آید.
تزریق ژل خط خنده و اندوه بهتر است در زمان انجام لیفت صورت بگیرد تا زیبایی جلوه کند.
مراجعه کننده عزیز تاثیر لیفت را بعد از اتمام کار در صورت خود می توانند ببینند اما با گذر زمان این تاثیر بیشتر و چشم گیر تر میشود زیرا نخ ها از جنس پروتئین هستند و از ماه چهارم شروع به جذب شدن می کنند و اطراف این نخ ها سلول های فیبروبلاست شروع به ایجاد فیبرها و طناب های کلاژنی می کنند و پس از چند ماه به جای نخ ها طناب های فیبری و کلاژنی بوجود می آید تا از آویزانی صورت جلوگیری کند.

مشاوره حضوری رایگان

نمونه های جوانسازی VIP

دیدگاه ها بسته شده اند .

شماره مستقیم کلینیک

02171047
02122984833

واحد پشتیبانی و اداری

02171047
02122694988

اینستاگرام