مشاوره حضوری رایگان

مشاوره حضوری رایگان

کلینیک تخصصی پوست و مو

رفع خط خنده

آقای دکتر حاتمی - خانم دکتر گستری
خط خنده

خط خنده

یکی از نقاطی که در صورت جزو شکایات شایع مراجعین مراکز زیبایی می باشد، خط خنده است.
از عوامل موثر در عمیق شدن خط خنده، کاهش وزن شدید و سریع، عادت به حرکات زیاد صورت موقع حرف زدن و خشکی پوست را می توان نام برد.

خط خنده

خط خنده

تزریق ژل

تزریق ژل یکی از روش های درمان و از بین بردن خط اخم و خط خنده می باشد، به این دلیل که در ساخت این ژل ها از مواد طبیعی استفاده می شود، لذا حساسیت زا نمی باشند و نیاز به تست ندارند. صحبت کردن و غذا خوردن نیز در شکل گیری خط خنده و اخم تاثیر گذار می باشد، همچنین عواملی مانند:

افزایش سن با کاهش حجم بافت نرم زیر پوست، ژنتیک، لاغری، تحلیل بافت فک بالا و لثه در شدت این چروک ها اثر دارند. یکی از راههای موثر در از بین بردن خط خنده و اخم، روش تزریق ژل  و همچنین تزریق چربی می باشد. بعضی افراد به دلیل اینکه تمایل ندارد با یک ماده سمی عضلات صورت را فلج کنند، ترجیح می دهند که با استفاده از تزریق ژل نسبت به درمان خط خنده و اخم اقدام کنند.

با آغاز روند پیری پوست، درم به‌ تدریج ترکیبات اصلی خود مانند: کلاژن، الاستین و هیالورونیک اسید را از دست می‌دهد.

کلاژن به‌عنوان یک پروتئین حفاظتی مهم برای پوست ما عمل می‌کند. الاستین اجازه می‌دهد تا پوست سفتی خود را حفظ کرده و در برابر چین‌ و چروک مقاومت کند. اسید هیالورونیک به حفظ آب پوست کمک کرده و به پوست حجم و فرم می‌دهد.

ژل یک ترکیب متشکل از اسید هیالورونیک بوده و تزریق ژل، یک درمان تائید شده برای درمان خطوط عمیق اطراف دهان و دیگر چین‌ و چروک‌های متوسط تا شدید صورت است.

مشاوره حضوری رایگان

نمونه های رفع خط خنده

دیدگاه ها بسته شده اند .

شماره مستقیم کلینیک

02171047
02122984833

واحد پشتیبانی و اداری

02171047
02122694988

اینستاگرام