مشاوره حضوری رایگان

مشاوره حضوری رایگان

کلینیک تخصصی پوست و مو

رفع غبغب

آقای دکتر حاتمی


برای رفع غبغب امروزه روش ها و دستگاه های مطمئن و سریعی مانند کربوکسی تراپی، مزوتراپی، لیفتینگ چانه و … ارائه شده است که در ادامه به توضیح درباره آن ها پرداختیم. البته هنوز دستگاهی جهت از بین بردن غبغب توسط خود شخص ارائه نشده است و یا حداقل محصولات تجاری ارائه شده توسط بازرگانان هنوز مورد تأیید پزشکان نیست و استفاده از آنها توصیه نمی شود.

داشتن غبغب باعث کمرو شدن فرد و کاهش عزت نفس او می شود. غبغب به دلایل متعددی بوجود می آید. دو عامل مهم رژیم غذایی و ورزش است. در صورتی که رژیم غذایی پرچربی و شکری دارید و نمی توانید به صورت منظم ورزش و نرمش کنید، اضافه وزن پیدا می کنید و چربی اضافی به صورت طبیعی زیر چانه شما ذخیره می شود. با این حال، بعضی از افراد که رژیم غذایی سالم و تناسب اندام دارند نیز غبغب پیدا می کنند، زیرا عموما مستعد آن هستند. اگر درصدد برداشتن غبغب هستید، روش های درمانی طبیعی و بالینی متعددی برای شما وجود دارد.

لیفتینگ چانه:

لیفتینگ گردن یا لیفتینگ صورت به درمان چین و چروک و افتادگی پوست در قسمت چانه و گردن (افتادگی غبغب) اشاره دارد و به رفع و از بین بردن غبغب منجر می شود.

نحوه کار گذاشتن نخها ساده است. بی حسی موضعی می خواهد و از یک سوراخ در هر طرف چهار تا پنج نخ کار گذاشته می شود. چون نخ زیر پوست در لایه اسمس کار گذاشته می شود معمولا درد ندارد. پس از کار گذاشتن نخ سر نخ کشیده می شود تا صورت بالا بیاید و افتادگی رفع شود سپس نخ اضافی چیده می شود و سر نخ فیکس می شود تا در اثر کشش پایین نیاید و زیر پوست قرار می گیرد.

در مواردی که افتادگی زیاد باشد یا صورت گرد شود به دو نخ کمکی از ناحیه ای خاص در صورت باز هم گونه ها را بالاتر می کشم و خط خنده و خط اندوه و غبغب کمتر می شود.

ایجاد حداکثر کشش با نخ سیلوئت به سادگی انجام نمی شود. اگر صرفا جاگذاری نخ انجام شود حداکثر کشش بوجود نمی آید. گاهی مجبور هستیم با نخ کاگ حداکثر کشش ایجاد کنیم و سپس با سیلوئت کشش را تثبیت کنیم تا افت اولیه لیفت به حداقل برسد. ادامه ترمیم با نخ کاگ نیز باعث تاثیر در لیفت ثانویه و ماندگار می شود. پس می توان ادعا کرد روش کلینیک ما در دنیا منحصر به خودمان است که بالای هفت هزار لیفت را انجام داده و به نوعی قطب لیفت با نخ کشور محسوب می شود.
پیدا کردن روز افزون راهکارهای جدید جوانسازی با ماندگاری و رفع مشکلات حل نشده از اهداف بسیار مهم کلینیک تخصصی آرمان الهیه است. مژده اینکه در حال حاضر جوانسازی و کشش غبغب و گردن با راه حل های جدید و لیفت های اختصاصی این ناحیه بسیار در کانون توجه است.

اعمال اثر نخهای ساده در سفتی پوست اعجاب انگیز است. اگر کسی غبغب چاق داشت آر اف ترماژ و مزوتراپی و کربوکسی تراپی هم در چندین جلسه لازم دارد. بعد از لیفت دوبل یک جلسه نخ گذاری ساده بدون ترمیم نیاز است.

 

مزوتراپی:

در روش مزوتراپی چندین تزریق صورت می گیرد تا چربی اضافی آن ناحیه به ذرات کوچک تر شکسته شود. به فرآیند شکستن چربی بدن لیپولیز گفته می شود. این روش کاهش چربی موضعی با تزریق محلول به پوست با بسیاری از روش های شناخته شده ادغام شده است.

در طول درمان، محلول مستقیما به لایه های چربی و بافت همبند تزریق می شود. تزریق نسبتا بدون درد است، با این حال بعضی از بیماران ترجیح می دهند از کرم بی حس کننده استفاده کنند. داروی تزریق شده یک واکنش شیمیایی یا فیزیولوژی در بدن ایجاد می کند تا دیواره سلول چربی را سفت کند و نواحی چربی موضعی را بشکند.

مزایای هر بار تزریق را در هر سه هفته می توان مشاهده کرد. برای بدست آوردن نتایج کاملا رضایت بخش به چندین جلسه درمانی با فاصله چهار تا شش هفته ای نیاز است.

ار اف ترماژ:

در این روش از امواج رادیوفرکانسی برای ایجاد گرمایش یکدست در لایه زیر جلد استفاده می شود. این اثر گرمایی ملایم با گشاد کردن رگها و افزایش جریان خون، موجب خروج آلبومین از داخل رگ ها به بافت شده و ساخت کلاژن رخ می دهد. این ترشح کلاژن عامل اصلی سفت شدن پوست موضع تحت درمان است.

استفاده از امواج RF بیش از 25 سال است که بصورت روزمره در اتاق های عمل در حال استفاده بوده و بی خطر بودن آن در چهار چوب قواعد شرکت های تولیدکننده دستگاه ها ثابت شده است.

مطالعات انجام شده در زمینه ماندگاری کلاژن ساخته شده در پوست بدنبال ترماژ نشان می دهد که این اثرات مثبت حداقل دو سال در پوست افراد پایدار بوده و با انجام جلسات درمانی با فواصل توصیه شده توسط پزشک معالج می توانید از داشتن پوستی جوانتر از سن واقعی خود لذت ببرید.

کربوکسی تراپی:

کربوکسی تراپی یک نوع مزوتراپی است که در آن بجای تزریق مایعات مزوتراپی از گاز دی اکسید کربن استفاده می شود. این دمیده شدن می تواند شبیه مزوتراپی در لایه مزودرم و یا اینکه عمیق تر و در لایه زیر پوستی انجام شود. درمان سریع، راحت، موثر و سرپایی می باشد. گاز CO2 با مکانیسم افزایش جریان خون موضعی موجب بهبود قابلیت ارتجاعی پوست، کاهش سلولیت ، کاهش چربی موضعی و تحریک تولید کلاژن می شود. کربوکسی تراپی جایگزین خوبی بجای لیپوساکشن برای افرادی که کاندید مناسبی برای جراحی و بیهوشی نیستند می باشد.

بهترین راههای از بین بردن غبغب را به اختصار ذکر کردیم و توضیح دادیم. ملاحظه کردید که ورزش و نرمش و ماساژ کمترین تأثیر را در از بین بردن آن دارد و بهتر است از روش های مزوتراپی، کربوکسی تراپی، لیفت با نخ و… استفاده کنید. غبغب که شکل ناخوشایندی به چهره می دهد، کاملاً قابل درمان بوده و روش های درمانی سفت کردن پوست ناحیه زیر چانه کاملاً امتحان شده و مطمئن هستند.

مشاوره حضوری رایگان

نمونه های رفع غبغب

شماره مستقیم کلینیک

02171047
02122984833

واحد پشتیبانی و اداری

02171047
02122694988

اینستاگرام