مشاوره حضوری رایگان

مشاوره حضوری رایگان

کلینیک تخصصی پوست و مو

تزریق ژل زیر چشم

آقای دکتر حاتمی
گودی زیر چشم

گودی زیر چشم

گودی زیر چشم یکی از شکایات شایع بیماران در مراجعه به متخصصین پوست است. گودی زیر چشمها میتواند در افراد جوان و به دلایل ارثی یا لاغری باشد و میتواند در افراد مسن تر به دلیل از دست رفتن بافت پوست ایجاد شود. دلیل آن هرچه باشد، قطعا در زیبایی فرد موثر است و اغلب به فرد چهره ای مغموم و ناراحت میدهد.
بهترین روش درمان گودی زیر چشم ها استفاده از ژلها یا پرکننده های هیالورونیک اسید است. این ژلها حاوی ماده هیالورونیک اسید هستند که جزیی از بافت خود بدن است و امکان ایجاد واکنش به آن وجود ندارد.

ژل یا فیلر ها مواد پر کننده ای هستند که برای از بین بردن خطوط عمیق یا سطحی برروی پوست استفاده می شوند، ژل ها در گونه ها و خطوط خنده تزریق می شوند و ایجاد برجستگی می کنند، همچنین از ژل ها برای فرم دادن به لب ها و حجیم سازی آن استفاده می شو، کاربرد ژل به این موارد ختم نمی شود و در بسیاری از موارد برای از بین بردن چین و چروک ایجاد شده نیز از آن بهره می گیرند، یکی از نواحی حساس صورت که به خوبی دستخوش تغییرات می شود چشم ها و اطراف آن هستند، ایجاد خطوط سطحی و عمیق ناشی از خنده و یا افزایش سن در ناحیه چشم منجر به بالا رفتن سن و از بین رفتن حالت شادابی چهره می شود، به علاوه در بسیاری از این موارد افراد با افتادگی و گود رفتگی زیر چشم ها مواجه می شوند که در این شرایط چهره خسته و غمگین به نظر می رسد .

تزریق ژل در زیر چشم ها از روش هایی است که می توان از آن برای پر کردن چشم ها و رفع گودی چشم استفاده کرد.

 

این روش باعث بهبود کبودی و تیرگی چشم می شود و چهره را جوان و شاداب می نماید .

ژل ها که به عنوان پر کننده های موقت شناخته می شوند بعد از گذشت شش ماه تا یک سال نیاز به ترمیم مجدد و تزریق دوباره دارند، دقت داشته باشید که نوع ژل تزریقی و نیز پزشکی که برای این امر انتخاب می کنید در کیفیت و دریافت نتیجه مثبت تاثیر به سزایی می گذارد.

گودی زیر چشم ها در افرادی با سنین پایین نیز دیده می شود و این امر یک مشکل ارثی است، یا اینکه این عارضه در اثر لاغری نیز رخ می دهد، در چنین شرایطی بافت زیر پوست گود شده و تخریب می شود که مصرف دارو یا کرم نیز موثر نخواهد بود، برای رفع این گودی می توان از فیلر های مصنوعی مانند انواع ژلها و یا فیلرها طبیعی که همان چربی است استفاده کرد.

برای تزریق ژل نیاز به میکرو کانولاهای مخصوصی است که کوچکترین آسیبی را به چشم وارد نکرده و کاملا بی ضرر هستند، ژل ها سازگار با پست بوده و هیچ گونه حساسیتی برای فرد ایجاد نمی نماید.

گودی زیر چشم

گودی زیر چشم

مشاوره حضوری رایگان

نمونه های تزریق ژل زیر چشم

شماره مستقیم کلینیک

02171047
02122984833

واحد پشتیبانی و اداری

02171047
02122694988

اینستاگرام