مشاوره حضوری رایگان

مشاوره حضوری رایگان

کلینیک تخصصی پوست و مو

فرم دهی ابرو

آقای دکتر حاتمی
فرم دهی ابرو

فرم دهی ابرو

لیفت ابرو با بالا کشیدن ابروها، علاوه بر تغییر فرم ابرو و رفع افتادگی ابرو که ظاهری اخمو و بد اخلاق به فرد می دهد چشم ها را نیز درشت تر نشان می دهد و باعث باز شدن چروک های ریز بین چشم ها و ابرو می شود.
لیفت ابرو با نخ خاردار یک کار سخت است و نیاز به تجربه بالایی دارد زیرا حتی در جراحی هم کشیدن به بالای ابرو افت زیادی دارد. استفاده از نخ به نحوی که فشار بجای خارها روی تنه نخ وارد شود بسیار مهم است.
بهترین کاندیدا برای لیفت ابرو افرادی هستند که به دنبال راه حلی آسان و بدون جراحی برای از بین بردن افتادگی ابرهای خود می باشند.
در روش بالا کشیدن ابرو با نخ یا همان لیفت ابرو با نخ بعد از بی حسی موضعی نخ های مخصوص توسط سوزن های باریک و ظریف وارد پوست می شود و ابرو به صورت طبیعی بالا کشیده میشود. این روش در بالا بردن ابروها خیلی اغراق آمیز و غیر طبیعی نبوده و بر اساس مدل ابروهای طبیعی قسمت بیرونی ابرو بیشتر از قسمت درونی بالا کشیده میشود.
لطفا به خاطر داشته باشید نتایج روش لیفت با نخ ابروها دائمی نیست زیرا نخ ها حالت جذبی داشته و نیاز به ترمیم دارند. البته ترمیم ها زمان و هزینه کار اولیه را نیاز نداشته و به آسانی انجام میشود.
تنها عارضه پس از لیفت ابرو میتواند کمی قرمزی و کبودی بوده که موقتی می باشد و طی چند روز خود به خود برطرف می شود.
برای نتیجه و ماندگاری بهتر، سه هفته قبل از لیفت با نخ جهت ابرو یا کنار چشم حتما بوتاکس بزنید.
برای اطلاع از هزینه های لیفت ابرو میتوانید با مشاورین کلینیک تخصصی پوست و زیبایی آرمان الهیه تماس بگیرید و یا از پزشکان کلینیک وقت مشاوره حضوری و رایگان دریافت کنید.
همچنین در پایین صفحه میتوانید نمونه کارهای لیفت ابرو کلینیک تخصصی آرمان الهیه را ملاحظه بفرمایید.

مشاوره حضوری رایگان

نمونه های فرم دهی ابرو

شماره مستقیم کلینیک

02171047
02122984833

واحد پشتیبانی و اداری

02171047
02122694988

اینستاگرام