مشاوره حضوری رایگان

مشاوره حضوری رایگان

کلینیک تخصصی پوست و مو

فرم دهی چانه

آقای دکتر حاتمی
فرم دهی چانه

فرم دهی چانه

فرم دهی چانه

استفاده از روش زاویه دار کردن صورت و قلبی شکل کردن آن مدتهاست از نظر زیبایی و ظرافت مورد توجه افراد بوده است. صورت زاویه دار، صورت قلبی شکل یا بیضی شکل که نشان زیبایی خانم ها است. صورت زاویه دار یا به اصطلاح (v شکل) به فرد ظاهری جوان، شاداب و ظریف می دهد که به شدت مطلوب است. لاغری سیمای ظاهر علاوه بر اینکه به فرد ظاهری جوانتر میدهد، باعث می شود پوست شاداب تر و سالم تر به نظر برسد. همچنین پوست شما بعد از پایان روند زاویه سازی صورت یا فرم دهی چانه خاصیت ارتجاعی تر و نرم تر خواهد داشت.

چرا ما فک پهن داریم؟

دلایل زیادی برای پهن بودن فک وجود دارد اما معمول ترین دلیل آن به خاطر ضخامت عضله های فک است که ماستر نام دارد. این عضله در پشت فک قرار گرفته است یعنی جایی که پهن تر است و به فک ما ظاهری مربعی شکل می دهد. به همین دلیل برای حاصل شدن یک زاویه فک زیباتر، باید حجم و اندازه این ماهیچه ضخیم را کاهش دهیم.

برخی دلایل شامل موارد زیر است:

پهن و مربع شکل (U شکل) بودن فک
شلی و افتادگی پوست چانه و فک
کوتاه و تخت بودن چانه

فرم دهی چانه

فرم دهی چانه

هشدار:

اگر شما مشتاق داشتن یک صورت زاویه دار هستید اما نمی خواهید که زیر تیغ جراحی بروید ما بهترین گزینه های غیر جراحی را پیش روی شما قرار می دهیم.

برای فرم دهی به چانه راهکارهای متفاوتی وجود دارد بهترین راهکارها لیفت دوبل صورت، تزریق ژل و فیلر است.

در تزریق ژل برای زاویه دار کردن صورت معمولا حدود 4 سی سی ژل تزریق می شود که البته برای هر فرم صورتی این مقدار متفاوت می باشد. ماندگاری فیلر ها و ژل ها بین سه تا نه ماه می باشد.

لیفت دوبل صورت با استفاده از نخ های کاگ و خاردار انجام می شود و همچنین بهره گیری از نخ های سیلوئت لیفت دوبل قوی تری به ما می دهد.

 

فرم دهی چانه

فرم دهی چانه

مشاوره حضوری رایگان

نمونه های فرم دهی چانه

دیدگاه ها بسته شده اند .

شماره مستقیم کلینیک

02171047
02122984833

واحد پشتیبانی و اداری

02171047
02122694988

اینستاگرام