جوانسازی کلاسیک

جوانسازی کلاسیک

خانه / خدمات کلینیک / جوانسازی کلاسیک


با گذر زمان کم کم رد پای افتادگی و چین و چروک ها روی صورت پیدا می شود.
معمولا اولین افتادگی هایی که در صورت نمایان می شود مربوط به فک پایین می باشد.
چین و چروک ها و افتادگی ها هر چند می تواند براثر سیگار کشیدن، استرس، آفتاب و … زودتر و بیشتر نمایان شوند اما جزئی از سیر طبیعی پوست است که دیر یا زود اتفاق می افتد اما در دنیای پر از پیشرفت امروز می توان این روند پیری را متوقف یا حداقل به تعویق انداخت و یا حتی درمان کرد.
یکی از روش هایی که امروزه بسیار کاربردی و سریع اثر برای درمان شلی و افتادگی پوست استفاده می شود لیفت با نخ صورت است.
لیفت با نخ در کلینیک تخصصی آرمان الهیه توسط پزشکان مجرب به روش های مختلف انجام می شود. ساده ترین نوع لیفت صورت لیفت کلاسیک می باشد.
لیفت کلاسیک با بی حسی موضعی به راحتی در زمان کمتر از یک ساعت انجام می شود. نکته مهم در رابطه با لیفت این است که حتما باید در کلینیک تخصصی توسط پزشکان مجرب انجام شود.
برای جلوگیری از افت فیزیکی بعد از انجام لیفت کلاسیک باید در نحوه غذا خوردن در روزهای اول و خوابیدن دقت شود از خوردن و جویدن غذاهای سفت و باز و بسته شدن زیاد دهان جلوگیری کرد.
سعی کنید در سه هفته اول روی صورت نخوابید و از بالشت نرم استفاده کنید. برای دانستن بهتر جوانسازی پوست به این مقاله مراجعه کنید.
نخ های استفاده شده در لیفت صورت کلاژن ساز هستند و فردی که لیفت انجام میدهد علاوه بر رفع افتادگی صورت به شفاف شدن پوست خود هم کمک کرده است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دریافت مشاوره

جهت اخذ نوبت در کلینیک آرمان الهیه کافیست فرم زیر را با کامل نمایید

نظرات کاربران

ثبت دیدگاه شما

کاربر محترم شما میتوانید دیدگاه خود درباره مطلب فوق و یا هرگونه سوال مرتبط را کادر زیر وارد نمایید تا پس از تایید کارشناسان ما به نمایش گذاشته شود.

مشاوره حضوری رایگان