جوانسازی دوبل

جوانسازی دوبل

خانه / تازه های سلامت / جوانسازی دوبل


همانطور که در لیفت کلاسیک بیان شد، پزشکان از لیفت با نخ در درمان و پیشگیری از افتادگی و شلی پوست که بر اثر زمان، استرس، موقعیت محیطی و آفتاب و ..به وجود آمده کمک های بسیاری دریافت می کنند.
لیفت دوبل تکنیکی از نوعی لیفت است که در این تکنیک از تعداد نخ های بیش تر و به صورت دوگانه استفاده می شود.
در لیفت دوبل صورت قرار دادن نخ ها در زیر پوست با بی حسی موضعی انجام شده و نیازی به بی هوشی و بستری ندارد. انجام کار بدون درد و بسیار راحت می باشد. این نخ ها کاملا زیر پوست کار گذاشته شده و از بیرون قابل دیدن نیست. محل ایجاد سوراخ برای ورود نخ بین موها بوده و بنابراین دیده نمی شود.
میزان تغییرات پس از کارگذاری نخها بین 30 تا 70 درصد خواهد بود که بستگی به شدت مشکل خواهد داشت. بیشتر افراد یک تا سه روز پس از لیفت می توانند به فعالیت های روزانه خود برگردند.
در پروسه لیفت با نخ انتخاب لایه مناسب پوست جهت نخ گذاری بسیار مهم است علاوه بر این انتخاب زوایایی که نخ گذاشته می شود نیز هم در نتیجه کشش و هم در استقامت لیفت اولیه موثر است.
کلا برخلاف شیوه رایج نخ گذاری که به لحاظ ساده شدن یادگیری یک شیوه ثابت را برای همه اجرا می کنند در لیفت باید جهت هر صورتی یک طرح درمان مختص آن فرد با توجه به میزان شلی پوست آن فرد ریخته شود.
در کلینیک تخصصی پوست و زیبایی آرمان الهیه بر خلاف شیوه های رایج لیفت با نخ به جای مسیر مستقیم از مسیر منحنی استفاده میشود این کار باعث می شود فشار به جای خارها به تنه نخ منتقل شود و افت لیفت اولیه به تاخیر بیافتد.
ورم اولیه ناشی از نخ گذاری و تزریق بی حسی بین یک تا سه هفته خواهد بود. معمولا این ورم خفیف است و به چشم نمی آید.
تقریبا تمامی افراد قبل از لیفت دچار غیر قرینگی صورت می باشند علت آن عادات غذا خوردن با یک طرف و یا خوابیدن روی صورت است. البته گاهی هم به صورت ژنتیکی و یا بیماری های اعصاب صورت، دچار غیر قرینگی شده اند. در صورت افراد اکثرا سمت راست افتادگی بیشتری دارد و خط خنده و خط اندوه و ناودان اشکی سمت راست عمیق تر است لذا در لیفت هم میزان کشش متفاوت است.
نتیجه لیفت افتادگی صورت با نخ در دو مرحله تقسیم می گردد:
لیفت فیزیکی یا کشش پوست با خار نخ ها: ماندگاری این لیفت بستگی به میزان افتادگی، شلی و سنگینی پوست متفاوت است.
لیفت واقعی با ایجاد طناب های کلاژنی: این مرحله هفت ماه بعد از لیفت اولیه اتفاق می افتد.
نخ های کاگ که از جنس پروتئین هستند از ماه چهارم شروع به جذب می شوند و اطراف این نخ ها سلول های فیبروبلاست شروع به ایجاد فیبرها و طناب کلاژنی می کنند تا از آویزانی صورت جلوگیری کنند.
همچنین افرادی که تمایل دارند حالت چانه و فک خود را تغییر دهند و از حالت پهن و مردانه یا به اصلاح u شکل کمی ظریف تر و زنانه تر دیده شوند(صورت v شکل) لیفت دوبل صورت گزینه بسیار مناسبی برای آن ها است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دریافت مشاوره

جهت اخذ نوبت در کلینیک آرمان الهیه کافیست فرم زیر را با کامل نمایید

نظرات کاربران

ثبت دیدگاه شما

کاربر محترم شما میتوانید دیدگاه خود درباره مطلب فوق و یا هرگونه سوال مرتبط را کادر زیر وارد نمایید تا پس از تایید کارشناسان ما به نمایش گذاشته شود.

مطالب پیشنهادی

مشاوره حضوری رایگان