دستگاه ترماژ

دستگاه ترماژ

خانه / خدمات کلینیک / دستگاه ترماژ

کاهش چاقی موضعی و رفع سلولیت با امواج رادیوفرکانسی ( RF ):

در این روش از امواج رادیوفرکانسی برای ایجاد گرمایش یکدست در لایه زیرجلد استفاده می شود. این اثر گرمایی ملایم با گشاد کردن رگها و افزایش جریان خون، موجب خروج آلبومین از داخل رگها به بافت شده و ساخت کلاژن رخ می دهد. این ترشح کلاژن عامل اصلی سفت شدن پوست موضع تحت درمان است.

استفاده از امواج RF بیش از 25 سال است که بصورت روزمره در اتاقهای عمل در حال استفاده بوده و بی خطر بودن آن در چهارچوب قواعد شرکتهای تولیدکننده دستگاهها ثابت شده است.

مطالعات انجام شده در زمینه ماندگاری کلاژن ساخته شده در پوست بدنبال ترماژ نشان می دهد که این اثرات مثبت حداقل دو سال در پوست افراد پایدار بوده و با انجام جلسات درمانی با فواصل توصیه شده توسط پزشک معالج می توانید از داشتن پوستی جوانتر از سن واقعی خود لذت ببرید.

خطرات و عوارض جانبی:
تنها خطر این روش درمانی احتمال عدم پاسخ دهی پوست شما به درمان است!

تحقیقات نشان داد که 5-10% افراد از درمان با ترماژ نتیجه ای نمیگیرند که قبل از انجام درمان قابل پیش بینی هم نمیباشد. ولی توصیه می شود حتی اگر شما سفتی چشمگیری در موضع ترماژ شده مشاهده هم نکردید بهتر است جلسات درمانی خود را کامل کنید چرا که اثرات کلاژن سازی این امواج قطعی بوده و از پیشرفت افتادگی و شلی پوست شما جلوگیری خواهد کرد.

همچنین برای رفع شلی پوست شکم بعد از عمل لیپوساکشن یا کاهش وزن سریع، از ترماژ می توانید برای نتیجه گیری بیشتر کمک بگیرید. انواع روش های جوانسازی پوست در این مقاله میباشد.

ترماژ
ترماژ

موارد منع مصرف :

اگر شما دارای دستگاه پیس میکر (ضربان ساز قلبی) هستید یا سابقه بیماری بی نظمی ضربان قلب یا عفونت فعال پوستی در موضع درمانی دارید استفاده از این روش توصیه نمیشود. در خانمهای باردار نیز بعلت عدم مطالعه اثرات امواج برروی جنین استفاده از ترماژ ممنوع است.

ترکیب مناسب و متناسب هر یک از روشهای فوق با وضعیت سلولیت و چاقی موضعی هر شخص حصول نتیجه رضایتبخش را تسریع و تسهیل خواهد کرد.

فقط به خاطر داشته باشید سلولیت یک شبه ظاهر نشده است لذا نمیتوان انتظار داشت که بلافاصله ناپدید شود. پس صبور بوده و دستورات پزشک خود را دنبال نمایید.

شما پس از شش جلسه درمانی بهبود قابل ملاحظه ای در ظاهر سلولیتهای خود خواهید داشت.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دریافت مشاوره

جهت اخذ نوبت در کلینیک آرمان الهیه کافیست فرم زیر را با کامل نمایید

نظرات کاربران

ثبت دیدگاه شما

کاربر محترم شما میتوانید دیدگاه خود درباره مطلب فوق و یا هرگونه سوال مرتبط را کادر زیر وارد نمایید تا پس از تایید کارشناسان ما به نمایش گذاشته شود.

مشاوره حضوری رایگان