کلینیک تخصصی پوست و مو

تزریق چربی

1398/09/13
بدون نظر

چربی یک بافت نرم و پر کننده در بدن می باشد که از آن برای پر کردن چین و چروک در بدن استفاده می شود. در واقع می توان به وسیله تزریق چربی این بافت را از قسمتی به قسمت دیگر بدن منتقل کرد. با تزریق چربی علاوه بر از بین چین و چروک می توان، قسمت هایی از پوست که در اثر آبله، اسکار یا تومور خالی شده اند را نیز پر کرد. از آنجا چربی مورد نیاز برای تزریق از بدن خود بیمار تامین می شود و نیاز به هیچ گونه آزمایشی قبل از انجام این فرایند ندارد، پروسه تزریق چربی بر خلاف تزریق ژل کاملا طبیعی، غیر حساسیت زا می باشد. همچنین این عمل بدون درد و عوارض جانبی بوده و به صورت سرپایی و با بی حسی موضعی در کلینیک های زیبایی انجام می شود. مدت زمان انجام تزریق چربی در بدن بسته به ناحیه مورد نظر متغیر بوده اما معمولا در حدود یک ساعت می باشد.
ممکن است تا 48 ساعت پس از تزریق چربی کمی احساس کبودی و تورم در پوست خود داشته باشید که در طی این مدت رفع شده و نگران کننده نخواهد بود. ماندگاری تزریق چربی در بدن از یک بیمار به بیمار دیگر متفاوت بوده و نمی توان زمان مشخصی را برای آن تعیین کرد اما به دلیل پذیرش بدن به عنوان یک بافت خودی این دوران به تناسب پاسخ دهی بدن بیمار می تواند طولانی مدت تلقی شود.
توجه داشته باشید تزریق چربی را نمی توان در تمام قسمت های بدن از جمله سینه انجام داد زیرا در صورت بروز سرطان امکان تشخیص تومور در ماموگرافی را دشوار کرده و باعث پیشرفت بیماری خواهد شد. اما در برخی نواحی تزریق چربی نه تنها مفید و موثر بوده بلکه ماندگاری بیشتری نسبت به سایر نواحی دارد. از جمله این نواحی می توان به گونه اشاره کردو تزریق ژل گونه علاوه بر ایجاد ظاهری زیبا و رفع چین و چروک، دوام بیشتری نیز خواهد داشت.
عمل تزریق چربی را می توان با روش دیگری همچون لیپوساکشن ترکیب کرد، این عمل بر مقرون به صرفه بودن، ایمنی بیشتری داشته و می توان بدون ایجاد هیچ گونه برش و استفاده از تیغ این پروسه را انجام داد.
برای اثر بخشی بیشتر بیماران به به طور کلی به 3 تا 4 جلسه درمان در طی دوره شش ماه نیاز دارند که گاهی ممکن است این مدت طولانی تر شده و چند ماه به طور دائم ادامه داشته باشد بنابراین عوامل زیادی در تعیین تعداد جلسات تزریق چربی دخیل هستند که باید آنها را در نظر گرفت.

تزریق چربی

تزریق چربی به سینه

تجدید ساختار سینه به وسیله تزریق چربی چندان مورد تایید پزشکان نمی باشد زیرا همانطور که گفتیم امکان تشخیص هر گونه توده و کیست را در سینه دشوار می کند اما هنوز هم بسیاری از افراد علاقه دارند تا از این روش و با استفاده از بافت بدن خود سایز سینه های خود را تغییر داده وتغییری در ظاهر آن ایجاد کنند.

تزریق چربی به سینه ایده جدیدی نبوده و نیست اما همیشه بحث برانگیز بوده است زیرا با بزرگ شدن پستان و ترکیب با چربی اتولوگ می تواند منجر به تشکیل کلسیفیکاسیون و کیست سینه شده و معینه و تشخیص را برای پزشک با مشکل مواجه کند.
تقویت چربی در پستان از طریق تزریق چربی معمولا به وسیله لیپوساکشن انجام شده تا بتواند چربی اضافی را از سایر قسمت های بدن گرفته وبه سینه منتقل کند. این روش یک گزینه طبیعی برای افزایش سایز سینه در زنان می باشد که نتیجه آن نیز کاملا طبیعی می باشد.

بیهوشی کامل یا بی حسی موضعی؟

این عمل به طور کلی تحت بیهوشی عمومی انجام شده و بسته به رسوبات چربی طبیعی در بدن بیمار از ناحیه شکم یا ران برداشته می شود. سپس چربی برداشته شده سانترفیوژ شده وبرای تزریق مستقیم به بدن آماده می شود. برای تزریق چربی به سینه از لوله ساکشن یا سرنگ 10 میلی متری استفاده می شود که در طی آن مقدار کمی از چربی تحت فشار سبک به بدن و در ناحیه سینه وارد می شود.

پیگیری های بالینی نشان می دهد که نتایج فیزیولوژیک لیپومدلینگ و لیپوساکشن با توجه به حجم ایجاد شده در سینه در صورت ثابت ماند وزن بدن بیمار تا 3 الی 4 ماه بعد از عمل پایدار است. عمل لیپومدلینگ برای تزریق چربی به سینه که توسط سرنگ 10 انجام می شود بسیار کم عارضه و دارای نتایج مثبت می باشد و یک گزینه جدید و نوین برای جراحی پلاستیک ترمیمی و زیبایی پستان محسوب می شود.

معاینات رادیولوژی قبل و بعد از عمل جراحی توسط پزشک متخصص در تصویربرداری از پستان برای محدود کردن خطر ابتلا به سرطان همزمان با لیپوماتیک لازم و ضروی است و از این طریق امکان ابتلا به سرطان در بیمار پس از تزریق چربی به سینه کاهش می یابد. برای انجام خدمات لیفت ابرو به لینک قبل مراجعه کنید.

عوارض احتمالی این نوع تزریق

عمل تزریق چربی به سینه هم برای بیمار و هم پزشک بسیار رضایت بخش بوده و تاکنون عوارض جدی برای این عمل گزارش نشده است اما ممکن است در موارد پس از تزریق چربی در سینه با کمی عفونت در محل تزریق چربی روبرو شوید که باید این موضوع را با پزشک خود درمیان گذاشته تا با تجویز دارو از عواقب بعدی جلوگیری نماید.

نکروز چربی نیز از دیگر عوارض تزریق جربی به سینه می باشد که معمولا به دلیل مهارت پزشک اتفاق می افتد بنابراین برای انجام این عمل در انتخاب پزشک دقت نموده و حتما نمونه کارهای وی را قبل از جراحی دیده و از رضایت مراجعه کنندگان آن اطمینان حاصل نمایید.

تزریق چربی به زیر چشم

از دیگر کاربردهای تزریق چربی می توان به تزریق چربی در زیر چشم برای درمان گودی و سیاهی دور چشم اشاره کرد. علاوه بر این پوست صورت بر اثر افزایش سن حجم و چربی خود را از دست داده و دچار افتادگی شده که در نتیجه این عمل پوست دچار چین و چروک می شود.

در واقع از دست دادن چربی وکم حجم شدن صورت یکی از علائم فزاینده پیری بوده که بیشتر نمود خود را در زیر و اطراف چشم نشان می دهد. این ریزش حجم را می توان با پرکننده های طبیعی یا تزریق چربی احیا کرد.
از دست دادن حجم دور چشم و امکان بروز گودی زیر چشم، افتادگی گونه و فک را می توان با استفاده از تزریق چربی و ترکیب آن با روش های دیگر مانند بلفاروپلاستی بازسازی و ترمیم کرد وصورتی جوان، شاداب و بدون چین و چروک داشت.
این تزریق چربی که معمولا با دستگاه لیپوساکشن انجام می شود چربی اضافی در ناحیه شکم و ران را برداشته و با جزییات وارد بافت زیر چشم که چربی خود را از دست داده است می کند. این پروسه به روش سنتی لیپوساکشن انجام نشده ودر طی آن چربی در دستگاه سانترفیوژ با قدرت بالا می چرخد.

مزایای این عمل برای چربی های بدن

با استفاده از این روش ریزگردها جدا شده و تزریق چربی ماندگاری و پیوند بیشتری را با بدن برقرار می کند. در واقع این عمل به چربی اجازه می دهد تا زنده مانده و دوام بیشتری داشته باشد. همچنین تزریق چربی به زیر چشم با این روش باعث ایجاد ظاهری نرم و طبیعی در بافت مورد نظر می شود.

برای تزریق چربی به زیر چشم باید یک ارزیابی کلی از وضعیت چشم بیمار انجام پذیرد زیرا پوست اطراف چشم یکی از حساس ترین و نازک ترین پوست بدن می باشد. بنابراین باید مراقب باشید تا در هنگام تزریق نواحی فرورفته بدون بستن منافذ عروقی پر شوند. برای انجام این عمل از بی حسی موضعی استفاده شده و پرکننده در حالت عمودی و در مقادیر اندک در حاشیه مداری زیر چشم تزریق می شود به همین دلیل بیمار باید در حالت نشسته باشد.

نتایج این عمل بسیار فوری بوده و بلافاصله بعد از تزریق چربی قابل مشاهده می باشد.
پس از تزریق چربی در زیر چشم مقداری کبودی و تورم وجود دارد که در طی مدت یک هفته از بین خواهد رفت. این روش یک روش بدون درد با ماندگاری بالا و نزدیک به یک سال می باشد که با رفع سیاهی و گودی زیر چشم چهره شما حداقل  سال جوان تر نشان خواهد داد و نیاز به ترمیم مجدد ندارد.

تزریق چربی به لب

تزریق چربی به لب

قبل از تزریق چربی به لب بهتر است از زیبایی و سلامت لب ها اطمینان حاصل کنید زیرا با انتقال چربی به لب ها می توان تغییرات ظریفی را در گوشه و حاشیه برجسته لب ها ایجاد کرد. هدف از تزریق چربی به لب علاوه بر زیبایی حفظ تقارن در لب ها می باشد. در واقع برای صاف کردن چین و چروک در لب و افزایش حجم در بافت های تحلیل یافته، چهره ای جوان با برجستگی لب ها را تجربه خواهید کرد.

تزریق چربی که از طریق بافت های کم فشار و پرچربی بدن انجام می شود و بدن هیچ گونه واکنشی نسبت به آن نداشته ودر واقع آن را پس نمی زند. همچنین چربی به دلیل داشتن منابع غنی از سلول های بنیادی علاوه بر پر کردن لب باعث بهبود در ظاهر آن نیز می شود. چربی مورد نیاز برای تزریق در لب معمولا از قسمت ران، معده و باشن بداشته می شود، زیرا به دلیل کم حجم بودن بافت چربی در این نواحی تفاوت قابل توجهی با سطح برداشت ایجاد نخواهد شد.

سپس چربی با یک سوزن باریک و مخصوص به لب ها تزریق می شود. این سوزن انتهای صافی داشته و با ایجاد سوراخ های 0.2 سانتی جای زخم روی لب ها باقی نمی گذارد. از آنجا که سلول های چربی بسیار حساس هستند و ممکن است در حین انتقال دچار آسیب شوند به جای ساکشن مکانیکی از این روش برای تزریق چربی در لب استفاده می شود. این عمل را می توان بر روی هر دو لب بالایی و پایینی انجام داد.

تزریق چربی به لب یک روش سریع غیر تهاجمی است که به صورت سرپایی و با بی حسی موضعی انجام می شود. این روش به نسبت سایر روش ها سخت تر انجام می شود اما عوارض و مشکلات کمتری را در پی دارد. پس از تزریق چربی به لب، سلول های چربی یک مسیر جدید برای تغذیه خود در بدن ایجاد کرده و با خونرسانی به خود در بدن ماندگار می شود.

نتایج حاصل از تزریق چربی در لب بلافاصله پس از تزریق قابل مشاهده خواهد بود. در اکثر موارد پس از تزریق بیمار نیاز به استراحت نداشته و می تواند به روال عادی زندگی خود بازگردد اما می توان به علت تورم و ناراحتی خفیف 1 الی 3 روز را در منزل استراحت کنید.
ماندگاری تزریق چربی به علت استفاده از بافت خود بدن و برخلاف ایمپلنت های مصنوعی طولانی تر بوده و به طور معمول بین 6 الی 12 ماه می باشد.

تزریق چربی در دست

انتقال چربی از چربی های فرآوری شده بدن بیمار برای صاف و جوانسازی دست یکی دیگر از کابردهای تزریق چربی می باشد که به میکروپیپوینت یا پیوند جراحی اتولوگ معروف است. از آنجا که ظاهر دست ها نشانه ای از سن واقعی بیمار بوده و با افزایش سن نازک و شفاف می شود. روند پیری همچنین باعث ایجاد چین و چروک و رنگدانه های نامنظم یا لکه های تیره در پوست دست می شود که برای بدست آوردن ظاهری جوان تر در دست ها، تزریق چربی بهترین گزینه می باشد.

چربی مورد استفاده در این روش معمولا از اطراف ناف، ران و یا باسن برداشته می شود که برای برداشت 15 تا 20 میلی لیتر از این چربی به یک سرنگ کوچک با کانول 2 تا 3 میلی متر نیاز است. چربی در سرنگ جدا شده و لایه سیال از آن خارج می شود. برای کشیدن بیشتر مایع از یک دستگاه فشار دهنده مش استفاده می شود و چربی ها از بین نمی رود. قبل از تزریق چربی، دست به صورت موضعی بی حس شده و یک آنژیو کت 14 میلی متری در زیر پوست تعبیه می شود.

سلول های چربی پس از پاکسازی و پردازش با استفاده از سوزن و سرنگ بلانت داخل مناطق چروکیده تزریق می شود. از آنجا که میزان جذب سلول های چربی توسط بدن زیاد است پزشک به طور کامل نواحی مربوط را پر می کند. پس از تزریق چربی دست به شدت ماساژ داده می شود تا به طور کامل در دست پخش شده و در عرض چند دقیقه تمامی عروق برجسته و تاندون ها از بین می روند.

مزایای تزریق چربی به دست

این عمل کیفیت پوست را بهبود بخشیده و باعث روشن شدن پوست دست و از بین رفتن رنگدانه های تیره و لک های پوستی می شود.
پس از تزریق چربی در دست به بیمار توصیه می شود به صورت روزانه دست های خود را ماساژ دهد و حتی در هفته اول نیز پمادهای آنتی بیوتیک در محل درمان تجویز می شود.
اگرچه اثرات فوری تزریق چربی در دست مشهود است اما پیش بینی نتایج آن در طولانی مدت کمی دشوار است اما به طور کلی مدت ماندگاری این روش در دست در حدود 3 سال می باشد که گاهی برخی بیماران 2 تا 6 ماه پس از انجام اولین تزریق به تزریق چربی بیشتری نیاز داشته اند.

بنابراین آنچه این ماندگاری را تحت تاثیر قرار می دهد نوع پاسخ دهی بدن بیمار به این روش می باشد. اما به طور کلی تزریق چربی در دست به منظور جوانسازی پوست دست برای بیماران بسیار رضایت بخش بوده و حتی افرادی که نیاز به تمدید مجدد تزریق داشته اند هیچ گونه اعتراضی به این موضوع نداشتند. 

تزریق چربی به صورت

تزریق چربی به صورت که معمولا از طریق بی حسی موضعی انجام می شود و میزان آن به عمق خطوط و چربی مورد نیاز شما بستگی دارد. شما باید دو هفته قبل از عمل تزریق چربی از مصرف رقیق کننده خون مانند ایبوپروفن، آسپرین و ناپروکسن خودداری کنید. همچنین به دلیل آنکه بافت های چربی جزیی از بدن بوده و آلرژی زا نیستند نیاز به انجام آزمایش قبل از تزریق چربی نمی باشد.

تزریق چربی به صورت عنوانی عمده می باشد و تمامی تزریقات به قسمت های مختلف صورت را شامل می شود. به شما یپشنهاد می کنیم تا درباره تزریق ژل خط خنده تحقیقات بیشتری به عمل آورید. 

مراحل تزریق چربی به صورت

تزریق چربی به صورت شامل سه مرحله اصلی می باشد که با برداشتن چربی از بدن آغاز می شود. که برای برداشتن آن از دستگاه لیپوساکشن استفاده کرده و چربی های اضافی در قسمت شکم، باسن و ران را با یک مکش خیلی کم برمی دارند تا کمترین آسیب به سلول های چربی وارد نشود. در واقع سلول های چربی با یک سوزن هیپودرمی نازک یا یک کانول مخصوص برای حفظ بافت چربی و عدم آسیب به ان از نواحی مورد نظر خارج می شوند.
بعد از جمع آوری مقدار کافی از سلول های چربی و در مرحله بعد، این چربی ها با سرعت بسیار بالایی در دستگاه سانترفیوژ چرخانده می شود تا سلول های چربی را از مایعی که توسط لیپوساکشن خارج می شود جدا کند. سلول های چربی آسیب دیده نیز طی این عمل برداشته شده و فقط سلول های چربی کامل، بدون آسیب و تمیز برای تزریق چربی به صورت باقی می مانند.
در مرحله آخر از این سلول ها برای تزریق چربی به صورت استفاده می شود. در واقع پزشک با هدف اصلاح نواقص و پر کردن چین و چروک صورت، نواحی مورد نظر برای تزریق چربی را مشخص کرده و با استفاده از یک سرنگ هیپودرمیک، سلول های چربی را در عمق مورد نیاز برای رسیدن به نتایج دلخواه تزریق می کند.

این روش سه مرحله ای روشی استاندارد و طلایی برای تزریق چربی به صورت می باشد که به یکی از محبوب ترین روش ها نیز تبدیل شده است. یکی از بهترین و قابل توجه ترین مزایای این روش این است که نتایج آن به طور کلی بسیار طولانی تر از سایر پرکننده های پوستی بوده که اگر به درستی انجام شود فرد می تواند از نتایج آن تا سال ها و یا حتی به طور دائم بهره مند شود.

کوتاهی در هر یک از مراحل بالا می تواند صدمات و عوارض جبران ناپذیری را برای بیمار به دنبال داشته باشد بنابراین انتخاب یک پزشک زبردست و ماهر بیش از هر چیز در این زمینه اهمیت دارد.

ماندگاری تزریق چربی به صورت

همانطور که گفتیم نتایج تزریق چربی به صورت بلافاصله پس از تزریق قابل مشاهد خواهد بود اما ممکن است به دلیل ایجاد برش و ورود سوزن برای تزریق چربی جراحات کوچکی روی پوست به وجود بیاید که برای رفع آن باید صبور باشید. زیرا عمل تزریق چربی به صورت یکی از کم تهاجمی ترین عمل های زیبایی است که مردن اغلب پس از آن یک دوره ریکاوری مختصر را تجربه خواهند کرد و پس از آن نیز میتوانند به روال عادی زندگی خود برگردند.
با کاهش تورم چند روز پس از تزریق چربی در پوست، نتایج به تدریج و در طی یک ماه خود را ظاهر کرده و چربی تزریق شده دقیق در سر جای خود قرا می گیرد.

ماندگاری تزریق چربی به صورت به عوامل مختلفی بستگی دارد که گاهی برخی از این عوامل باعث می شود عمر مادگاری تزریق چربی کاهش یابد. اولین عامل مهم در ماندگاری تزریق چربی به صورت شرایط جسمی بیمار اعم از سن، جنس، سابقه بیماری و عوامل ژنتیکی و … می باشد که همگی این موارد باید توسط پزشک مورد بررسی قرار بگیرد.

از دیگر عوامل دخیل در این زمینه کلینیکی است که قرار است در آن تزریق صورت پذیرد که باید کاملا مجهز و استریل باشد. البته تجهیزات مورد استفاده برای تزریق چربی به صورت نیز اهمیت زیادی برخوردار است به طور مثال استفاده از سوزن کانولا به دلیل ایمنی و نفوذ بیشتر در بافت برای این نوع تزریق مناسب تر می باشد. زیرا باعث می شود چربی وارد رگ نشده و درست در جای خود قرار بگیرد و این یکی از دلایل افزایش ماندگاری چربی در پوست می باشد.

اگر جز افرادی هستید که به صورت مرتب ورزش می کنید باید بدانید ورزش کردن باعث بالا رفتن متابولیسم در بدن و افزایش سوخت وساز شده و در نهایت چربی تزریق شده را زود از حد معمول از بین می برد. بنابراین باید پس از تزریق چربی به صورت برای افزایش ماندگاری آن در پوست از فعالیت های ورزشی خود بکاهید.
تعداد جلسات مورد نیاز برای تزریق چربی به صورت و ماندگاری آن بنابه صلاح دید پزشک متفاوت می باشد.

امابه طور معمول برای افزایش ماندگاری چربی در پوست، تزریق در طی 6 ماه و در دو جلسه انجام می شود. و از آنجایی که در طی مراحل مختلف و گذشت زمان مقدار کمی از چربی در پوست باقی می ماند نیاز به تزریق مقدار زیادی از چربی در هر بار مراجعه می باشد که در هفته های اول بیماران معتقدند مقدار چربی تزریق شده بیش از حد معمول بوده است که در واقع این چنین نیست.

به صورت کلی مدت زمان ماندگاری تزریق چربی به صورت بسیار بالا و در حدود 1 تا 3 سال می باشد که البته این زمان نیز در افراد مختلف متغیر می باشد.

تزریق چربی به صورت

مراقبت بعد از تزریق چربی به صورت

یکی از بزرگترین دغدغه های افراد پس از تزریق چربی به صورت، کارهایی است که باید به منظور مراقبت از بافت تحت درمان باید انجام دهند تا علاوه بر افزایش عمر ماندگاری تزریق، سریع بهبود یافته و بتوانند آثارت تزریق چربی را در صورت خود مشاهده کنند.
به سبب آنکه در هنگام تزریق چربی به صورت، پوست شما به طور کلی بی حس می شود ممکن است از رفع بی حسی با اندکی درد و تورم روبرو شوید که برای این مشکل کافی است در 24 ساعت از کمپرس آب یخ و در 48 ساعت بعد از کمپرس آب گرم به تناوب استفاده کنید.
2 الی 3 ساعت پس از تزریق چربی به صورت سر و گردن خود را خم نکرده و دراز نکشید و به جای آن راه بروید بایستید و بنشینید. اگر قصد استراحت کردن دارید از یک بالش اضافی استفاده کنید تا سر بالاتر از بدن قرار بگیرد.
در صورت بروز درد از مصرف مسکن به صورت سرخود اجتناب کرده و تنها از داروهای تجویز شده توسط پزشک استفاده نمایید.
حداقل به مدت 7 الی 10 روز از رفتن به سونا، استخر و جکوزی خودداری نمایید. همچنین از مالش و ساییدن پوست خود اجتنای کنید ودر صورت بروز هر گونه مشکل سریعا پزشک خود را در جریان بگذارید.

اگربا تورم صورت خود مشکلی ندارید می توانید پس از یک استراحت 2 الی 3 روزه به محل کار خود بازگردید در غیر اینصورت و برای کاهش تورم پس از تزریق چربی به صورت نیاز است که به مدت 2 هفته در منزل استراحت کنید.
از انجام فعالیت های شدید ورزشی که باعث تعریق صورت شده به مدت 4 هفته دوری کرده و پس از فروکش کردن التهابات و قرار گیری دقیق چربی در محل خود به فعالیت های خود ادامه دهید.

استحمام کردن 2 روز پس از تزریق چربی در پوست بلامانع بوده به شرط انکه منطقه تحت درمان را تحت فشار و ماساژ شدید قرار ندهید. همچنین بهتر است به مدت حداقل 3 هفته از قرار گرفتن طولانی مدت در برابر نور آفتاب، حمام های طولانی مدت و سونای خشک و بخار پرهیز کنید تا پیوندهای چربی کاملا شکل گرفته و به حالت طبیعی خود بازگردند.

پس از گذشت 24 ساعت پس از تزریق چربی به صورت، پانسمان را از محل تزریق برداشته و صورت خود را به آرامی و با ولرم و شامپو بجه شستشو دهید و بخوبی شک کنید. پس از آن نیز از پماد تجویز شده توسط پزشک را طبق دستور مصرف نمایید.

تزریق چربی به صورت برای چه افرادی مناسب است ؟

تزریق چربی در پوست محدودیت سنی نداشته و همه افراد می توانند از این روش برای از بین بردن چین و چروک و جلوگیری از عمیق شدن آن استفاده کنند. اما پزشکان معتقدند برای افزایش عمر ماندگاری چربی در پوست بهترین سن در بازه 16 تا 60 سال می باشد تا پوست بتواند چربی از دست رفته را بازیابی و بافت پوست را بهبود ببخشد.

بنا بر این تعریف بهترین زمان و افراد برای تزریق چربی به صورت، زمانی است که پوست دچار چین و چروک و فرورفتگی های عمیق شده و نیاز دارد که با پرکننده طبیعی صاف و یکدشت شود. همچنین اگر تمایل دارید تا کانتور صورت خود را ارتقا داده و خود را جوان و شاداب نشان دهید نیز این روش یکی از بهترین روش ها با ماندگاری طولانی مدت برای شما می باشد.

از آنجا که هدف از تزریق چربی، انتقال چربی از قسمتی به قسمت دیگربدن می باشد تا قسمت هایی با حجم ناقص به طور کامل پر شده وصاف و یکدست شوند، شما باید دارای چربی در محل های اهدا کننده مانند ران، باسن، معده، شکم و … باشید تا بتوان مقدار چربی مورد نیاز برای تزریق چربی به صورت را بدون ایجاد سطح ناهموار در بافت اهدا کننده را برداشت کرد.

در غیر اینصورت امکان موفقیت در این عمل برای شما بسیار کم بوده و بدن چربی به غیر از بافت بدن خود بیمار را رد کرده و پس می زند. و همچنین سلامت جسمانی نیز از دیگر نکات مهمی است که افراد برای تزریق و انتقال چربی از آن برخوردار بوده و حتی استعمال دخانیات نیز نداشته باشند.

مشاوره حضوری رایگان

دیدگاه شما

بر روی (من ربات نیستم) تیک بزنید

مشاوره حضوری رایگان

مشاوره حضوری رایگان

سوالی دارین ؟ ما آماده پاسخگویی هستیم 🙂پشتیبان آنلاین است.