رفع چروک دور چشم

رفع چروک دور چشم

خانه / تازه های سلامت / رفع چروک دور چشم

یکی از روش های زیبایی رفع چین و چروک دور چشم میباشد. پوست دور چشم یکی از حساس ترین و نازک ترین پوست های صورت بوده که گذر زمان را بخوبی نشان می دهند و تحت تاثیر عوامل مختلف دچار چین و چروک می شوند.

مصرف سیگار، نور خورشید، افزایش سن، خندیدن و… از جمله این عوامل هستند که با دهیدراته کردن پوست باعث خشکی و افتادگی پوست چشم می شوند. این چین و چروک ها که به خطوط پنجه کلاغی نیز معروف هستند چهره شما را پیر، خسته و ناراحت نشان می دهند.

برای رفع چین و چروک دور چشم روش های مختلفی از درمان خانگی گرفته تا درمان قطعی در کلینیک های زیبایی وجود دارد که با حذف این چین و چروک ها باعث می شوند روند پیری مختل و فرد سال ها جوان تر بنظر برسد.

چین و چروک های دور چشم به دو دسته سطحی و عمیق تقسیم می شوند که در حالت سطحی این خطوط موقتی بوده و در اثر حرکت عضلات صورت و چشم مانند اخم کردن، خندیدن و جمع کردن چشم ها به وبجود می آید و چندان نگران کننده نیست و حتی با روش های خانگی قابل رفع می باشد.

اما در حالت عمیق این خطوط همواره و حتی در حالت خواب وجود داشته و در اثر عدم درمان در موقعیت سطحی و تکرار حالات صورت ایجاد می شود. برای درمان این خطوط نیاز است که به یک کلینیک زیبایی مراجعه کرده و پس از مشورت با یک پزشک متخصص بهترین روش را برای رفع چین و چروک دور چشم انتخاب نمایید.

 

رفع چین و چروک دور چشم

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دریافت مشاوره

جهت اخذ نوبت در کلینیک آرمان الهیه کافیست فرم زیر را با کامل نمایید

نظرات کاربران

ثبت دیدگاه شما

کاربر محترم شما میتوانید دیدگاه خود درباره مطلب فوق و یا هرگونه سوال مرتبط را کادر زیر وارد نمایید تا پس از تایید کارشناسان ما به نمایش گذاشته شود.

مطالب پیشنهادی

مشاوره حضوری رایگان