کلینیک تخصصی پوست و مو

روش های به روز درمان چین و چروک های صورت

1401/12/13
بدون نظر

لیفت صورت با نخ

روش های درمانی متفاوتی تا امروز جهت رفع چین وچروک و افتادگی پوست مورد استفاده پزشکان قرارگرفته است که از موثرترین آنها شاید لیفت با نخ صورت را بتوان نام برد .
در همین راستا تکنولوژی های به روزی مانند  لیزر co2 وRF فرکشنال (رادیو فرکونسی) چند سالی است که پا به میدان گذاشته است.اساس کارهمه این دستگاه ها تخریب ساختار قدیمی کلاژن پوست وتحریک کلاژن سازی جدید از طریق ایجاد گرمای موضعی در بافت ها می باشد.

لیفت صورت با نخ :

در این روش تعدادی نخ زیر پوست مخصوصا در ناحیه فک پایین، گونه ها و خط خنده گذاشته می شود و در نتیجه آن علاوه رفع افتادگی های موجود کلاژن سازی در پوست اتفاق می افتد که به درمان چروک های ریز صورت هم کمک می کند.

رفع خط اخم

لیزر co2:

مکانیسم کار این نوع لیزر به این صورت است که به جای تابیدن نور در شعاع بزرگ ، شعاع های باریکی از نور به پوست تابیده می شود. انجام این لیزر علاوه بر درمان جای جوش در جوانسازی و پیشگیری از پیری هم موثر است.

RF فرکشنال:

rf فرکشنال دستگاهی می باشد با سری سوزنی شکل با وارد شدن این سوزن ها به پوست و مبادله شدن امواج رادیویی در لایه درم پوست ایجاد گرما می کند و این گرما پوست را وادار به کلاژن سازی می کند. جوانساری با دستگاه ار اف فرکشنال از بهترین خدمات این دستگاه می باشد. علاوه بر جوانسازی، درمان جای جوش به از بین بردن منافذ باز پوستی و سفت شدن پوست کمک بسیاری می کند.

مزوتراپی:

مزوتراپی تزریق مکمل ها به صورت مستقیم به پوست است . مزوتراپی در شفافیت پوست تاثیر بسیاری دارد.

در اخر باید به این نکته توجه داشته باشید که درمان چین و چروک صورت بسته به میزان و نوع مشکل و شرایط فرد مراجعه کننده بسیار متفاوت و متنوع است و حتما باید هر شخص برای دریافت برنامه مختص خود به پزشک پوست مراجعه کند.

نکته: در رفع نقص جوانسازی درمانهای ترکیبی و تکرار بسیار مهم است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

مشاوره حضوری رایگان

دیدگاه شما

بر روی (من ربات نیستم) تیک بزنید

مشاوره حضوری رایگان

مشاوره حضوری رایگان

سوالی دارین ؟ ما آماده پاسخگویی هستیم 🙂پشتیبان آنلاین است.