ژل ژوویدرم چیست ؟این ژل برای چه قسمت هایی از صورت به کار میرود

ژل ژوویدرم چیست ؟این ژل برای چه قسمت هایی از صورت به کار میرود

خانه / ژل ژوویدرم چیست ؟این ژل برای چه قسمت هایی از صورت به کار میرود

اساسا زمانی که تصمیم به انجام عمل های زیبایی گرفته میشود بهترین و بدون هزینه ترین کار جستجو در اینترنت میباشد برای آنکه اطلاعات کاملی در زمینه آن عمل زیبایی بدست آوریم اکنون ما درمقاله ژل ژوویدرم Juvederm در سدد آن هستیم که اطلاعاتی در زمینه تزریق ژل ژوبیدرم در اختیار شما قرارا دهیم.

ژل ژوویدرم چیست و کاربردهای آن چه میباشد؟

ژل ژوویدرم Juvederm چیست و کاربردهای آن چه میباشد؟

ژل ژوویدرم یک روش درمانی است که به عنوان پرکننده استفاده میشود. این مورد برای ترمیم خطوط صورت و بهبود علائم پیری مرد استفاده خواهد بود.این ژل بر پایه اسید هیالورونیک بوده و ماده ای تزریقی برای پر کردن پوسته.ژوییدرم معالجه ای ست که در صورت، مخصوصا گونه ها، اطراف دهان و لب ها تمرکز دارد.

روش تزریق محصول 15 تا 60 دقیقه طول میکشد.این یکی از رایج ترین روش های زیبایی غیر جراحیه که در ایالات متحده انجام میشود.

ایمنی:

سازمان غذا و دارو (FDA) ویوودرم را در سال 2006 تصویب و تایید كرد.بیش از دو میلیون و 400 هزار تزریق توسط پرکننده های پوستی اسید هیالورونیک در سال 2016 انجام شد.

هزینه:

در سال 2016، ژل ژوبیدرم متوسط هزینه برای هر یک از روش های پرکننده اسید هیالورونیک ، مانند ، 620 دلار بود.

اثر:

نتایج اغلب بلافاصله پس از انجام عمل قابل توجه است.نتایج میتواند یک تا دو سال به طول انجامد و ادامه داشته باشد.

ژل ژوویدرم برای خط خنده

این فیلر حاوی اسید هیالورونیک میباشدو میتواند چین و چروک‌های خفیف تا شدید را از بین ببرد.

ژل ژوبیدرم چیست؟

ژل ژوویدرم نام مجموعه ای از پرکننده های پوستیه که برای نرم شدن خطوط صورت، از بین بردن چین و چروک و بازگرداندن کامل به گونه ها یا لب ها استفاده میشود. از سال 2006 تا کنون وجود دارد، و از آن زمان به یکی از متداولترین معالجات، به ویژه برای بیمارانی که میخواهند گزینه ای با حداقل تهاجم را داشته باشند، تبدیل شده.

ویژگی اصلی این ژل اینه که یک پرکننده اسید هیالورونیکه و با استفاده از اسید هیالورونیک برای افزایش احتباس آب در پوست شما به نتایج خود میرسد.

ژل ژوویدرم

ژل ژوویدرم Juvederm

انواع ژل ژوویدرم:

Voluma XC باعث افزایش حجم زیر سطح پوست میشود تا اندازه گونه های شما بیشتر شود.

Juvederm XC و Vollure XC از بین رفتن خاصیت ارتجاعی پوست و پر کردن چین و چروک و خطوط اطراف دهان و بینی، معروف به خطوط لبخند هستند.

Juvederm Ultra XC و Volbella XC به عنوان درمان های تقویت کننده لب بدون جراحی فعالیت میکنند.

آماده شدن برای تزریق ژل ژوویدرم

قبل از درمان Juvederm، در مورد اهداف و انتظارات آرایشی خود با یک متخصص پزشکی صحبت کنید. رویه های حداقل تهاجمی هستند، بنابراین آنها بطور مکرر در همان روز مشاوره انجام میشوند. این روش حداقل تهاجمیه و نیازی به آماده سازی زیادی ندارد.

دستورالعمل های ساده قبل از مشاوره و درمان شما باید به طور کلی شامل اجتناب از داروهای مانند آسپرین، ایبوپروفن و زگیل سنت جان شود. و شما می بایست از الکل در هفته های منتهی به درمان خودداری کنید. سیگار کشیدن قبل از درمان نیز ممکنه موجب آسیب شود. اجتناب از این موارد می تواند به جلوگیری از کبودی کمک کند. همچنین به پزشک اطلاع دهید که از حساسیت های غذایی یا دارویی خاصی برخوردار هستید یا خیر.

مناطق هدفمند برای ژل ژوویدرم

مناطق هدفمند برای ژل ژوویدرم Juvederm

گونه ها: ژوویدرم Voluma XC

اطراف بینی و دهان: ژوویدرم Ultra Plus XC و Juvederm Vollure XC

لب ها: Ultra XC و Volbella XC

تزریق-ژل

تاثیرتزریق ژل ژوویدرم در خط خنده؟

با افزودن حجم به بافت صورت از طریق ماده فعال آن، اسید هیالورونیک کار میکند. اسید هیالورونیک یک ماده طبیعیه که در بدن انسان یافت میشود. باعث تحریک تولید بافت پیوندی میشود که پوست را میکشد (کلاژن). هرچه پیرتر میشوید، تولید اسید هیالورونیک و کلاژن کاهش مییابد. این باعث افزایش ظاهر گنگ و چین و چروک پوست صورت و تاثیر در خط خنده میشود.

درادامه:

برای مشخص کردن بخش های تحت درمان پزشک یا دستیار او مناطقی را که قصد تزریق دارند با قلم علامت می گذارند و پس از آن ژل ژوییدرم در محل مشخص شده توسط پزشک تزریق خواهد شد. آنها همچنین به راحتی منطقه را ماساژ میدهند تا از توزیع یکنواخت اطمینان حاصل شود و احتمال تورم را کاهش میدهد. بسته به منطقه تحت درمان، کل روش معمولاً بین 15 تا 60 دقیقه طول میکشد.

تزریقات ژل ژوو یدرم حاوی مقدار کمی لیدوکائین برای کاهش درده. این کار به حداقل رساندن هرگونه درد و ناراحتی در حین درمان کمک میکند و باعث می شود سریع  درد آن از بین برود.

همه چیز در مورد ژل لب

همه چیز در مورد ژل لب Juvederm

خطرات و عوارض جانبی

میتوانید برخی از تورم و کبودی را انتظار داشته باشید. سایر عوارض جانبی رایج عبارتند از:

سرخی

حساسیت

برآمدگی

درد جزئی

خارش

تمام این عوارض معمولاً طی دو تا چهار هفته فروکش میکنند.

عوارض جانبی جدی تر به طور معمول با سپردن تزریق به غیر حرفه ای ها همراهه، مانند تزریق به رگ خونی ناخواسته. عوارض میتواند شامل زخم دائمی، ناهنجاری بینایی، کوری یا سکته مغزی باشد. به همین دلیل بسیار مهم است که پزشک خود را عاقلانه انتخاب کنید. اطمینان حاصل کنید که آنها برای انجام روال آموزش، گواهینامه و مجوز دارند.

چه انتظاری از ژل ژوو یدرم دارم

 چه انتظاری از ژل ژوو یدرم Juvederm داریم

زمان بازیابی حداقله . اما برای انجام ژل ژوویدرم به افراد توصیه میشود حداقل 24 ساعت پس از درمان از فعالیت شدید، قرار گرفتن در معرض آفتاب، آرایش کردن و مصرف الکل خودداری کنیدبیشتر آنها متوجه اثرات بلافاصله یا بعد از کاهش تورم می شوند. نتایج به طور معمول بین شش ماه تا دو سال به طول میانجامد. این بستگی به این دارد که از محصول ژل ژوو یدرم استفاده شده باشد.

کشور سازنده ژل ژوو یدرم

کشور های آمریکا و نیز فرانسه در تولید این تکنولوژی قدم های نخستین را برداشته اند و محصولات آنها هم با ثبت همین شرکت ها عرضه میگردد.

قیمت ژل ژوو یدرم در داروخانه چقدر است؟

از سال 2016، متوسط هزینه تزریق اسید هیالورونیک مانند 620 دلار برای هر سرنگ بود. هزینه یک درمان بسته به تجربه پزشک، موقعیت جغرافیایی و تعداد سرنگ های استفاده شده میتواند متفاوت باشد. از آنجا که پرکننده های پوستی یک درمان انتخابی است، بیمه درمانی هزینه آن را پوشش نمی دهد.

تفاوت ژل ژوییدرم و ژوبیدرم ولوما چیست؟

آیا شما شروع به توجه به تغییر در نحوه نگاهتان کرده اید؟ آیا چین و چروک، خطوط نگران کننده یا لکه های سیاه روی صورت شما ظاهر شده؟ آیا پوست شما مقداری از حجم خود را از دست داده، به خصوص هنگامی که به لبتان نگاه میکنید یا در ضخامت گونه های شما کاستی وجود دارد؟ اگر علائم پیری باعث ظهور ناخوشایندی در چهره شما شده، خبرهای خوبی وجود دارد

اکنون ژل XC را با Voluma ، یک پر کننده کننده پوستی انقلابی ارائه میدهد که میتواند علائم پیری را معکوس کند و جوانی و درخشش شما را ترمیم کند.

پرکننده های پوستی چیست؟

پرکننده های پوستی چیست؟

پرکننده های پوستی تزریقاتی به پوست هستند که باعث جوانی و جوان سازی پوست میشوند. آنها محبوبیت زیادی پیدا کرده اند زیرا گزینه جایگزینی ساده تر برای شوک های برقی یا لایه برداری شیمیایی را ارائه میدهند، که میتواند دوره های طولانی مدت بهبودی را داشته باشد. یک جلسه درمانی اغلب فقط در یک ساعت انجام میشود، بدون دوره بهبودی پس از آن و نتایج سریع در فقط دو هفته ظاهر میشوند.

گزینه طبیعی تر برای پوست شما

اسید هیالورونیک ماده ای که به طور طبیعی توسط بدن تولید میشود و بیشترین مقادیر در چشم ها، بافت های همبند شما و به ویژه در پوست شما یافت میشود.

اگر به ترکیب پوست هر کسی نگاه کنید، حداقل مقداری اسید هیالورونیک (که به آن HA نیز گفته میشود) در زیر سطح قرار دارد. اسید هیالورونیک با اتصال به آب برای حفظ رطوبت پوست و بافت ها را روغن کاری میکند. با این حال، با افزایش سن، بدن ما کمتر و کمتر از این ماده لازم تولید میکند.

هم چنین:

هنگامی که سطح اسید هیالورونیک شروع به کاهش میکند، پوست ما شروع به از دست دادن رطوبت طبیعی خود میکند. گونه ها شروع به لکه دار شدن میکنند، لب ها نازک می شوند و چین و چروک ها و خطوط شروع به برجسته تر شدن می کنند. هنگامی که Juvederm این ماده شیمیایی حیاتی را دوباره معرفی کرد، شروع به معکوس کردن دلایلی که پوست به نظر میرسد پیر می شود و حل این مشکل پرداخت.

گزینه درمانی موثرتر

ژل ژوو یدرم موثر است زیرا به طور مستقیم علل اساسی پیری پوست را برطرف میکند. به جای معرفی ماده ای که بدن شما آن را “غیر معمول” میداند، سعی دارد چیزی را که قبلاً در آنجا بود با حجم بیشتری دوباره پر و بازیابی کند. نتیجه، ظاهری طبیعی تر است و به دلیل نتایج ارگانیک تر، محبوبیت گسترده ای کسب کرده.

ژل ژوییدرم و لیفت (پرکننده طولانی تر)

ژل ژوییدرم Juvederm و لیفت (پرکننده طولانی تر)

ژل ژوو یدرم همچنین به طور قابل توجهی طولانی تر از بسیاری از پرکننده های دیگره. انواع مختلفی از ژل ژوو یدرم وجود دارد و آنها می توانند یک یا دو سال بعد از جلسه درمانی اولیه نتایج عالی را نشان دهند.

اگرچه جلسات نگهداری در نهایت در بیشتر موارد ضروری خواهد بود، اما واقعیت اینه که ژل ژوو یدرم به درمان های پیگیری کمتری نیاز دارد. با گذشت ماه ها و سال ها، این امر باعث صرفه جویی در وقت و هزینه قابل توجهی در بیماران میشود.

filler_Juvederm-Volbella

ژوییدرم یک پرکننده مؤثر وقتی دیگران نتوانند

همه یک شیمی بدن منحصر به فرد دارند و در نتیجه، همه افراد به یک روش به درمانها واکنش نشان نمیدهند. برخی از بیماران متوجه شده اند که برخی از درمان ها، مانند بوتاکس، بعد از تزریق های متعدد، اثر خود را از دست میدهند. در بسیاری موارد، بهترین تاکتیک اینه که یک پرکننده دیگر را امتحان کنید و هنگامی که گزینه دیگری نتایج ایده آل نداشته باشد، مطمئن خواهید شد، ژل ژوو یدرم اغلب گزینه برتره.

جایی که ژل ژوویدرم می تواند کمک کند

در ژل Juvederm از آنجا که تمام قسمت های صورت شما به اسید هیالورونیک احتیاج دارند، می تواند برای درمان تعدادی از موضوعات زیبایی شناختی رایج استفاده شود:

گونه های توخالی یا غرق شده

چین و چروک صورت

لبهای نازک

خطوط سنگین روی صورت، دهان یا پیشانی

خطوط ماریونت

خطوط خنده

خطوط اندوه

سازندگان ژل ژوو یدرم توانستند با ایجاد چندین نوع پرکننده، که هر یک به طور خاص با یک منطقه درمانی متفاوت سازگار شده، این کار را انجام دهند. از جمله این انواع می توان به Juvederm Ultra XC ، Ultra Plus XC ، Juvederm Volbella XC ، Juvederm Vollure XC و Juvederm Voluma XC اشاره کرد.

ژوویدرم اولترا ۳ و ویژگی خاص در مورد Juvederm Voluma چیست؟

همانطور که گفته شد از ژوییدرم برای افرادی استفاده میشود که تمایل به زیبایی صورت و از بین بردن چروک های حاصل از پیری پوست دارند. در کلینیک های آرایشی و زیبایی از ژل ژوو یدرم اولترا 3 برای برجسته نشان دادن بخش های مختلف صورت و از بین بردن خطوط چین و چروک استفاده می شود و از این طریق توسط اسید هیالورونیک میتوان مشکلات پوست را اصلاح کرد.

واما:

بسیاری از مردم فکر میکنند Juvederm Voluma XC به نوعی یک ماده کاملاً متفاوت از Juvederm معمولیه. این کاملاً درست نیست. دقیق تر می توان گفت که این یکی از چندین نوع ژل ژوویدرمه، به همراه Vollure ، Ultra ، Ultra Plus و Volbella.

واما مانند سایر انواع ژل ژوو یدرم ، برای درمان پوست بیمار به اسید هیالورونیک متکیه. اما در این حالت ، این فرمول به طور خاص برای معالجه گونه های غرق شده یا ضعیف شده و بازگرداندن حجم طراحی شده. از آنجا که گونه ها پوست ضخیم تری نسبت به بقیه صورت دارند، لازمه تزریق عمیق انجام شود. با توجه به محل تزریق عمیق، ولما طولانی ترین مدت از هر نوع درمان ژل ژوو یدرم ، که اغلب نتایج دو هفته پس از درمان با کیفیت نشان میدهد.

چه موقع باید از انواع دیگر ژل ژوویدرم استفاده کنید؟

چه موقع باید از انواع دیگر ژل ژوویدرم استفاده کنید؟

علاوه بر درمان گونه ها، میتوانید انواع ژل ژوو یدرم را نیز در نظر بگیرید که برای سایر مناطق یا موارد خاص درمانی خاص هستند.

لب و دهان – Volbella XC

اگر متوجه شدید که لبهای شما جوانی خود را از دست میدهد، Volbella XC ممکن است بهترین راه برای رفع آن باشد. Volbella XC یک سال دوام می آورد و به لب شما زیبایی و حجم بیشتری میبخشد. بعلاوه، با ولبلا از خطوطی که ممکنه روی سطح لب یا پوست اطراف دهان ظاهر شود، خلاص میشود.

لب و دهان – Ultra XC

Ultra XC نیز مانند ولبلا در اطراف لب و دهان کار میکند. تفاوت اینجاست که Ultra نوعی ژل ضخیم تره و خطوط شدیدتر و یا نازک شدن لب را درمان میکند. اگر لبهای شما در شرایط از دست دادن حجم قابل توجهیه، یا اگر خطوط عمیق تری در نزدیکی دهان دارید (مانند چین های بینی) ممکن است بخواهید قدمی بردارید و به جای Volbella XC از Ultra XC استفاده کنید.

filler_Juvederm-ultra3

چین و چروک صورت – Vollure XC

Vollure XC در درجه اول برای درمان خطوط و چین و چروک های صورت استفاده میشه. اینها ممکنه شامل خطوط نگران کننده دور ابرو یا پیشانی یا خطوط روی سطح صورت باشد. پیش بینی میشود که میزان ولو XC حدود 18 ماه طول بکشد، و این گزینه جایگزین ماندگاری بیشتری نسبت به سایر پرکننده های ضد چروک موجود در بازار میکند.

فرمول فوق العاده قدرتمند – Ultra Plus XC

فرمول فوق العاده قدرتمند - Ultra Plus XC

همانطور که ممکنه از این نام انتظار داشته باشید، Ultra Plus XC برای چین یا خطوط مخصوص به کار میرود. خطوط خنده و چین و چروک های شدید گاهی اوقات میتوانند با گذشت زمان بسیار عمیق شوند و در این موارد، Ultra Plus XC تقویت بیشتری برای صاف کردن آنها ایجاد میکند.

هر چه نیازهای زیبایی شناختی شما خاص باشد، ژل ژوو یدرم تقریباً درمانی دارد که میتواند نتایج کیفی را برای شما فراهم کند. وقتی با کادر پزشکی ما ملاقات میکنید، ما قادر خواهیم بود براساس اهداف شخصی شما، یک نوع ایده آل را توصیه کنیم.

آیا ژل ژوویدرم بی خطر است؟

ژل ژوویدرم در سال 2006 توسط FDA تایید شد. مطالعات بالینی نشان میدهد که ژل ژوو یدرم برای استفاده بی خطره و هیچ عارضه جانبی منفی جدی را برای جلوگیری از عرضه آن به مردم ایجاد نمیکند. میلیون ها نفر از زمان آغاز درمان، میلیون ها نفر این بیماران را دریافت کرده و بسیاری از آنها سالانه به کلینیک ها برای درمان و پیگیری مراجعه میکنند.

درمان معمولی Juvederm چیست؟

به طور کلی، یک برنامه درمانی ژل ژوو یدرم تنها به یک جلسه تزریق اولیه نیاز دارد. یک مشاوره شخصی مختصر وجود خواهد داشت. این یک دوره کوتاه مدت از آماده سازیه که در طی آن از شما خواسته میشود که از مصرف برخی داروها یا مکمل ها خودداری کنید. پس از جلسه درمانی، نتایج به طور معمول در دو هفته ظاهر میشوند. برای حفظ نتایج، ممکن است نیاز به بازگشت به درمان های بعدی بعد از 1-2 سال، بسته به نوع ژل ژوو یدرم باشد.

ژل ژوییدرم در آرمان الهیه

مشاوره شخصی

همه چیز با یک جلسه شخصی شروع میشود که در آنجا شما و اهداف زیبایی شناسی شما را میشناسیم. ما برای طراحی یک برنامه درمانی از نزدیک با شما همکاری میکنیم و تصمیم میگیریم ژل ژوو یدرم از چه نوع استفاده کند. در این مدت ما تاریخچه پزشکی، داروها و هر شرایطی را که شما ممکنه داشته باشد را پوشش میدهیم.

علاوه بر این، ما همچنین به هر سوالی پاسخ میدهیم که میخواهید جواب آن را بدانید و اطمینان حاصل کنید که شما کاندیدای ایده آل برای معالجه هستید.

تخفیف ژل ژوییدرم

تخفیف ژل ژوییدرم

با شرایط، نحوه کار، مزایا و معایب ژل ژوییدرم آشنا شدید و در مورد هزینه های تزریق و اینکه بیمه های درمانی این هزینه ها را پرداخت نمیکنند صحبت کردیم، اما نکته مهم و قابل توجه در این است که ما تهیه و تزریق ژل را برای شما با تخفیف انجام خواهیم داد تا بتوانید در هزینه ها صرفه جویی کرده و حرفه ای ترین تزریق را با هزینه ای نازل در اختیار داشته باشید.

پیش فرآوری

قبل از درمان معمولاً یک دوره زمانی وجود دارد که از بیماران بخواهیم از مواد خاص یا فعالیتهای بدنی خودداری کنند. ما به طور معمول به بیماران توصیه میکنیم که 24 ساعت قبل از درمان، الکل مصرف نکنند، همچنین از آسپرین یا سایر مسکن های انعقاد خون که باعث رقیق شدن خون میشوند خودداری کنند. علاوه بر این، ممکنه در هفته قبل از جلسه، لیستی از مکمل ها، پمادها یا داروهایی برای جلوگیری از آن به شما داده شود.

جلسه درمانی

بیماران غالباً از سرعت انجام روند درمان شگفت زده میشوند. یک بار تزریق با بیمارانی که از مطب ما خارج میشوند میتوانند کار خود یا فعالیت های عادی خود را در همان روز انجام دهند و تزریق در کمتر از یک ساعت انجام میشود. بعد از رسیدن به مرکز ما، یکی از کادر پزشکی اطمینان حاصل خواهد کرد که در یک موقعیت راحت و آرام هستید. سپس دوزهای کمی از Juvederm را در ناحیه درمان تزریق می کنیم.

همه انواع این ژل ها حاوی لیدوکائین هستند، که به شما کمک می کند تا ناراحتی هایی را که احساس می کنید، برطرف شود. پس از پایان جلسه، ما توصیه می کنیم در همان روز از یخ استفاده کنید ، اما “بهبود” بسیار سریع و ساده است.

مشاوره حضوری رایگان