جراحی زیبایی بازو

جراحی زیبایی بازو

خانه / خدمات کلینیک / جراحی زیبایی بازو

جراحی بازو

پس از جراحی و قبل از زدن بخیه لوله کوچکی به نام درن برای تخلیه مایعات و خونابه درون زخم قرار داده می شود که بوسیله یک باند الاستیک فیکس می شود. این لوله علاوه بر موارد گفته از بروز درد و عفونت در پوست نیز جلوگیری می کند.

اگر در بازو مقدار قابل توجهی پوستی شل و آویزان وجود داشته باشد که از قسمت فوقانی بازوها عبور کرده و در امتداد دیواره سینه ادامه یافته باشد ممکن است شما نیاز به یک جراحی بازو طولانی مدت داشته باشید. در یک براکیوپلاستی گسترده و طولانی مدت، برش و برداشتن پوست در امتداد بازوی فوقانی شروع و روی ناحیه زیر بازو در امتداد دیواره قفسه سینه ادامه مییابد.

در یک نگاه کلی براکیوپلاستییک روش خاص برای فرم دادن به بازوها می باشد که غالباً برای پاسخگویی به مواردی مانند پوست شل بیش از حد یا چربی بیش از حد در بازوها که با رژیم غذایی و ورزش به خوبی اصلاح نمی شود مورد استفاده قرار می گیرد. براکیوپلاستی تکنیکی است که از سال 2000 محبوبیت زیادی پیدا کرده است و یک روش معمول برای بیمارانی است که کاهش وزن زیادی را تجربه کرده اند. برای دانستن دیگر روش های تغییر فرم بازو اینجا را کلیک کنید.

اگر شما هم در خصوص افتادگی پوست بازو خود نگران هستید یا دچار این مشکل شده اید بهتر است با روش های جراحی زیبایی بازو آشنا شوید.

فیلم جراحی بازو

[aparata id=”b0jtw”]

هزینه عمل جراحی بازو

هزینه جراحی بازو با توجه به گستردگی این ناحیه و میزان تجمع چربی در آن متغیر بوده و نمی توان برای یک قیمت کلی را برای این جراحی اعلام کرد. علاوه بر این دستمزد پزشک، موقعیت جغرافیایی کلینیک تحت درمان، هزینه های جانبی جراحی و هزینه بی هوشی نیز در این امر دخیل می باشد. بالطبع یک پزشک متخصص با مهارت های ریز و کاربردی و درصد رضایت بالای مراجعین وی، دستمزد بیشتری به نسبت یک پزشک آماتور خواهد داشت. علاوه بر این انتخاب یک پزشک حاذق باعث خواهد شد تا عوارض جانبی پس از جراحی بازو در شما کاهش یابد. بنابراین برای داشتن یک عمل بی نظیر و بدون عوارض جانبی بهتر است در پرداخت هزینه دستمزد پزشک صرفه جویی نکرده و سلامتی و زیبایی خود را برای آن به خطر نیاندازید.

از آنجا که این عمل یک عمل جراحی محسوب می شود نیاز است تا شما قبل از جراحی و طبق صللاحدید پزشک نسبت به انجام آزمایش، عکس و اسکن بدن اقدام نمایید که البته انجام تمامی این موارد نیازمند صرف هزینه دیگری می باشد که باید در تخمین هزینه جراحی بازو آن را لحاظ کنید. برای مشاهده سایت های بین المللی جراحی بازو مشاهده بیشتر را کلیک کنید.

علاوه بر این چون عمل جراحی بازو تحت بیهوشی عمومی انجام می شود شما می بایست علاوه بر دستمزد پزشک، هزینه پزشک و داروی بیهوشی را نیز پرداخت نمایید. جدا از تمام موارد گفته شما باید هزینه بستری، تهیه دارو و دیگر موارد ریزی که ممکن در جریان پروسه جراحی بازو برای شما اتفاق بیوفتد را در نظر بگیرید تا بتوانید با یک تخمین کلی و موجودی خود برآورد نمایید که آیا می توانید از پس هزینه عمل جراحی بازو بربیایید یا خیر. همچنین از آنجا که این عمل یک جراحی زیبایی محسوب می شود باید دقت کنید که تحت پوشش هیچ نوع بیمه ای قرار نداشته و شما باید شخصا هزینه های آن را به صورت کلی پرداخت نمایید. بنابراین از شروع مشاوره با پزشک تا پایان جراحی را در نظر گرفته و تمامی هزینه ها را در این راستا حساب کنید.

جراحی زیبایی بازو (براکیوپلاستی) چیست؟

جراحی بازو یک عمل ساده برای از بین بردن چربی‌های اضافه و آویزان از بازو و همچنین فرم دادن به عضلات و پوست بازو  می باشد و با هدف اصلاح علائم پیری پوست یا کاهش وزن در بازوها انجام می‌شود، جراحی زیبایی بازو براکیوپلاستی نامیده می شود.

 پوست بازو معمولا دچار دو مشکل می شود:
اولین مشکل افزایش بیش از حد حجم چربی در این قسمت است. در این موارد از لیپوساکشن استفاده می شود.
در موارد دوم  که همراه با تراکم و افزایش بافت چربی، بافت پوست هم ضخیم شده باشد و پوست این ناحیه دچار شلی شده باشد، باید از جراحی و برش استفاده شود.  برش لازم در جراحی بازو در زیر بغل قرار می گیرد. به صورتی که این برش در حالتی که دست ها باز شود، فقط قابل دیدن است. این عمل معمولا با نتایج بسیار خوبی در طولانی مدت همراه است.
در موارد نادری جراح نیاز پیدا می کند که علاوه بر برش در زیر بغل یک برش در طول داخلی بازو هم ایجاد کند.

جراحی زیبایی بازو

جراحی و تغییر فرم بازو با لیزر

جراحی لیزر نوعی جراحی است که از لیزر برای برش بافت استفاده می کنند که در آن پرتو لیزر بافت نرم را با محتوای آب زیاد تبخیر می کند.

طی چند دهه گذشته لیپوساکشن به طور فزاینده ای رایج شده است. با این حال ، لیپوساکشنیک روش نسبتاً آسیب زا با خطرات شناخته شده است که شامل افزونگی پوست یا آوردن پوست اضافه می باشد. لیپولیزر نیز نتایج بالینی مشابه با لیپوساکشن را داشته در حالی که مزیت آن سفت شدن بافت پس از جراحی است.

جراحی بازو با لیزر یک روش غیر تهاجمی بوده که عوارض چندانی نداشته و در مدت زمان کوتاهی انجام می شود. به همین دلیل یک روش پرطرفدار در برطرف کردن افتادگی و شل شدن بازو می باشد که بسیار مورد توجه قرار گرفته است. علاوه بر این می توان این روش را یکی از جدیدترین و فوق العاده ترین روش ها به نسبت روش های قدیمی برای جراحی بازو برشمرد که نتایج چشمگیری را پس از جراحی در سفت کردن بازو در پی داشته است. جراحی بازو با لیزر به خوبی می تواند پس از از بین بردن چربی های اضافی بازو، پوست را به خوبی جمع کرده و به آن ظاهری خوش فرم ببخشد. در واقع جراحی بازو با لیزر با حذف چربی های اضافه، بازوهایی متناسب و زیبا را برای شما به ارمغان خواهد آورد که کاملا با دیگر اندام ها در تناسب می باشد. همچنین به دلیل عدم ایجاد برش در این روش کاملا بی خطر بوده و پس از آن نیز هیچ گونه جای زخم و اسکاری بر روی پوست بر جای نخواهد گذاشت. از سویی دیگر جراحی با لیزر نیازی به بیهوشی نداشته و با بی حسی موضعی انجام می شود و این خود یک مزیت بر این روش محسوب شده که باعث شده است افراد زیادی که تمایلی به انجام عمل جراحی و استفاده از داروهای بیهوشی ندارند از آن استقبال کنند.

در واقع لیفت بازو با لیزر یک عمل زیبایی بدون جراحی می باشد که نیاز به استراحت نداشته و شما می توانید پس از انجام آن به روال عادی زندگی خود بازگردید. آنچه باعث شده است این عمل جز امن ترین عمل های جراحی بازو تلقی شود همین عدم ایجاد برش می باشد که علاوه بر مورد گفته شده می تواند سرعت بهبود را افزایش بخشیده و امکان بروز عفونت و ایجاد گوشت اضافی را به صفر برساند. با این حال ممکن است پس از جراحی با کمی کبودی و التهاب در ناحیه بازو خود روبرو شوید که می توانید با کمپرس آب سرد این علائم را کاهش دهید.

از دیگر مزایا این روش می توان به نتیجه گیری سریع در کمترین زمان ممکن اشاره کرد. این در حالی است که جراحی بازو با روش های سنتی و قدیمی به زمانی در حدود 6 ماه نیاز داشت تا با از بین رفتن تورم و جای زخم و بخیه بتوان به طور کلی نتیجه را مشاهده کرد. اما در جراحی بازو با لیزر تنها پس از چند روز که کبودی و تورم ناشی از برخورد لیزر با پوست از بین رفت می توانید آثار شگفت انگیز این جراحی را ببنید.

اقدامات قبل از عمل بازو

اکثرا وقتی فرد تصمیم به انجام جراحی براکیوپلاستی یا همان جراحی زیبایی را دارد، بهتر است همزمان با آن، عمل لیپوساکشن را هم جهت خارج کردن چربی‌های زائد بازو انجام دهد. لیپوساکشن سبب حذف بافت‌های چربی اضافه و ایجاد بازوهایی لاغرتر، خوش‌فرم و جذاب تر برای شما می‌شود.
جراحی زیبایی بازو

مراقبت های بعد از جراحی بازو

فردی که عمل جراحی بازو انجام داده است باید تا حدود دو روز بعد از انجام عمل جهت تعویض پانسمان به کلینیک مراجعه نماید. در هفته اول پس از عمل جراحی بازو (براکیوپلاستی) انجام هر فعالیت ورزشی سنگین با دست ها مناسب نیست. معمولا در هفته اول دست ها پانسمان دارند. دستهای فرد باید در زمان خواب و نشستن  کمی بالا تر از سطح بدنش قرار داشته باشد. و بهتر است زیر هر دست یک بالش قرار دهید. بالاتر قرار دادن دست ها کمک میکند که ورم  و درد احتمالی دست ها بعد از عمل کاهش پیدا کند  و دوره نقاهت با سرعت بیشتری سپری شود. ممکن است لمس کردن بازوها در هفته های اول کمی درد آور باشد. در گاهی موارد سوزش کمی در بازوها تا حدود هفته اول بعد از عمل جراحی کاملا طبیعی است و بعد از گذشت چند روز خود به خود رفع می شود. بیمار قادر است دو هفته بعد از عمل جراحی بازو فعالیت های معمول روزانه خود را آغاز کند اما انجام هر گونه فعالیت ورزشی سنگین برای قسمت دستها تا پایان هفته چهارم بهتر است انجان نشود.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دریافت مشاوره

جهت اخذ نوبت در کلینیک آرمان الهیه کافیست فرم زیر را با کامل نمایید

نظرات کاربران

ثبت دیدگاه شما

کاربر محترم شما میتوانید دیدگاه خود درباره مطلب فوق و یا هرگونه سوال مرتبط را کادر زیر وارد نمایید تا پس از تایید کارشناسان ما به نمایش گذاشته شود.

مشاوره حضوری رایگان