مشاوره حضوری رایگان

مشاوره حضوری رایگان

کلینیک تخصصی پوست و مو

جراحی زیبایی بازو (براکیوپلاستی)

دکتر خلیلی
جراحی زیبایی بازو

جراحی زیبایی بازو

اگر شما هم در خصوص افتادگی پوست بازو خود نگران هستید یا دچار این مشکل شده اید بهتر است با روش های جراحی زیبایی بازو آشنا شوید.

وقتی که در اثر افزایش سن یا کاهش وزن، پوست اضافه‌ و شلی از بازوهای شما آویزان می‌شود، دیگر اندام شما آن زیبایی و ظاهر خوش‌فرم خود را از دست داده است، اما پزشک جراحی پلاستیک قادر است با انجام جراحی لیفتینگ بازو، زیبایی و فرم مطلوب را به بازوهایی که شل و آویزان شده اند بازگرداند.

 جراحی زیبایی بازو (براکیوپلاستی) چیست؟

جراحی بازو یک عمل ساده برای از بین بردن چربی‌های اضافه و آویزان از بازو و همچنین فرم دادن به عضلات و پوست بازو  می باشد و با هدف اصلاح علائم پیری پوست یا کاهش وزن در بازوها انجام می‌شود، جراحی زیبایی بازو براکیوپلاستی نامیده می شود.

 پوست بازو معمولا دچار دو مشکل می شود:
اولین مشکل افزایش بیش از حد حجم چربی در این قسمت است. در این موارد از لیپوساکشن استفاده می شود.
در موارد دوم  که همراه با تراکم و افزایش بافت چربی، بافت پوست هم ضخیم شده باشد و پوست این ناحیه دچار شلی شده باشد، باید از جراحی و برش استفاده شود.  برش لازم در جراحی بازو در زیر بغل قرار می گیرد. به صورتی که این برش در حالتی که دست ها باز شود، فقط قابل دیدن است. این عمل معمولا با نتایج بسیار خوبی در طولانی مدت همراه است.
در موارد نادری جراح نیاز پیدا می کند که علاوه بر برش در زیر بغل یک برش در طول داخلی بازو هم ایجاد کند.
جراحی زیبایی بازو

جراحی زیبایی بازو

آمادگی های لازم قبل از انجام عمل جراحی:

اکثرا وقتی فرد تصمیم به انجام جراحی براکیوپلاستی یا همان جراحی زیبایی را دارد، بهتر است همزمان با آن، عمل لیپوساکشن را هم جهت خارج کردن چربی‌های زائد بازو انجام دهد. لیپوساکشن سبب حذف بافت‌های چربی اضافه و ایجاد بازوهایی لاغرتر، خوش‌فرم و جذاب تر برای شما می‌شود.

دوره نقاهت بعد از عمل جراحی:

فردی که عمل جراحی بازو انجام داده است باید تا حدود دو روز بعد از انجام عمل جهت تعویض پانسمان به کلینیک مراجعه نماید. در هفته اول پس از عمل جراحی بازو (براکیوپلاستی) انجام هر فعالیت ورزشی سنگین با دست ها مناسب نیست. معمولا در هفته اول دست ها پانسمان دارند. دستهای فرد باید در زمان خواب و نشستن  کمی بالا تر از سطح بدنش قرار داشته باشد. و بهتر است زیر هر دست یک بالش قرار دهید. بالاتر قرار دادن دست ها کمک میکند که ورم  و درد احتمالی دست ها بعد از عمل کاهش پیدا کند  و دوره نقاهت با سرعت بیشتری سپری شود. ممکن است لمس کردن بازوها در هفته های اول کمی درد آور باشد. در گاهی موارد سوزش کمی در بازوها تا حدود هفته اول بعد از عمل جراحی کاملا طبیعی است و بعد از گذشت چند روز خود به خود رفع می شود. بیمار قادر است دو هفته بعد از عمل جراحی بازو فعالیت های معمول روزانه خود را آغاز کند اما انجام هر گونه فعالیت ورزشی سنگین برای قسمت دستها تا پایان هفته چهارم بهتر است انجان نشود.

مشاوره حضوری رایگان

نمونه های جراحی زیبایی بازو (براکیوپلاستی)

دیدگاه ها بسته شده اند .

شماره مستقیم کلینیک

02171047
02122984833

واحد پشتیبانی و اداری

02171047
02122694988

اینستاگرام