هایفوتراپی

هایفوتراپی

خانه / خدمات کلینیک / هایفوتراپی


هایفوتراپی: پوست صورت هر فردی در اثر مرور زمان دستخوش تغییراتی میشود که یک سری عوامل از جمله: نور آفتاب، افزایش سن، استرس، تغذیه و مصرف دخانیات و…. از عوامل موثر در این تغییرات می باشد. توصیه به استفاده از ضد آفتاب و دوری از عوامل بالا تا حد زیادی کمک به کاهش این تغییر می کند ولی فاکتور افزایش سن یکی از عواملی است که در هر صورت تاثیر بسزایی در این روند دارد. کلاژن والاستین از فاکتورهای اصلی نگهداری قوام  و الاستیسیته پوست می باشد.

 

کاربرد هایفو تراپی :
– جوانسازی پوست
– افزایش قوام پوست
– از بین بردن چین وچروک ریزاطراف چشم
– بالا کشیدن ابرو
– لیفت ورفع افتادگی گردن
– لیفت صورت
– خوش فرم کردن زاویه فک تحتانی
– جوانسازی پشت دست
– رفع افتادگی ناحیه تحتانی صورت

هایفو روی عمق کار می کند و لیفتینگ می دهد و آر اف فرکشنال روی سطح کار می کند. اگر چه خود آر اف فرکشنال هم لیفت می کند ولی نه به اندازه هایفو به هر حال این دو مکمل هم هستند. تاثیر لیفت با نخ از هایفو بیشتر است ولی طول اثر هایفو بیشتر است.
بهتر است از ترکیب هر سه استفاده شود.
مثلا ناحیه گردن و غبغب را هایفو کرد و صورت را لیفت با نخ و چروکهای ریز و جای جوش را آر اف فرکشنال کرد. جوانسازی پوست از کاربرد های هایفوتراپی میباشد.

پس از درمان چه اتفاقی می افتد؟

بیمار می تواند بلافاصله پس از هایفوتراپی پوست فعالیت های عادی خود را مجدداً آغاز کند و در این زمان نیازی به استراحت و ریکاوری نیست. در این حالت تولید کلاژن فقط پس از یک جلسه درمانی آغاز می شود و نتایج درمان هایفوتراپی در طول ماه های بعد قابل مشاهده خواهد بود. پس از طی این دوره پوست شما سالم تر، قوی تر، جوان تر، و بدون هر گونه تغییر غیر طبیعی یا شدید خواهد بود. عوارض هایفوتراپی بعد از چند ساعت از بین می روند.

تعداد جلسات مورد نیاز درمان

اکثر بیماران فقط به یک جلسه درمان  نیاز دارند. نتایج این درمان در طول 2 تا 3 ماه یا حتی 6 ماه پس از درمان در فرد مشاهده می شود. پس از درمان بدن به تولید کلاژن جدید برای مدت بیش از یک سال ادامه می دهد. پس از این زمان، ممکن است نیاز به تکرار هایفوتراپی پوست صورت برای بیمار وجود داشته باشد.

 

[aparata id=”ZVyRD”]

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دریافت مشاوره

جهت اخذ نوبت در کلینیک آرمان الهیه کافیست فرم زیر را با کامل نمایید

نظرات کاربران

ثبت دیدگاه شما

کاربر محترم شما میتوانید دیدگاه خود درباره مطلب فوق و یا هرگونه سوال مرتبط را کادر زیر وارد نمایید تا پس از تایید کارشناسان ما به نمایش گذاشته شود.

مشاوره حضوری رایگان