هیدرودرمی چیست؟

هیدرودرمی چیست؟

خانه / تازه های سلامت / هیدرودرمی چیست؟

هیدرودرمی
هیدرودرمی

هیدرودرمی چیست؟ پوست صورت معمولا به دلیل قرار گرفتن در معرض نور آفتاب، اشعه فرابنفش، مواد آلاینده و مضر موجود در هوا، اضطراب های روزانه و استفاده زیاد از مواد آرایشی پوست  مستعد از دست دادن آب و خشکی می‌ شود، که در اثر این اتفاق پوست تکیده، پیر و بیمار به نظر می آید، آب‌رسانی (هیدرودرمی) روشی آسان و بسیار کارا جهت پیشگیری و درمان خشکی یا کم آبی پوست به‌حساب می‌آید.

 

خشکی پوست یکی از رایج‌ترین مشکلات پوست می باشد که در هر نوع از پوستی (خشک، چرب و مختلط)  ممکن است اتفاق بیافتد. کم‌آبی سبب خشکی پوست و روند پیری و چین‌وچروک را افزایش می دهد. کم‌آبی در پوست‌های چرب اکثرا ناشی از مراقبت نادرست از پوست است .

 

یکی از راهکارهای شاداب کردن پوست، آب‌رسانی (هیدرودرمی) با دستگاه مخصوص می‌باشد. با انجام این کار به دلیل آّرسانی رسانی به سلول‌های لایه شاخی، پوست شفاف تر و چین‌وچروک سطحی پوست کاهش می یابد. در روش آبرسانی به پوست با دستگاه ، ژل آب‌رسان به سلول‌های خشک‌شده، منتقل می‌شود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دریافت مشاوره

جهت اخذ نوبت در کلینیک آرمان الهیه کافیست فرم زیر را با کامل نمایید

نظرات کاربران

ثبت دیدگاه شما

کاربر محترم شما میتوانید دیدگاه خود درباره مطلب فوق و یا هرگونه سوال مرتبط را کادر زیر وارد نمایید تا پس از تایید کارشناسان ما به نمایش گذاشته شود.

مطالب پیشنهادی

مشاوره حضوری رایگان