ژل پروفایلو

ژل پروفایلو

خانه / تازه های سلامت / ژل پروفایلو

ممکن است بعضی از مشکلات پوستی باعث ناراحتی و آزار شما شده باشد و فکر شمارو درگیر کرده باشند اما معمولا بسیاری از مشکلات پوستی راه حل های آسان و گاها سختی را دارند که با کمی تحقیق و هزینه میتوان آنهارا بر طرف کرد. برای شناخت این راه حل ها و به دست آوردن آگاهی در زمینه ژل پروفایلو | ژل پروفیلو پیشنهاد میکنم مقاله زیر را تا انتها مطالعه کنید.

 ژل پروفایلو چیست؟

ژل پروفایلو چیست؟

این ژل یک پرکننده نیست، این یک ژل اسید هیالورونیک پراکنده است ، یکی از جدیدترین نوآوری ها برای درمان سستی با استفاده از بازسازی بیولوژیکی پوست خواهد بود، در حال حاضر این نوع تزریق تنها درمانی در نوع خوده که پوست را از درون ترمیم میکند و می تواند ظرف 2 هفته به نتایج قابل مشاهده برسد.

اولین در نوع خود، ژل بروفایلو یک انقلابی “زیر پوست” مرطوب کننده اسید هیالورونیک اسید، ساخته شده با فن آوری ثبت شده NAHYCO است. این ساخت منجر به ژل تزریقی منحصر به فرد هیالورونیک اسید میشود، که فعالیت تحریکی طولانی مدت بر روی سلول های پوستی دارد.

این ژل هنگام تزریق به پوست، گیرنده های سلول پوست را برای مقابله با سستی پوست و بهبود و ترمیم استحکام پوست تحریک میکند.

یکی از بالاترین غلظت اسید هیالورونیک موجود در بازار، این ژل نه تنها پوست را تقویت و هیدراته میکند بلکه باعث جوان سازی و سفت شدن بافت میشود. شایع ترین مناطق درمانی شامل صورت و گردنه و همچنین میتواند برای جوش زدگی، دست، بازوها، زانوها و ناحیه شکم در جایی که به طور موثر باعث سستی پوست میشود، مورد استفاده قرار گیرد.

این درمان برای آقایان و خانمها و همچنین فواید پوستی برای بیماران در هر سنی مناسبه.

هم چنین:

این ژل یک پرکننده پوستی نیست بلکه یک ژل اسید هیالورونیکه، یکی از جدیدترین نوآوری ها برای درمان سستی پوست توسط بیولوژیکی مجدد پوست است. تقویت کننده پوستی است که از اسید هیالورونیک برای پوست ساخته شده است و با افزایش سن، خاصیت ارتجاعی و استحکام خود را از دست می دهد. یک ظاهر طبیعی تازه ایجاد می کند و خطوط ریز را نرم میکند.

محصول منحصر به فرد 

محصول منحصر به فرد

ویژگی های بسیاری وجود دارد که این ژل را از سایر موارد موجود در بازار در حال حاضر منحصر به فرد میکند. این مجموعه از نظر حرارتی متقابل تولید مجتمع های تعاونی ترکیبی تثبیت شده H-HA و L-HA است. علیرغم میزان بالای HA، این ماده دارای التهاب پایین همراه با خواص درمانی است که توسط مطالعات بالینی پشتیبانی میشود. برای درک کامل این مفهوم جدید در داروهای ضد پیری، ابتدا باید به فناوری نگاه کنیم.

تاثیرات ژل پروفایلو چگونه ثابت شده

با استفاده از یک فن آوری ثبت شده و در نتیجه مجتمع های ترکیبی بین وزن مولکولی بالا HA و HA با مولکول کم و بدون استفاده از ترکیبات متصل کننده متقاطع شیمیایی ایجاد می شود. این مجتمع ها باعث افزایش پایداری HA به تخریب آنزیمی و مکانیکی میشوند.

جوان سازی با پروفایلو

فناوری NAHYCO 

 این یک نوع تزریق است که پرکننده پوستی یا تجمع کننده بیولوژیک پوست نیست، یک دسته جدید تزریقی را ایجاد کرده

اتصال متقابل حرارتی باعث تغییر در شخصیت و رفتار HA و در نتیجه تشکیل مجتمع های ترکیبی تعاونی میشود که بافت ها را تعدیل میکنند.

این همچنین توضیح رفتار بیولوژیکی متفاوت با توجه به H-HA و L-HA به تنهاییه. یکی از مهمترین مزایای آن طول عمره. مواد ترکیبی با هیالورونیداز (BTH) هضم طبیعی بسیار پایداره که در مقایسه با H-HA ، به طور گسترده ای در محصولات bio revitalisation ، یا L-HA به تنهایی منجر به انتشار طولانی مدت و عمل دوگانه از دو مولفه HA است. این عمل دوگانه برای بازسازی سستی پوست ایده آله.

مزایا استفاده از ژل پروفایلو

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن 5.jpg است

در این نوع تزریق، L-HA به آرامی از مواد ترکیبی HA آزاد میشود و بنابراین اولین سیتوکین های التهابی را ایجاد نمیکند که آن را بسیار با زیست سازگار میکند. همچنین باعث افزایش راحتی بیمار در حین درمان و بعد از آن میشود و باعث هیدراتاسیون پوست به ویژه در اپیدرم و اثر هیدرو میشود.

H-HA در این ژل یک معماری پایدار HA در درم را فراهم میکند. این جلوه ای حجمی میبخشد و اثر بالایی دارد.

یکی دیگر از مزایای مجموعه پایدار هیبرید مواد پایدار در مقایسه با H-HA و L-HA افزایش سطح کلاژن نوع I و II III در فیبروبلاست و کلاژن نوع IV و VII در کراتینوسیت هاست.

این منجر به بهبود کیفیت پوست و هیدراتاسیون پوستی در درم و اپیدرم میشود. همچنین افزایش تولید HA درون زا و الاستین موجود در پوست باعث جوان تر شدن پوست خواهد شد.

مزایای این نوع تزریق

بالاترین غلظت بازار

این ژل حاوی 32mg وزن مولکولی کم HA (80-100Kda) و 32 میلی گرم HA با وزن مولکولی بالا (1100-1400Kda) است. این یکی از بالاترین غلظت HA در بازاره که در کل 64 میلی گرم HA در یک سرم آماده سازی شده 2 میلی لیتر وجود دارد. نکته قابل توجه اینه که هنوز هم میتوان با استفاده از یک سوزن 29 گرم از آن را تزریق کرد

.

چه نتیجه ای میتوانید از ژل پروفایلو انتظار داشته باشید؟

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن 6.jpg است

بعد از گذشت تنها یک دوره ازآن که شامل چهار درمان تزریقی چهار هفته ای است، مشتریان می توانند انتظار داشته باشند که یک مرطوب کنندگی و درخشندگی شدید در پوست را مشاهده کنند، علاوه بر این، شما پوست صاف و سفت تری خواهید دید، حتی اگر پوست بسیار چروک دارید، بهبود بافت غیرقابل انکاره.

در مواردی که ترمیم بیشتری انجام شود، میتوان بعد از شش ماه عمل تزریق را دوباره تکرار کرد، برخی افراد ممکن است نتایج را در هفته اول ببینند، اما بهترین نتایج درمان چهار هفته پس از درمان دوم قابل مشاهده خواهد بود.

کاربرد ژل پرفایلو چیست؟

از سوزن های بسیار ریز برای تزریق مقادیر کمی از پرکننده پوستی به 5 ناحیه خاص در هر طرف صورت استفاده میشود، قبل از شروع درمان، یک کرم بی حسی موضعی اعمال میشود و بطور کلی حدود 30 دقیقه زمان برای انجام آن لازمه و پس از آن مرحله رضایت شما و گرفتن عکس خواهد بود، به طور کلی، ممکنه با اندکی درد و ناراحتی خفیف توصیف شود.

اسید هیالورونیک فوق العاده خالص دقیقا در ناحیه تحت درمان تزریق میشود. بر خلاف درمان های کاهش دهنده چین و چروک و پر کننده های پوستی،این ژل باعث تحریک کلاژن و الاستین می شود و آب را در لایه های عمیق تر پوست جذب میکند

به عنوان یک محصول تثبیت شده، فعالیت روی سلول های پوستی از ژل غیر تثبیت شده بیشتر طول میکشد. در این مدت تحریک چهار نوع مختلف کلاژن و الاستین با انتشار آهسته اسید هیالورونیک صورت میگیرد.

تحریک منجر به بهبود قابل توجهی در بافت میشود. بنابراین نمی توانیم بگوییم که این ژل تقویت کننده پوسته، زیرا این ماده همچنین دارای خاصیت سفت کننده و بلند کردن قابل توجهی در بافته.

با آزاد کردن آهسته اسید هیالورونیک، تولید کلاژن جدید در پوست را تحریک میکند.

ژل کلاژن ساز صورت

نتایج تنها پس از 2 یا 4 جلسه آن هم تا 4 هفته پس از تزریق هم قابل مشاهده است. نتایج درمانی تا شش ماه ادامه دارد.این نوع تزریق میتواند به عنوان یک روش درمانی به تنهایی یا در ترکیب با سایر درمان های زیبایی عمل کند.

به عنوان یک محصول تثبیت شده این ژل حدود 28 روز در پوست می ماند. در این مدت تحریک 4 نوع مختلف کلاژن و الاستین با انتشار آهسته HA صورت می گیرد.

تحریک منجر به بهبود قابل توجهی در بافت میشود. بنابراین نمی توانیم بگوییم که این نوع تزریق تقویت کننده پوسته، زیرا این ماده همچنین دارای خاصیت سفت کننده و بلند کردن قابل توجهی بر روی بافته.

ژل پرفایلو بهتر است یا هایفو؟

روش های زیبا و جوان سازی پوست متفاوتی وجود دارد که یکی از آنها تزریق این ژل است و یکی دیگر از این انواع متفاوت استفاده ار دستگاه هایفو، اما این که کدام روش بهتر است را باید نوعی دیگر مطرح کرد، بهتر است بپرسیم کدام روش مناسب تر است؟

با توجه به سن و نوع آسیب دیدگی پوست استفاده از مدل های جوان سازی می تواند متفاوت باشد، در این مقاله نسبت به این نوع ژل توضیحات جامعی داده شده اما زمانی که پوست دچار افتادگی بالایی بوده و بافت زیر جلدی و حجم صورت مناسب باشد می توان گفت استفاده ار هایفو گزینه مناسبی خواهد بود و در این حالی است که اگر حجم صورت کم باشد بهتر است برای پر کردن محل آناتومیک از ژل استفاده شود.

همه چیز درباره ژل پروفایلو

برای توضیحات کامل و جامع در مورد ژل مکان مختلفی در نظر گرفته شده که با هم بررسی خواهیم کرد.

آیا پروفایلو عوارض جانبی دارد؟

اسید هیالورونیک به خوبی توسط پوست تحمل می شود، تنها عوارض جانبی گزارش شده، کبودی و تورم خفیف در محل تزریق است؛ این عوارض معمولاً در مدت زمان کوتاهی از بین می روند و با سوزنی که استفاده می شود در ارتباط هستند نه محصول .

جعبه ژل پروفایلو

جعبه ژل پروفایلو

مانند هر نوع تزریقی، خطرات جزئی از جمله کبودی و تورم و همچنین عفونت، واکنش آلرژیک، سازش عروق و آسیب عصبی وجود دارد. اگرچه IBSA ادعا می کند این موارد نادر است.

ساخت این ژل در فوریه 2015 در ایتالیا راه اندازی شد و از آن زمان تاکنون در سراسر جهان مورد استفاده قرار گرفته است.

تاکنون تعداد بسیار زیادی بیمار تحت درمان قرار گرفته اند و هیچ عارضه جانبی گزارش نشده است. از نظر ایمنی، این ژل بسیار سازگار با زیست است، زیرا از اسید هیالورونیک فوق العاده خالص و طبیعی ساخته شده است و بدون افزودن مواد اتصال دهنده شیمیایی تثبیت میشود، که این مهم باعث کاهش خطر بروز عوارض جانبی میشود.

شما باید در صورت وقوع هرگونه تأثیراتی که می تواند روی ظاهر شما تأثیر بگذارد، مانند کبودی خفیف، اقدامات درمانی خود را تحت نظر پزشک پیگیری کنید، در صورت نیاز به هرگونه مشاوره فوری، به پزشکان خود می توانید در خارج از ساعت اداری، با بخش ارتباطات منطقه درمانی و همچنین تلفن همراه پزشک معالج در ارتباط باشید.

زمان ریکاوری و استراحت پس از تزریق ژل پروفایلو چقدر است؟

زمان ریکاوری و استراحت پس از تزریق ژل پروفایلو چقدر است؟

زمان ریکاوری تحت درمان ژل حداقل است. در هنگام تزریق، با استفاده از تکنیک پنج نقطه ای در هر طرف صورت، برجستگی های موضعی کوچکی وجود خواهد داشت که محصول در آن قرار میگیرد، این نکته دغدغه یا نگرانی ایجاد نمیکند و بخشی طبیعی از عمل تزریق است، سپس این توده ها خیلی سریع و گاهی در عرض 4-6 ساعت پخش می شوند و تا روز بعد کاملا از بین میروند.

تغییرات با ژل پروفایلو را چه موقع میتوانم ببینم؟

ممکنه حتی یک هفته پس از درمان، ظاهر تازه ای پیدا کنید، اما نتایج کامل را می توان 4 هفته پس از درمان دوم مشاهده کرد.

قبل و بعد استفاده از این ژل

توصیه های قبل از درمان

لطفاً در طی 24 ساعت قبل از درمان، هیچ نوع مواد الکلی ننوشید، ما همچنین توصیه میکنیم چند روز قبل از درمان از مصرف آسپرین یا سایر داروهای ضد التهاب غیر استروئیدی خودداری کنید (مگر اینکه آنها را برای یک بیماری مزمن پزشکی مصرف کنید). اجتناب از این داروها خطر کبودی در نقطه تزریق را کاهش میدهد؛ اگر نگرانی دارید از پزشک خود مشورت بگیرید.

توصیه های پس از درمان

شما میتوانید درمان این ژل را انجام داده و فعالیت های روزانه خود را ادامه دهید؛ با این حال، ما توصیه میکنیم از آرایش کردن یا لمس صورت خود بعد از درمان خودداری کنید. این به کاهش خطر هرگونه عفونت احتمالی کمک میکند.

پس از مداوا، توصیه میشود که به مدت 24 ساعت از فشار بدنی و ورزش سنگین خودداری کنید، لطفاً پس از 48 ساعت از استفاده از روشهای آرایشی و بهداشتی بیشتر خودداری کنید. توصیه نمی شود برای چند روز اول سونا یا حمام بخار بروید، در صورت بروز کبودی یا تورم طولانی مدت بهتر است از حضور در معرض آفتاب خودداری کنید.

چگونه اثرات استفاده از ژل پروفایلو طولانی خواهد بود؟

 این ژل یک درمان طولانی مدت است و در اکثر موارد به مدت 6 ماه از مزایای پوست محکم تر و آبرسان بهره مند می شوید. پس از آن می توانید درمان خود را تکرار کنید تا ظاهری سالم تر در پوست داشته باشید.

موارد منع مصرف پروفایلو

موارد منع مصرف شامل بیماران با اختلالات خونریزی، اختلالات ایمنی به خطر افتاده و کسانی که انتظارات غیر واقعی دارند.

منطق تزریق این ژل و نتیجه گیری

این ژل جایگزینی حجمی را که با پرکننده های پوستی ایجاد می شود ایجاد نمیکند، به دلیل گسترش پذیری زیاد، در بافت مورد نیاز در آن ایجاد میشود. خوب است که نواحی چالش برانگیز مانند چشم، گردن، قفسه سینه و دست را درمان کنید.

نقاط تزریق ژل پروفایلو

نقاط تزریق ژل پروفایلو

IBSA هنگام درمان ناحیه زیر مجموعه، یک پروتکل پنج نقطه ای با نام BAP (Bio Aesthetic Point) تکنیک تهیه کرده است که شامل 5 تزریق بولوس 0.2 میلی متر در هر طرف صورت است. محل تزریق با استفاده از یک معیار انتخاب مشخص شده که هدف آن کاهش خطرات عروق خونی و اعصاب و به حداکثر رساندن کارایی از طریق انتشار است.

خیلی ها می گویند من ژل یک تقویت کننده جدید پوست تزریق را امتحان کردم و آن را دوست داشتم!

اولین در نوع خود، ژل یک فرم تثبیت شده از اسید هیالورونیک مولکول آبرسان است. در صورت تزریق، تولید کلاژن طبیعی پوست را تحریک می کند و به عنوان تقویت کننده پوست در بهبود کیفیت پوست عمل می کند.

آقای جرارد اسمیت، مشاور جراح فک و صورت، توضیح می دهد: “با افزایش سن، توانایی پوست در تولید کلاژن کاهش می یابد ژل از لحاظ استراتژیک در نقاط کلیدی قرار گرفته است تا جلوه ای از فشار هوا را نرم کند که خطوط ریز را ایجاد میکند.”

این درمان به ویژه در معالجه مناطقی که مستعد سستی هستند مانند چشم، گردن و قفسه سینه موثر است.

هم چنین

“پرکننده های پوستی سنتی بیشتر برای این مناطق مناسب نیستند زیرا پوست ظریف تزریق و کنترل توزیع را دشوار می کند، اما مشکل اینجاست که این مناطق همچنین مستعد پیری هستند.”

بعد از مشاوره، آقای اسمیت قبل از تزریق مایع تقویت کننده پوست به پنج نقطه اصلی روی صورت، پوست را تمیز می کند، از هر طرف دقیقا در کنار گوش ها شروع میکند، سپس به چین خوردگی بینی (خطوط خنده در اطراف دهان)، چانه، زیر چشم ها و در بالای گونه ها میرسد.

پس از استفاده از ژلمتوجه بهبود ظریف فوری خواهید شد، بهترین نتیجه در 3-4 هفته پس از درمان وقتی پوست شما شروع به تولید کلاژن خاص خود میکند، آغاز خواهد شد. تقویت درخشندگی مانند پروفایلو چیزی است که قبلا از کرم های صورت، اسکراب یا سرم ها تجربه نکرده اید. شما قطعا این روش درمانی را به عنوان تقویت کننده پوست خواهید پذیرفت.

برای به حداکثر رساندن انتشار در مناطق مالار و زیر مالار:

BAP بطور خاص در مناطق مربوط به آناتومیک انتخاب شد

• پدیده رقیق شدن خود محصول

• 5 تزریق از هر طرف

• کاهش درد (تزریق کند)

• احتمال كبودي يا هماتوم كمتر است

• کاهش تعداد جلسات درمانی

• انطباق بیشتر بیمار

• انطباق NT

شرکت وارد کننده ژل پروفایلو

شرکت های پیشرفته زیادی مشغول به ساخت ژل هستند و در ایران نیز شرکت ها و کمپانی های معتبری به ساخت یا وارد کردن این محصول مبادرت دارند، در این میان کمپانی IBSA با نام کامل IBSA Institue Biochemique SA یکی از معتبرترین سازنده های ژل بوده که با تکنولوژی خاص از مواد اولیه تا اسید هیالورونیک و ژل پروفایلو را تولید و ارائه می کند.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دریافت مشاوره

جهت اخذ نوبت در کلینیک آرمان الهیه کافیست فرم زیر را با کامل نمایید

نظرات کاربران

ثبت دیدگاه شما

کاربر محترم شما میتوانید دیدگاه خود درباره مطلب فوق و یا هرگونه سوال مرتبط را کادر زیر وارد نمایید تا پس از تایید کارشناسان ما به نمایش گذاشته شود.

مطالب پیشنهادی

مشاوره حضوری رایگان