کلینیک تخصصی پوست و مو

چند راهکار ساده برای زیبایی

1401/12/11
بدون نظر

یکی از مهم ترین کارهایی که می توانید انجام دهید این است که مقدار زیادی آب بنوشید. به جای استفاده از یک قوطی نوشیدنی نوشابه های شیرین، خودتان را به یک لیوان آب که یک برش از لیمو به آن اضافه شده است مهمان کنید.
به گزارش بهداشت نیوز، پوست بزرگترین عضوی است که دارید اما می تواند به عنوان یک چراغ و راهنما عمل کرده به جهان بیرون اعلام کند که دقیقا چگونه حسی دارید. هنگامی که احساس ناخوشی دارید، می توانید تضمین کنید که پوست شما آن را منعکس خواهد کرد و زمانی که پوستتان در نقاطی زخم می شود اغلب مایل به پنهان کردن آن زخم هستید. ما همه دوستدار پوستی زیبا و چهره ای درخشان هستیم اما رسیدن به پوستی دوست داشتنی آنطور که فکر می کنیم هم مشکل نیست. همه شما باید از داخل این عضو خارجی را مورد مراقبت قرار دهید.

این به معنی کاهش غذاهای فراوری شده است و به جای آن انتخاب بسیاری از میوه ها و سبزیجات و در نظر گرفتن زمان برای تهیه ی غذاهای سالم و مغذی است.

همچنین کاهش مصرف الکل بوده و اگر سیگار می کشید، سعی کنید آن را ترک کنید. الکل پوست شما را خشک کرده و سیگار کشیدن اساسا مسبب پیری صورت است.

یکی از مهم ترین کارهایی که می توانید انجام دهید این است که مقدار زیادی آب بنوشید. به جای استفاده از یک قوطی نوشیدنی نوشابه های شیرین، خودتان را به یک لیوان آب که یک برش از لیمو به آن اضافه شده است مهمان کنید. زیرا طراوت بیشتری به شما بخشیده و همچنین برای شما مفید است.

رژیم غذایی باید از نظر تغذیه غنی بوده و آب کمک خواهد کرد تا هر گونه سمی را دفع کنید. هر چند خواب نیز به همان اندازه مهم است. اگر شما مرتکب بیدار ماندن تا دیر وقت بوده و به قول معروف از هر دو طرف شمع را روشن کردید، پس اکنون زمان تغییرعادات خواب است. سعی کنید چند قطره از اسانس اسطوخودوس را به بالش خود زده و یا قبل از رفتن به رختخواب حمام کنید. اگر به علت اضطراب وزن کم می کنید، بنابراین ممکن است خواب رفتن کار آسانی نباشد.

همچنین، ورزش کردن را فراموش نکنید. با آن گردش خون خود را تقویت کرده و خون غنی از مواد مغذی را در سراسر بدن از جمله به صورت خود ارسال کنید، حرکات یوگا را نیز تمرین کنید زیرا گردش خون را به طرف صورت افزایش می دهد. با دقت کرم های پوستی را که ملایم و مغذی می باشند انتخاب کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

مشاوره حضوری رایگان

دیدگاه شما

بر روی (من ربات نیستم) تیک بزنید

مشاوره حضوری رایگان

مشاوره حضوری رایگان

سوالی دارین ؟ ما آماده پاسخگویی هستیم 🙂پشتیبان آنلاین است.