مشاوره حضوری رایگان

مشاوره حضوری رایگان

کلینیک تخصصی پوست و مو

عوارض لیفت صورت با نخ چیست؟

1397/11/07
بدون نظر

لیفت صورت با نخ

عوارض لیفت صورت با نخ زیاد نیستند اما نمی‌توان آن‌ها را بیان نکرد و چشم‌پوشی نمود. با اینکه عمل لیفت با نخ نسبتا کم خطر است،  اما عوارض لیفت صورت با نخ نیز در این جراحی سرپایی وجود دارد. به طور کلی برای کم‌تر شدن عوارض لیفت صورت با نخ باید جراح و متخصص مناسبی برای این متد انتخاب شود. با انتخاب پزشک متخصص در حوزه زیبایی عوارض لیفت صورت با نخ به حداقل و یا حتی صفر می‌رسد.

عوارض لیفت صورت با نخ نیز مانند هر عمل جراحی دیگری است، اما موارد خاصی هم هستند که فقط بعد از انجام لیفت صورت با نخ برای بیمار اتفاق می‌افتد.

عوارض لیفت صورت با نخ

مراقبت بعد از لیفت با نخ

اولین مورد ازعوارض لیفت صورت با نخ : درد

درد را می‌توان اولین مورد از عوارض لیفت صورت با نخ نام برد. بعد از انجام لیفت صورت با نخ در نواحی که در زیر پوست صورت نخ‌گذاری شده است احساس درد وجود دارد. دردی که از عوارض لیفت صورت با نخ است به مقدار کمی است و جراح برای تسکین این درد داروی مورد نیاز را تجویز می‌نماید. اگر بعد از انجام لیفت صورت با نخ به طور ناگهانی دردی شدید احساس شود حتما باید مجددا به جراح مراجعه شود تا تشخیص ایشان نشان دهد که این درد ناگهانی از عوارض لیفت با نخ است یا عامل دیگری دارد. برای انجام لیفت با نخ میتوانید به کلینیک آرمان الهیه مراجعه کنید. لیفت با نخ روش عالی زیبا سازی پوست میباشد که امروزه مورد استفاده قرار میگیرد.

دومین مورد ازعوارض لیفت صورت با نخ : ورم

ورم بعد از انجام این عمل یکی دیگر از عوارض لیفت صورت با نخ است. بعد از لیفت صورت با نخ، شاهد ورم در کل صورت هستیم. این ورم از عوارض لیفت صورت با نخ و لیفت بینی است که نباید از آن ترسید. به مرور زمان ورم ناشی از نخ‌گذاری از بین می‌رود. ورمی که از عوارض لیفت صورت با نخ پدید می‌آید بسته به اناتومی بدن هر فرد بین 3 روز تا چند هفته ناپدید خواهد شد و سپس اثرات لیفت صورت با نخ بیشتر قابل مشاهده است. روش های مختلف لیفت با نخ بینی در اینجا نوشته شده است.

سومین مورد ازعوارض لیفت صورت با نخ : کبودی

با توجه به واکنش بدن سالم در هر فرد به عمل جراحی، کبودی صورت نیز از عوارض لیفت صورت با نخ است که بعد از انجام این روش نمایان می‌شود. کبودی ناشی از لیفت صورت نیز مانند ورم با گذشت زمان بهبود می‌یابد.  بهبود ورم و کبودی بعد از لیفت صورت با نخ چند هفته بعد از این عمل کامل می‌شود. معمولا کبودی دور چشم از عوارض لیفت صورت با نخ است که بیشتر از سایر نواحی در صورت نمایان می‌شود. به تدریج این نوع کبودی نیز ناپدید خواهد شد و شاهد اثرات مثبت لیفت صورت با نخ خواهید بود. جوان سازی پوست با لیفت با نخ نیز انجام میشود.

لیفت با نخ

لیفت صورت با نخ

چهارمین مورد ازعوارض لیفت صورت با نخ : زخم

زخم یکی دیگر از عوارض لیفت صورت با نخ است. میزان زخم‌ها با توجه به تبحر و مهارت پزشک جراح مشحص می‌شود. جراح متخصص زیبایی نخ‌گذاری را از بخش‌هایی بر روی صورت انجام می‌دهد که زخم‌های کوچک‌تر، سطحی و غیر قابل مشاهده ایجاد شود. اگر لیفت صورت با نخ به صورت استاندارد انجام گیرد، زخم‌های عوارض لیفت صورت با نخ در محل‌های رویش مو قرار می‌گیرد که در مدت خوب شدن نیز دیده نمی‌شوند. جای زخم‌هایی که از عوارض لیفت صورت با نخ است به مرور زمان صورتی و کمرنگ می‌شوند و سپس ناپدید می‌گردند. مدت زمانی که نیاز است تا زخم‌های بسیار کوچکی که از اعوارض لیفت صورت با نخ هستند از بین برود به جنس پوست هر فرد بستگی دارد. روش های مختلف لیفت با نخ در این مقاله نوشته شده است.

خطرات احتمالی  و نادری که می‌تواند از عوارض لیفت صورت با نخ باشد.

بعد از انجام عمل لیفت صورت با نخ ممکن است در بعضی از افراد موارد دیگری به عنوان عوارض لیفت صورت با نخ نیز مشاهده گردد. این عوارض و اختلالات که در بدن به عنوان عوارض لیفت صورت با نخ مشاهده می‌گردد، موقتی هستند و خیلی سریع از بین می‌روند. کبره بستن زخم‌های نخ گذاری، محبوس شدن خون یا مایع زیر پوست و کرختی را می توان از دیگر عوارض لیفت صورت با نخ نام برد که به صورت نادر در افراد مشاهده می‌شود. اگر لیفت صورت با نخ به دست جراح متخصص صورت نگیرد، می تواند آسیب به عصب‌های صورت که از عوارض لیفت صورت با نخ است را به همراه داشته باشد. جای‌گذاری نخ‌ها بسیار حائز اهمیت است تا در جای درستی قرار گیرند که محل ورود و قرار گرفتن‌ها آن ها تلاقی با اعصاب زیر پوست صورت نداشته باشد. جراح متخصص تمامی عوارض لیفت صورت با نخ را قبل از انجام این روش به مراجعه کننده اعلام می‌کند، هرچند که عوارض ابتدایی این عمل سرپایی بسیار معمولی و مابقی که نام برده شد نادرهستند. برای دانستن روش های مختلف لیفت با نخ بینی این مقاله را مشاهده کنید.

به طور کلی انجام روش لیفت صورت با نخ جزو کم‌عارضه‌ترین و کم‌خطرترین عمل‌های سرپایی است. در این بین از دیگر عوارض لیفت صورت با نخ نیز می‌توان اینچنین نام برد:

واکنش بدن فرد به داروی بیهوشی: بدن بسیاری از افراد به داروی بیهوشی واکنشهایی از قبیل تهوع، سردرد و ناخوشی کلی نشان می‌دهد. به همین دلیل این مورد را نیز می‌توان جزو عوارض لیفت صورت با نخ مثل هر عملی که داروی بی‌حسی یا بیهوشی دارد نام برد. این مورد نیز باید در نظر گرفته شود که داروی استفاده شده در لیفت صورت با نخ فقط یک بی‌حسی موضعی است که حتی اگر بدن فرد واکنشی به آن نشان دهد بسیار خفیف است و در یک یا دو ساعت از بین خواهد رفت. تزریق ژل و بوتاکس روشی عالی میباشد.

خونریزی از جای زخم: خون بسیار کمی از کوچکترین زخم ها هم بیرون می‌آید، اما اگر خونریزی زیادی بعد از لیفت صورت با نخ از زخم‌های ناشی از نخ‌گذاری رخ دهد، ممکن است هماتوم اتفاق افتاده باشد. هماتوم خونریزی در محیط بسته است. اگر در بخشی از زیر پوست که راه به جایی ندارد خونریزی انجام شود باید با عمل مجدد جلوی این خونریزی را که از عوارض لیفت صورت با نخ است گرفت. جالب است بدانید جوانی صورت با یک نخ نیز امکان پذیر است برای اطلاعات بیشتر این مقاله را بخوانید.

بیمارانی که به طور معمول سیگار می‌کشند نیز بعد از لیفت صورت با نخ دچار مشکل در التیام پوست صورت خواهند داشت. هرچند که این مورد از عوارض لیفت صورت با نخ است اما پزشکان دلیل اصلی آن را سیگاری بودن فرد می‌دانند.

در پایان این مورد باید ذکر شود که تمامی جراحی‌ها، متدهای عملی پزشکی، داروها و … دارای عوارض کم و بیشی هستند. لیفت صورت با نخ از کم‌عارضه‌ترین نوع جراحی‌های زیبایی است و عوارض کمی را نیز در پی دارد.زیبایی بازیگران با لیفت با نخ نیز انجام میشود.

 

قیمت لیفت با نخ

لیفت بینی

مشاوره حضوری رایگان

دیدگاه شما

بر روی (من ربات نیستم) تیک بزنید