کلینیک تخصصی پوست و مو

برترین نکات روش لیفت با نخ

1402/03/12
بدون نظر

مبارزه با نیروی جاذبه و اثرات بالا رفتن سن از کارهای لیفت با نخ است. لیفت با نخ درمان بسیار زیبا و ظریف برای هدیه دادن پوستی جوان و شاداب به زیباجویان است. لیفت صورت با نخ بدون تحمیل اثرات مهلک و تهاجم کمتر از جراحی صورت می‌تواند جوانی را به همراه داشته باشد. پزشکان متخصص زیبایی در روش لیفت با نخ بدون استفاده از چاقوی جراحی و بدون ایجاد برش بر روی صورت می‌توانند بافت زیرین پوست را سفت و محکم کنند. از طریق لیفت با نخ شل شدگی و افتادگی صورت نوسازی می‌شود.

ماهیچه‌های صورت به مرور زمان از پوست جدا شده و حالت آویزان به خود می‌گیرند که باعث می‌شود ظاهر صورت سن بالا و پیری را نمایان کند. یک صورت جوان به دلیل سفت بودن بافت زیر پوست که استحکام ماهیچه‌ها را هنوز دارد به شکل Vمی‌باشد. افزایش سن و تغییرات صورت که جاذبه نیز به آن کمک منفی می‌کند تغییر این شکل را به حالت U دارد که از دو طرف ماهیچه‌ها شل شده می‌باشند.

لیفت با نخ

لیفتینگ صورت با نخ 360

نخ گذاری در روش لیفت با نخ

همان‌طور که در ابتدای مطلب ذکر شد، نخ گذاری در روش لیفت بینی بدون ایجاد برش بر روی پوست انجام می‌شود. نخ‌ها در متد لیفت صورت با نخ قابل جذب و استریل می‌باشند. تحریک بافت زیرین پوست توسط نخ‌ها باعث کلاژن سازی مجدد پوست می‌شود.

لیفت با نخ روش عالی زیبا سازی پوست میباشد.نخ‌ها به دو نوع ساده و خاردار تقسیم می‌شوند. هر دو مدل نخ حداکثر بعد از هفت ماه (با توجه به آناتومی بدن افراد سرعت جذب نخ‌ها در اشخاص مختلف متفاوت است.) جذب می‌شوند. روند جذب نخ‌ها بدین ترتیب است که ابتدا به آب و سپس دی‌اکسیدکربن تبدیل شده و از بین می‌روند. بلافاصله بعد از انجام روش لیفت صورت با نخ تغییرات بر روی هر بخش از پوست که نخ گذاری داشته قابل مشاهده خواهد بود. در زمان جذب شدن نخ‌ها نیز تغییرات مثبت مجدد دیده خواهد و این تغییرات دوباره به دلیل جذب پروتئین نخ‌ها توسط بافت پوست و تبدیل آن به کلاژن طبیعی می‌باشد. برای دانستن روش عالی زیبایی به این مقاله مراجعه کنید.

سن مناسب برای لیفت با نخ

با توجه به اینکه تغییر فرم چهره و جوان‌سازی صورت دو مقوله متفاوت در هر سنین مختلف هستند به طور جداگانه در این مورد توضیح خواهیم داشت. برای رفع نازیبایی صورت به این مقاله سر بزنید.

فرم دهی گونه، زاویه سازی فک، تغییر مدل چهره، از بین بردن غبغب(غبغب‌های ژنتیکی که در هر سنی وجود دارند)، فرم دهی بینی و بسیاری موارد دیگر که از طریق لیفت صورت با نخ انجام می‌شود با سن افراد ارتباطی پیدا نمی‌کند. زیباجوی در هر سنی که باشد می‌تواند برای زیبایی بیشتر و تغییراتی که ذکر شد از روش لیفت بینی استفاده نماید. لیفت صورت با نخ می‌تواند در هر نوع تغییر زیبایی بینی مثل از بین بردن قوز بینی، رفع افتادگی بینی، فرم دهی بینی و … برای تمام سنین توسط متخصص زیبایی انجام شود. انواع تغییرات فرم صورت نیز با روش لیفت بینی بسیار راحت‌تر و بدون دردسرهای عمل جراحی با تکنیک‌های نوین صورت می‌پذیرد. رفع غبغب هم جزو معضلاتی است که با لیفت صورت با نخ آسان و ساده می‌گردد.

جوان‌سازی پوست و از بین بردن افتادگی صورت در سنین بالاتر رخ می‌دهد. افرادی که تأثیر بالا رفتن سن را در چهره خود مشاهده می‌کنند به فکر از بین بردن این نشانه‌ها می‌افتند. لیفت صورت با نخ بدون بیهوشی و فقط با بی‌حسی موضعی به کمک این اشخاص می‌آید. از بین بردن چین‌وچروک‌های گردن و صورت در هر سنی توسط لیفت بینی انجام می‌شود. با توجه به اینکه میزان بافت از بین رفته پوست فرد و سن او چقدر می‌باشد، جلسات دوره‌ای و ترمیمی لیفت بینی توسط پزشک به او توصیه می‌شود. جلسات ترمیم لیفت بینی باعث می‌شود در هر مرتبه سفت شدن پوست و از بین رفتن شیارهای و چروک‌ها بیشتر شود و تأثیرات لیفت بینی بالاتر رود. این روش را با نام لیفت با نخ جادوی زیبایی نیز یاد میکنند.

لیفت بینی

لیفت بینی با نخ

عوارض لیفت با نخ

تا کنون که در سراسر جهان لیفت صورت با نخ بسیار زیاد استفاده و انجام شده اما عوارض خاص بدی گزارش نشده است. تغییرات لیفت بینی به اندازه جراحی پلاستیک یا FaceLift نمی‌باشد اما باید در نظر گرفت که هزینه و سادگی این روش با جراحی پلاستیک بسیار متفاوت است. پزشک بعد از انجام این روش، قرص آنتی‌بیوتیک در صورت لزوم برای زیباجوی تجویز می‌کند تا عفونت احتمالی محل ورود نخ‌ها جلوگیری نماید. تزریق ژل و بوتاکس زیبایی صورت را به ارمغان میاورد.

می‌توان کبودی و ورم ناچیز بعد از انجام لیفت صورت با نخ را جزو عوارض و معایب این روش به شمار آورد.

بوتاکس مکمل لیفت با نخ

بسیاری از پزشکان زیبایی برای برخی از افرادی که لیفت صورت با نخ را انجام می‌دهند بعد از مدتی یا قبل از انجام این روش بوتاکس را پیشنهاد می‌کنند. تزریق بوتاکس می‌تواند ماندگاری و استحکام لیفت بینی را بالا برده و زمان تأثیرات آن را افزایش دهد. تزریق بوتاکس نیز مانند تمامی مراحل لیفت بینی با نظر و تشخیص پزشک متخصص زیبایی بوده و در برخی موارد نیز نیاز به این کار نمی‌باشد. فرم دهی بینی بدون جراحی امروزه بسیار جذاب میباشد.

نتیجه‌گیری:

لیفت بینی آخرین متد روز دنیا بدون درد، بیهوشی، دوران نقاهت، هزینه‌های گزاف و … است که می‌تواند فرد را به هدف زیبایی‌اش برساند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

مشاوره حضوری رایگان

دیدگاه شما

بر روی (من ربات نیستم) تیک بزنید

مشاوره حضوری رایگان

مشاوره حضوری رایگان

سوالی دارین ؟ ما آماده پاسخگویی هستیم 🙂پشتیبان آنلاین است.