کلینیک تخصصی پوست و مو

قیمت تزریق فیلر بینی

1399/03/24
بدون نظر

بدون شک برای بسیاری از افراد قیمت تزریق فیلر بینی اهمیت بسیاری داره و مایل هستند که در مورد قیمت فیلر بینی اطلاعات بیشتری داشته باشند. به طور کلی این دسته از افراد باید بدونن که هزینه های زیبایی چندان ارزان نیست و باید برای اینکه زیبایی بیشتری به دست بیارن و از بهترین مارک ها برای هزینه تزریق ژل خود استفاده کنند، باید مقداری هزینه پرداخت نمایند.

در قیمت تزریق فیلر بینی عوامل بسیاری نقش دارند که برای آشنایی بیشتر شما این عوامل رو در ادامه به طور کامل معرفی میکنیم تا اطلاعات شما در این مورد بیشتر بشه.

قیمت تزریق فیلر بینی ایرانی و خارجی

قیمت تزریق فیلر بینی ایرانی و خارجی

شما باید بدونید فیلرهای بینی که از برند خارجی هستند بدون شک بهترین ویژگی رو دارند و همچنین تاثیر اونا هم بسیار زیاد هست. فیلرهای بینی که در بازار وجود دارند بیشتر خارجی هستند و محصول کشورهای اروپایی و آمریکایی هستن، این فیلرها نسبت به فیلرهای ایرانی قیمت بالاتری دارند و شما باید برای استفاده از اونا هزینه بیشتری رو پرداخت کنید.

جدا از هزینه تزریق ژل شما باید به تاثیر و ویژگی های فیلر دقت بسیار زیادی داشته باشید و بدونید که فیلر های خارجی بهترین انتخاب شما هستن. به شما پیشنهاد میکنیم برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره به صفحه تزریق فیلر مراجعه کنید.

چه عواملی بر قیمت تزریق فیلر بینی تاثیر میذاره ؟

شما باید به خوبی بدونید که عوامل بسیاری هستند که در قیمت تزریق فیلر بینی تاثیر میذارن و اونا عبارت هستند از:

1. میزان ماده ای که در بینی شما تزریق میشه تاثیر بسیاری در هزینه تزریق ژل شده در بینی شما داره، در واقع هرچه میزان اون بیشتر باشد شما باید هزینه بیشتری رو پرداخت کنید.

2. پزشکانی که تجربه زیادی دارند بدون شک هزینه بیشتری رو دریافت میکنن، چرا که اونا برای این تزریق تحصیلات زیادی رو گذرانده اند و به همین دلیل نسبت به پزشکانی که هیچ دانشی در این مورد ندارند بهترین تزریق فیلر بینی رو برای شما انجام میدهند. بنابراین باید بدونید پزشکی که تخصص لازم در تزریق فیلر بینی دارند، باید قیمت تزریق فیلر بینی بیشتری هم داشته باشد.

3. نوسانات قیمت دارو هم در هزینه تزریق ژل تاثیر بسیاری داره، در واقع باید بدونید از آنجایی که فیرها خارجی هستند، با توجه به بالا رفتن نرخ قیمت های ارز شاید زیادتر شوند و شما هم باید هزینه بیشتری رو برای تزریق اون پرداخت کنید.

4. هرچه که تعداد جلسات شما برای تزریق فیلر بینی بیشتر باشد باید هزینه های بیشتری رو هم هم پرداخت کنید، در واقع پرداخت هزینه پرداختی تزریق فیلر بیشتر به این مورد بستگی داره و همچنین میزان موادی که به بینی شما تزریق میشه، چرا که شما هرچه بیشتر فیلر رو تزریق کنید باید هزینه بیشتری رو هم پرداخت کنید.

5. در برخی از موارد باید بدونید که قیمت تزریق فیلر بینی به مکان کلینیک و یا مکان مطب پزشک هم بستگی داره، در واقع هرچه که کلینیک زیباتر و تمیزتر باشد، شما با خیالی آسوده تزریق فیلر بینی خود رو به پزشک میسپارید و به همین دلیل مقداری هم هزینه بیشتری رو پرداخت به کلینیک و پزشک خواهید کرد.

مطالب مرتبط: معایب فیلر بینی که باید قبل از تزریق فیلر بینی آن ها را بدانید

 آیا بیمه قیمت تزریق فیلر بینی رو پرداخت میکنه ؟

هزینه و قیمت تزریق فیلر بینی شامل چه چیزی میشه ؟

کسایی که میخوان در مورد قیمت تزریق فیلر بینی اطلاعات بیشتری داشته باشند شاید این سوال برایشون به وجود آید که هزینه پرداخت فیلر بینی به چه مواردی بستگی داره؟

این دسته از افراد باید بدانند که، هزینه فیلر بینی تنها به میزان و اندازه ماده تزریق شده به بینی شما و تعداد دفعاتی که به کلینیک و یا مطب پزشک میروید داره، یعنی شما هرچه که میزان تزریق فیلر بیشتری داشته باشند و پزشک مقدار زیادی برای شما تزریق کنه، بدون شک هزینه بیشتری رو پرداخت خواهد کرد، همچنین اگه شما چندین بار برای تزریق فیلر بینی خود مراجعه کنید باید هزینه بیشتری رو پرداخت کنید.

بنابراین شما میتونید تنها در یک جلسه تزریق بینی خود رو انجام بدید و یک بار هزینه پرداخت کنید تا بعد از اینکه اثر فیلر از بین رفت یک بار دیگر برای تزریق فیلر بینی به کلینیک مراجعه کنید.

 آیا بیمه قیمت تزریق فیلر بینی رو پرداخت میکنه ؟

افرادی که دارای بیمه هستند، بر این باور هستن که بیمه شاید هزینه تزریق ژل اونا رو پرداخت کنه و یا اینکه هزینه اون رو از طریق بیمه تکمیلی میگیرند. اونا باید بدانند که تزریق فیلر بینی یکی از عمل های زیبایی به شمار میره و بر همین اساس بیمه هیچ هزینه ای رو برای اون پرداخت نمیکنه.

به طور کلی بیمه هزینه ای رو برای عمل های زیبایی پرداخت نمیکنه و از آنجایی که تزریق فیلر بینی از جمله روش های زیبایی به شمار میره، قیمت تزریق فیلر بینی رو بیمه پرداخت نمیکنه و شما باید خودتون اون رو پرداخت کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

مشاوره حضوری رایگان

دیدگاه شما

بر روی (من ربات نیستم) تیک بزنید

مشاوره حضوری رایگان

مشاوره حضوری رایگان

سوالی دارین ؟ ما آماده پاسخگویی هستیم 🙂پشتیبان آنلاین است.