کلینیک تخصصی پوست و مو

جوانسازی با دستگاه هایفو

1398/03/27
بدون نظر

از بین بردن غبغب برای افرادی که از داشتن آن خجل بوده و احساس ناراحتی می‌کنند از واجبات است و با با دستگاه هایفو اینکار امکان پذیر نیز میباشد. تا اعتماد به نفس را به خود بازگردانند. ناحیه ساب منتال در بدن که محل تلاقی چانه و گردن است با جمع شدن چربی اضافه دچار غبغب می‌شود. برای دانستن چگونگی رفع این چربی به کمک جوانسازی با دستگاه هایفو یا به عبارتی دیگر، استفاده از روش هایفوتراپی با ما همراه باشید.

جوانسازی با دستگاه هایفو یا هایفو تراپی چیست و چه کاربردی دارد؟

جوانسازی با دستگاه هایفو یا هایفو تراپی چیست و چه کاربردی دارد؟

داشتن چربی اضافه در این ناحیه خوشایند نبوده و از زیبایی و جذابیت افراد می‌کاهد. دلایل ایجاد غبغب در افراد مختلف متفاوت بوده.

افرادی که در اثر بالا رفتن سن دچار شل شدگی و افتادگی پوست گردن و زیر چانه می‌شوند، دلایل ارثی و ژنتیکی که تجمع چربی در زیر گردن و غبغب را منجر می‌شود، اشخاصی که به دلیل چاقی و لاغری بیش از حد دچار غبغب می‌شوند و بسیاری از افراد دیگر همه در فکر لاغری از راه‌های مختلف هستند.

افزایش سن عواقب بسیاری را به دنبال دارد که بروز غبغب نیز در بسیاری از افراد با بالا رفتن سن و به دلیل از دست دادن خاصیت ارتجاعی پوست مشاهده می‌شود. غبغب در افراد باعث می‌شود تا سن آن‌ها بیش از میزان واقعی نشان داده شود. بروز غبغب از زیبایی چهره کاسته و جذابیت صورت فرد را تحت‌الشعاع قرار می‌دهد.

پیوند تکنولوژی و عمل های زیبایی در جوانسازی با دستگاه هایفو

امروزه با پیشرفت علم پزشکی در کنار تکنولوژی‌های برتر در سراسر جهان روش‌های متعدد برای امور زیبایی به وجود آمده است. از بین بردن غبغب هم که در دسته‌ی روش‌های زیبایی قرار می‌گیرد از قافله راهکارهای به روز و نوین پزشکی عقب نمانده است.

روش‌های مختلفی مثل لاغری با دستگاه هایفو و یا جوانسازی با دستگاه هایفو و لاغری با لیپوساکشن و … به کمک پزشکان و متقاضیان  آمده‌اند تا را راحت و آسان نمایند. کلینیک‌های زیبایی متعدد با بهره‌گیری از روش‌هایی مثل استفاده از دستگاه هایفو یا لیزر لیپولیز توانسته‌اند نظر متقاضیان و مراجعه‌کنندگان را برای از بین بردن غبغب بدون جراحی جلب کرده و رضایت آن‌ها را برای خود ثبت نمایند.

روند انجام رفع غبغب با دستگاه هایفو

روند انجام رفع غبغب با دستگاه هایفو

لاغری با دستگاه هایفو یکی از روش‌های مطمئن برای از بین بردن غبغب است.  این روش که بدون جراحی بر روی فرد انجام شده و از این رو کاملاً غیر تهاجمی می‌باشد. دستگاه هایفو در یک جلسه درمانی توسط پزشک متخصص انجام می‌شود. کار با دستگاه مخصوص این روش فقط باید توسط پزشک دوره دیده انجام شود تا عوارض و عواقبی را به دنبال نداشته باشد.

هایفوتراپی برای این روش یکی از برترین روش‌های در بین راهکارهایی مثل لیپولیز و لیپوساکشن است. از دلایل برتری روش جوانسازی با دستگاه هایفو می‌توان به سرپایی بودن و نداشتن هیچ‌گونه عوارض بعد از انجام این روش اشاره نمود. این روش در اصل عبور دادن پرتوهای مافوق صوت متمرکز و با شدت بالا در عمق 4.5 میلی‌متری از سطح پوست است که ایجاد گرمای کنترل شده می‌نماید.

مرحله بعد از جمع شدن رشته های کلاژنی، نابودی غبغب می باشد!

مرحله بعد از جمع شدن رشته های کلاژنی، نابودی غبغب می باشد!

این روش باعث جمع شدن رشته‌های کلاژنی شده که در نهایت از بین بردن غبغب را به دنبال دارد. در گذشته تنها راه برای درمان مؤثر در عمق پوست و بخش‌های میانی آن جراحی غبغب و یا جراحی لیفت صورت بود که امروزه جایگزین‌هایی مثل دستگاه هایفو یا لیفت صورت با نخ را پیدا کرده است.

در این روش و به طور کلی هایفوتراپی بدنی صورت است که لایه‌ی superficial musculoaponeurotic system مورد هدف و تغییر قرار می‌گیرد. در روش‌هایفوتراپی برای این روش  لایه اپیدرم دست‌کاری نمی‌شود و یا  کانون امواج اولتراسوند در زیر پوست بوده و در زمان عبور از سطح پوست انرژی امواج جذب پوست نمی‌شود.

جوانسازی با دستگاه هایفو سطح پوست را دچار تغییر قابل توجه نمی‌نماید. به همین علت بعد از اتمام این روش نشانه‌ای از خود باقی نمی‌گذارد.

ترمیم بافت های شل و افتاده به کمک جوانسازی با دستگاه هایفو

بافت‌های شل و افتاده در واکنش به این روش در عمق لایه superficial musculoaponeurotic system و در اثر متلاشی شدن لایه چربی زیرپوستی سفت و منقبض شده و استحکام از دست رفته را بازمی‌یابند. این نوع آسیب کنترل شده و تجزیه شدن هم‌زمان چربی زیرپوستی در دستگاه هایفو کلاژن سازی را نیز به دنبال دارد.

هایفوتراپی در  دستگاه هایفو علاوه بر از بین بردن غبغب، به دلیل تحریک تولید کلاژن جدید باعث جوان‌سازی و آب‌رسانی صورت نیز می‌شود. هایفو درمانی بسیار ایمن و با دوران بهبود بسیار کوتاه در این روش است.

این روش هیچ‌گونه آسیبی به لایه‌های فوقانی درم و اپیدرم وارد نمی‌کند و به همین دلیل در دسته روش‌های غیر تهاجمی قرار می‌گیرد. یک جلسه هایفوتراپی برای این روش بسته به ناحیه تحت درمان ۳۰ تا ۹۰ دقیقه زمان لازم دارد.

 

روند انجام رفع غبغب با دستگاه هایفو یا هایفوتراپی
رفع غبغب با دستگاه هایفو

ماندگاری روش از بین بردن غبغب با دستگاه هایفو

بعد از یک ماه که روش  دستگاه هایفو انجام شد می‌توان نتایج آن را به طور کامل مشاهده نمود. به این دلیل که در این روش  تغییر شکل و سفت شدن بافت‌ها انجام می‌شود بعد از مدت زمان یک ماه و بیشتر بیشترین نتیجه نمایان خواهد شد.

ماندگاری اثر این روش بستگی به آناتومی بدن افراد ، سبک زندگی، حالت خوابیدن، عادات غذایی و بسیاری موارد دیگر دارد. اگر فردی به طور عادی بعد از انجام این روش  زندگی نماید بین یک سال تا یک سال و شش ماه اثرات آن باقی می‌ماند. افرادی که تحت درمان این روش قرار گرفته‌اند با استفاده از رژیم غذایی مناسب، ماساژ و ورزش‌های مخصوص می‌توانند اثرات این روش را ماندگارتر و حتی دائمی نمایند.

هایفوتراپی یا جوانسازی با دستگاه هایفو به صرفه و اقتصادی

هایفوتراپی یا جوانسازی با دستگاه هایفو به صرفه و اقتصادی

این روش به دلیل مقرون به صرفه بودن توانسته از جمله روش‌های پرطرفدار برای از بین بردن غبغب باشد. هزینه‌های گزافی که برای سایر روش‌های زیبایی وجود دارد باعث می‌شود تا افراد را نسبت به این راهکارها دلسرد کند. این روش  به دلیل نداشتن بیهوشی محبوبیت بالایی در بین راهکارهای نوین پزشکی دارد.

این روش بعد از گذشت یک تا دو ماه از انجام این روش نغییرات مثبتی را در چهره به وجود می‌آورد که به دنبال آن شادابی و جوانی نیز به پوست بازگردانده می‌شود.

امروزه روش‌های جراحی صورت و غبغب به دلیل هزینه‌های بالا، دوران نقاهت سخت و طولانی، استفاده از داروی بیهوشی، تهاجمی بودن این روش‌ها برای بدن و… جای خود را به راهکارهای دیگری مثل هایفوتراپی ، آراف، لیفت با نخ، فرم دهی بینی با پلاسما جت و … داده‌اند.

مزیت استفاده از دستگاه هایفو

روش‌های دیگری به جز جوانسازی با دستگاه هایفو برای از بین بردن غبغب بدون جراحی وجود دارند. لیپوساکشن غبغب یکی از این راه‌هاست.

برخلاف این روش که هیچ‌گونه برش و سوراخی در سطح پوست ایجاد نمی‌شود در روش لیپوساکشن برای شکستن بافت چربی و خارج کردن آن برشی در حدود سه تا چهار میلی‌متر در زیر چانه ایجاد شده و به کمک لوله‌ای به نام کانولا چربی جمع شده خارج می‌گردد.

لیپوماتیک چیست؟

لیپوماتیک چیست؟

لیپوماتیک نیز مانند لیپوساکشن بوده و با استفاده از لوله‌های مخصوص چربی را از زیر پوست خارج می‌کند، با این تفاوت که در از بین بردن چربی‌ها به جای گرما از ارتعاشات استفاده می‌شود.

لیپوماتیک نیز در مقایسه با غبغب در رده‌های پایین این روش دسته‌بندی می‌شود به این دلیل که نسبت به این روش تهاجم به بدن دارد.

روش دیگری که در مقایسه با  دستگاه هایفو رتبه پایین‌تری دارد لیزر لیپولیز نام دارد. در لیزر لیپولیز نیز سوراخ‌های یک تا دو میلی‌متری روی سطح پوست ایجاد شده و توسط فیبر نوری باریکی بافت چربی از بین می‌رود.

تزریق چربی نیز از دیگر راهکارهای از بین بردن غبغب است. این روش در مقایسه با تزریق چربی رتبه بالاتری دارد. تزریق چربی برای رفع غبغب بدین صورت است که تزریق‌های مخصوصی برای شکستن بافت چربی در زیر چانه و گردن انجام می‌شود و چربی شکسته و تخریب شده توسط صفرا کنترل می‌شود.

لیپوماتیک چیست؟

لیپوماتیک چیست؟

متد آراف هم با تولید امواج رادیوفرکوئنسی در بافت‌ها گرما ایجاد می‌کند که علاوه بر از بین چربی‌ها به سفت شدن و استحکام بافت‌ها نیز کمک می‌نماید و شباهت‌های زیادی با روش دارد.

نکته حائز اهمیت در انتخاب روش‌هایی مثل جوانسازی با دستگاه هایفو ، لیپولیز، آراف و … این است که پزشک متخصص زیبایی با معاینه فرد مراجعه‌کننده و میزان چربی، شل شدگی و افتادگی پوست او روش مورد نیاز را بید تجویز و انتخاب نماید.

به همین علت کلینیک زیبایی آرمان الهیه برای مراجعه‌کنندگان و زیباجویان جلسات مشاوره رایگان برای دریافت اطلاعات از پزشک را به عنوان خدمات زیبایی ارائه می‌دهد. برای دانستن راهکار های سفت شدن پوست صورت به این مقاله مراجعه کنید.

نتیجه‌گیری:

روش جوانسازی با دستگاه هایفو از جمله متدهایی است که امروزه در سراسر جهان مورد استفاده قرار گرفته و نتایج درخشان آن در کلینیک‌های زیبایی قابل پیگیری و مشاهده است. صحبت با افرادی که از انجام روش رضایت داشته‌اند در انتخاب پزشک و کلینیک زیبایی معتبر کمک بسیار کارایی می‌باشد.

متخصصین زیبایی مجموعه آرمان الهیه آماده هرگونه کمک و خدمت‌رسانی در حوزه پزشکی و زیبایی هستند تا متقاضیان و زیباجویان را به هدفشان برسانند و به آن‌ها کمک کنند تا چهره‌ای زیبا، جوان و شاداب برای همیشه داشته باشند. اطلاعات نکات زیبایی پوست با لیزر در ان مقاله موجود میباشد.

مشاوره حضوری رایگان

دیدگاه شما

بر روی (من ربات نیستم) تیک بزنید

مشاوره حضوری رایگان

مشاوره حضوری رایگان

سوالی دارین ؟ ما آماده پاسخگویی هستیم 🙂پشتیبان آنلاین است.