کلینیک تخصصی پوست و مو

کاهش سایز و درمان سلولیت با دستگاه رداستیم

1398/07/02
بدون نظر

امروزه داشتن اندامی متناسب و پوستی زیبا آرزوی هر مرد و زنی می باشد. دستگاه رداستیم از جدیدترین دستگاه های لاغری می باشد که بدون نیاز به جراحی و خطرات ناشی از آن می تواند شما را به اندام ایده آل و رویایی تان برساند. کم تحرکی و نشستن به مدت طولانی مخصوصا برای کارمندان و رانندگان، غذاهای چرب و پر کالری، استرس و خوردن تنقلات همگی از دلایل چاق شدن و تجمع چربی در بدن می باشند. آب کردن و سوزاندن چربی ها کار راحتی نیست و نیاز به سختی ها و زحمت فراوان دارد، اما دستگاه رداستیم این کار را برای شما راحت تر و سریع تر کرده است. این دستگاه به کاهش چربی های احشایی و زیر پوستی کمک کرده و باعث درمان سلولیت و قوام پوست می شود.

چربی ها و خطرات ناشی از آن

چربی ها به دو صورت موضعی و احشایی در بدن تجمع می یابند. چربی های موضعی یا زیرپوستی، چربی هایی هستند که در زیر پوست جمع شده و قابل دیدن می باشند. این چربی ها به طور طبیعی در کل سطح زیر پوست موجود می باشند ولی بعضی اوقات امکان دارد به صورت موضعی جمع شده و بتوان آن را دید.  امکان جمع شدن این چربی ها در قسمت هایی مانند ران، باسن و شکم بیشتر از سایر نقاط می باشد. چربی های احشایی یا شکمی نوع دیگری از چربی ها هستند که در میان تنه و دور عضوهای اصلی بدن مانند قلب، کبد، کلیه و … تجمع می یابند. چربی های احشایی به صورت طبیعی در بدن وجود دارد ولی مقدار زیاد آن بسیار خطرناک بوده و سلامتی فرد را به خطر می اندازد. چربی های موضعی به راحتی قابل رویت می باشد ولی چربی های احشایی پنهان بوده و توجه زیادی به آن نمی شود. در صورتی که جمع شدن زیاد این چربی ها در شکم بسیار مضر بوده و مشکلاتی مانند افزایش فشار خون، بیماری های قلبی، دیابت و ناباروری را به دنبال دارد.

رداستیم

دستگاه رداستیم

دستگاه رداستیم یا آر اس ساخت کشور فرانسه بوده و اولین دستگاه لاغری در جهان است که ضمن کاهش چربی ها، در رفع مشکلات عروقی و ناباروری نیز مفید می باشد. رداستیم دستگاهی غیر تهاجمی می باشد که نیاز به بیهوشی و جراحی ندارد. عمل های جراحی بسیار خطرناک بوده و عوارض آن بسیار زیاد است. بنابراین این روش کم خطر ترین و سریع ترین راه برای رهایی از دست چربی ها می باشد. رداستیم تنها دستگاهی است که چربی های احشایی را به وسیله میدان مغناطیسی از بین می برد. دستگاه رداستیم به بکارگیری دو تکنولوژی منحصر به فرد به شما کمک می کند به سادگی و بدون عوارض خاصی به اندام ایده آل خود برسید. این دستگاه چربی ها را درگیر کرده و آن ها را می شکند و نیز با استفاده از سیستم ریز فشار در زمان کمتری سلولیت را درمان می نماید. رداستیم دارای یک تن پوش توربو و دو بازوبند می باشد که چربی های بدن را به خوبی پوشش داده و اندامی لاغر و متناسب را برایتان به ارمغان می آورد. تکنولوژی های به کار رفته در رداستیم ضمن کاهش چربی های احشایی، زیر پوستی و سلولیت، باعث قوام پوست شده و از پیری و افتادگی پوست پیشگیری می کند. از این دستگاه می توان در درمان منافذ باز پوست نیز استفاده نمود. از دیگر نمونه های دتگاه هایی که برای زیبایی مورد استفاده قرار میگیردند میتوان به دستگاه هایفو اشاره کرد.

دستگاه رداستیم

دستگاه رداستیم چگونه باعث لاغری می شود؟

ماهیچه های بدن هر فردی به صورت طبیعی دائما منقبض شده و با مصرف انرژی باعث سوخت و ساز بدن می شوند. با جمع شدن بیش از حد چربی های احشایی، انقباض ماهیچه ها دچار اختلال شده و متابولیسم طبیعی بدن با مشکل رو به رو می شود. افراد چاق بیشتر با این مشکل روبرو می شوند. دستگاه رداستیم با ایجاد میدان مغناطیسی منجر به تحریک این انقباض ها می شود. این انقباض ها به انرژی نیاز دارند و این انرژی از طریق تجزیه چربی ها به دست می آید. در حقیقت این مکانیزم مثل سوخت و ساز بدن در زمان فعالیت و تحرک است که چربی ها را کاهش می دهد. شیوه استفاده از این دستگاه به شکل خوابیده بوده و بهترین انتخاب برای کسانی است که قادر به تحرک نیستند و یا علاقه ای به انجام حرکات ورزشی در هنگام استفاده از رداستیم ندارند.

 

مکانیزم دستگاه آر اس

دستگاه رداستیم با ایجاد میدان مغناطیسی ضعیف در دور بافت های داخلی، کانال های کلسیمی را فعال کرده و باعث منقبض شدن ماهیچه ها می شود. چربی های شکسته شده به شکل آب و دی اکسید کربن در آمده و بدن آن ها را دفع می کند. لاغری با دستگاه رداستیم کاملا بی خطر بوده و در طول درمان به افراد احساس آرامش نیز می دهد و شکل اندام ها را تغییر می دهد و به مرور افراد به اندام ایده آل خود دست پیدا می کنند. این دستگاه علاوه بر اینکه چربی ها را از بین می برد، به ورزشکاران نیز در چربی سوزی موضعی کمک می نماید. در هر دوره یک ماهه با از بین بردن چربی های احشایی، دور کمر  7تا8 سانتی متر کوچک تر خواهد شد. برای اینکه نتیجه بهتری از درمان بگیرید، حداقل 3 نوبت در هفته به مدت 30 دقیقه ورزش نمایید. البته نیازی به ورزش های سخت نیست بلکه می توانید پیاده روی کرده و یا به آهستگی بدوید. دستگاه اسکالپشور نیز برای زیبایی مورد استفاده قرار میگیرد.

مکانیزم رداستیم

چه کسانی می توانند از دستگاه رداستیم استفاده نمایند؟

دستگاه آر اس مخصوص گروه خاصی از افراد نیست. هر فردی می تواند برای سوزاندن چربی های احشایی از دستگاه رداستیم استفاده نماید. حتی افرادی که چاق نیستند می توانند برای سوزاندن چربی های احشایی از این دستگاه استفاده نمایند. ولی افرادی که چربی زیادی در ناحیه شکم، ران و … دارند، برای دستیابی به اندامی متناسب، بهتر است از این دستگاه استفاده نمایند. داشتن اندامی متناسب هم اعتماد به نفس فرد را بالا می برد و هم از بیماری های ناشی از چاقی جلوگیری می کند. اگر تصمیم گرفته اید چربی های احشایی بدن تان را از بین ببرید و دوست دارید به راحتی و در مدت زمان کمتری به نتیجه دلخواهتان برسید حتما لاغری با رداستیم را امتحان نمایید.

مزایای استفاده از دستگاه رداستیم

روش های مختلف لاغری مانند جراحی و مصرف داروها عوارض خاص خود را دارند و برای سلامتی بدن خطرناک می باشند. با استفاده از دستگاه آر اس بدون بی هوشی و جراحت و بدون هیچ گونه درد و عوارضی می توان سایز بدن را کاهش داد. با استفاده از دستگاه رداتیسم چربی های زیرپوستی در ناحیه های مختلف بدن به سادگی درمان می شود. چربی های احشایی در میان تنه را می توان با این روش به آسانی از بین برد. با بالا رفتن سن ران ها، لگن و قسمت های دیگر بدن دچار سلولیت شده که می توان با تکنولوژی درناژ دستگاه آر اس، آن را رفع کرد. این دستگاه از پیری و افتادگی پوست پیشگیری کرده و منجر به قوام پوست می شود. اگر پوستی پرتقالی دارید، یکی از روش های درمانی سریع و مفید استفاده از دستگاه رداستیم می باشد. در هنگام درمان هیچ گونه استرسی نخواهید داشت، بلکه احساس آرامش و شادابی به شما انتقال داده می شود.

مزایای رداستیم

ماندگاری درمان با دستگاه آر اس

دستگاه رداستیم بیشترین تاثیر را روی چربی های احشایی می گذارد. این چربی ها با خوردن غذاهای چرب و پر کالری و کم تحرکی و بسیاری دلایل دیگر در طول زمان ایجاد شده اند و تشکیل دوباره آن ها نیاز به زمان دارد. نتایج به دست آمده تا 6 ماه ماندگار هستند و شما با رژیم درست و تحرک کافی می توانید وزن خود را ثابت نگه دارید. توجه کنید که استفاده از میدان مغناطیسی برای خانم های باردار و کسانی که ضربان ساز قلبی دارند مناسب نمی باشد و نباید از آن استفاده نمایند. همچنین کسانی که آسیب های پوستی دارند بهتر است از این دستگاه استفاده نکنند. درمان سلولیت نیز با تکنولوژی درناژ برای کسانی که تومورهای عروقی و ورم های شدید دارند توصیه نمی شود. همچنین بیماران قلبی و هموفیلی بهتر است از تکنولوژی درناژ استفاده نکنند.

اثرگذاری دستگاه آر اس

برای گرفتن نتیجه و کاهش سایز با استفاده از دستگاه رداستیم، به 12 جلسه نیم ساعته احتیاج دارید. افرادی که چربی های بیشتری دارند با مشاوره پزشک باید جلسات بیشتری به درمان بپردازند. اما حداقل باید 12 جلسه از این دستگاه استفاده نمایید تا به نتیجه مورد نظرتان برسید. با استفاده صحیح از این دستگاه و رعایت جلسات بعد از هر دوره 6 تا 8 سانتی متر دور کمرتان کوچک تر خواهد شد. این کاهش سایز برای یک ماه بسیار ایده آل و فوق العاده می باشد. برای اثرگذاری بیشتر بهتر است جلسات پشت سر هم نباشد و به صورت یک روز در میان از دستگاه رداستیم استفاده کرد. با استفاده از دستگاه رداستیم می توانید بدون جراحت و درد کاهش سایز داشته و سلولیت و پوست پرتقالی را به سادگی درمان نمایید.

 

مشاوره حضوری رایگان

دیدگاه شما

بر روی (من ربات نیستم) تیک بزنید

مشاوره حضوری رایگان

مشاوره حضوری رایگان

سوالی دارین ؟ ما آماده پاسخگویی هستیم 🙂پشتیبان آنلاین است.