مشاوره حضوری رایگان

مشاوره حضوری رایگان

کلینیک تخصصی پوست و مو

لیفت با نخ

لیفت با نخ

لیفت با نخ

اصولا جهت کند کردن روند پیری از دو روش کلی می توان استفاده کرد اول استفاده از دستگاه های کلینیکی و دوم استفاده از تکنیکهای تزریقی مواد موثر در پوست (مانند جای گذاری نخ قابل جذب در پوست و ژل و بوتاکس)
تکنیک های جدیدی مثل جای گذاری نخ قابل جذب یا همان لیفت با نخ تا چه حد موثرند؟
در تکنیک لیفت با نخ از دو نوع نخ می توان استفاده کرد:
1 – نخ های ساده و سفت کننده
2- نخ های خاردار


لیفت با نخ

لیفت با نخ

نخ های لیفت تا چه اندازه موثرند؟

نخهای سفت کننده ضد چروک که مثال آن نخ پی دی او است و دیگری نخ خاردار یا مخروط دار که علاوه بر خاصیت قبلی ایجاد کشش پوستی می کند و با کشیدن پوست ایجاد لیفت صورت و ابرو و غبغب می کند. این روش سریعترین روش ها بدون جراحی جهت رفع افتادگی پوست است و اغلب پنج تا ده سال افراد با این روش جوانتر می شوند. البته این روش صرفا در کلینیکهای تخصصی پوست باید انجام گردد و مهارت پزشک در استفاده از تعداد نخ مناسب و برنامه تکرار دوره ای در ماندگاری این روش بسیار مهم است. یکی از بی عارضه ترین و کم تهاجمی ترین روشهاست.


مراحل لیفت با نخ

لیفت و یا همان کشش صورت با این نخها در دو مرحله انجام می گیرد مرحله اول بلافاصله پس از کارگذاشتن نخ با بی حسی موضعی اتفاق می افتد که محبوب بسیاری از مراجعین زیبایی است و مرحله دوم حدود یک سال بعد از نخ گذاری اتفاق می افتد که ناشی از ایجاد فیبر و کلاژن اطراف نخها می باشد که البته نخها جذب می شوند و این طنابهای طبیعی تا چند سال باقی می ماند . البته این نخ گذاری با تکرار هر سه تا شش ماه به اوج اثر می رسند و استفاده یکباره در پوستهای شل کافی نیست.

لیفت با نخ

لیفت صورت به دسته های زیر تقسم بندی می شود:

  1. لیفت کلاسیک
  2. لیفت دوبل
  3. لیفت VIP
  4. لیفت سوپر VIP

کلینیک تخصصی آرمان الهیه با پزشکان و کادری مجرب و تعداد 5 هزار لیفت موفق پذیرای شما عزیزان جهت مشاوره رایگان و انجام لیفت صورت , بینی, ابرو , پلک, غبغب و … می باشد.

چارت انتخاب روش مناسب برای لیفت با نخ

لیفتینگ صورت با نخ یک دست آورد علمی است

این روزها با توجه به سرعت روزافزون علم در جهان، اتفاقاتی که قبلاً به نوعی رویا به نظر می رسیدند دیگر خیلی هم دور از ذهن نیستند.

لیفتینگ صورت با نخ، تکنیکی است که با بی حس کننده موضعی در کمتر از 45 دقیقه و بدون هیچ بستری شدن در کلینیک های تخصصی انجام می شود. بهبود فوری به بیمار این امکان را می دهد که در عرض 2 روز به فعالیت های طبیعی خود باز گشته و پس از دو هفته بافت های نرم بهبود یافته و در نتیجه هیچ نشانه ای از انجام این روش پدیدار نخواهد بود.

آیا استفاده از نخ های لیفت دارای عوارض و ضرر می باشند؟

ماده تشکیل دهنده نخ های مورد استفاده به خاطر کیفیت و و یژگی های خود در اعمال جراحی قلب و عروق، چشم پزشکی، زنان و زایمان و اصولاً در هر بافتی که نیاز به استحکام و انسجام است بکار رفته و استفاده می شود. این نخ ها در عین بی خطری، بی ضرر بودن ایجاد تب و عفونت نیز نمیکنند. زیرا این نخ ها Atraumatic (غیرآسیب رسان به بدن انسان) بوده، نسبت به ماهیچه ها خنثی هستند و هیچ گونه خاصیت تب زایی و ایجاد عفونت از خود نشان نداده اند.

لیفت با نخ برای چه کسانی مناسب است؟

یکی از موارد مورد استفاده از لیفتینگ با نخ، می توان جایگزین کردن آن با روش های جراحی پلاستیک که برای از بین بردن نواقص در افراد آسیب دیده استفاده می شود بخصوص کسانی که از فلج عضلانی در صورت رنج می برند و از جراحی های مختلف سودی نبرند ولی با استفاده از روش های لیفت دوبل دوباره صاحب چهره ی متناسب و طبیعی میشوند. در این روش علاوه بر کاهش هزینه های سنگین بیمارستان و خطرات ناشی از بیهوشی و زمان طولانی جراحی می توان در زمانی کوتاه و با هزینه ای کم صاحب ظاهر نرمال شده و به زندگی طبیعی برگشت که خود چیزی شبیه معجزه است و به جرات می توان گفت در حال حاضر بهترین روش ترمیم برای این قشر از جامعه است.

از سوی دیگر با افزایش روزافزون رویکرد جامعه به مقوله زیبایی و شیوع جراحی های فراوان بر روی بینی و به همراه داشتن عوارض فراوان می توان با صدمات بافتی کمتر و سهولت بیشتر  انواع افتادگی های بینی را با این روش( لیفتینگ با نخ) اصلاح کرد به طوری که بیمار در کمترین زمان و با کمترین هزینه به بالاترین کیفیت دست یابد.

جمع بندی

علاوه بر موارد فوق که در جهت خدمت در عرصه پزشکی یادآوری شد، در عرصه زیبایی با استفاده از روش لیفتینگ دوبل می توان بدون هیچ تزریق فیلری جوانی را به صورت برگرداند، با یک جلسه درمانی نیم ساعته بدون برش و بخیه و جای زخم وحشتناک فقط با کارگزاری تعدادی نخ، جوانی را به افراد باز گرداند که در صورت انجام مراقبت های لازم و تمدید در دوره های زمانی ذکر شده جوانی را برای همیشه در دست داشت که خود دست آورد کمی نیست.

لازم به ذکر است با توجه به هزاران لیفت انجام شده توسط دکتر حاتمی، که خود ابداع کننده روش لیفت دوبل در ایران بوده، هر لیفت  از ویزگی خاصی برخوردار است که با در نظر گرفتن سن و وضعیت آناتومیک چهره هر فرد  انجام می شود. در روش لیفت دوبل میزان کشش، نقاط تحت کشش و روش کشش کاملاً متفاوت بوده و روشی کاملاً انحصاری در مرکز دکتر حاتمی می باشد.

مشاوره حضوری رایگان

نمونه های لیفت با نخ

شماره مستقیم کلینیک

02171047
02122984833

واحد پشتیبانی و اداری

02171047
02122694988

اینستاگرام